18 Grudzień 2014 22:42
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nawigacja
Pozostałe newsy
MUX-8: Przedłużenie postępowania konsultacyjnego
***
W marcu ruszy Paramount Channel HD od Viacom International Media Networks
***
Skończy się plaga niechcianych e-maili. Za rozsyłanie spamu kary
***
Premium TV i Telewizja Puls kontynuują współpracę
***
Masz interesującego newsa, zgodnego z tematyką strony? Napisz do nas na: redakcja@cyfrowypolsatnews.pl lub zaloguj/zarejestruj się i podeślij poprzez zakładkę: "dodaj newsa".
Najnowsze informacje
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Pierwsza miłość

POLSAT POKAŻE ŚWIĄTECZNY ODCINEK "PIERWSZEJ MIŁOŚCI"23 grudnia, o godz. 18:00 Polsat pokaże świąteczny odcinek "Pierwszej miłości". Jak bardzo artyści zżyli się ze sobą przez te lata? Czy pamiętają swój pierwszy dzień zdjęciowy, pierwsze wypowiedziane na planie słowo, pierwszy pocałunek? Które sceny były dla nich najtrudniejsze, a które najzabawniejsze?

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Plus

POLKOMTEL PRZEDTERMINOWO PRZEDPŁACI 200 MLN ZŁCyfrowy Polsat S.A. informuje, że w dniu 17 grudnia 2014 r. Polkomtel Sp. z o.o., podmiot w 100% zależny wobec spółki, przekazał do agenta umowy kredytowej dyspozycję uruchomienia procedury przedterminowej przedpłaty części kredytu terminowego w wysokości 200 mln zł (dwieście milionów złotych). Przedpłata wraz z alokacją do poszczególnych transz planowana jest na dzień 29 grudnia 2014 r.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
TV4

TV4: "SEKRETY SĄSIADÓW" ORAZ "POLICJANTKI I POLICJANCI" Z NOWYMI SEZONAMIPo sukcesie jesiennych premier, Czwórka szykuje kolejne edycje dwóch najlepiej oglądanych pozycji popołudniowego pasma serialowego: "Sekretów sąsiadów" oraz "Policjantek i policjantów". Ogromnym powodzeniem cieszyła się szczególnie ta ostatnia produkcja, której widownia wielokrotnie przekraczała milion osób, a średnie udziały w grupie komercyjnej w porze emisji serialu dały stacji czwartą pozycję na polskim rynku telewizyjnym.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Na krawędzi

POLSAT PROMUJE "NA KRAWĘDZI", NIEWYKLUCZONA FORMA KSIĄŻKOWA SERIALUTelewizja Polsat podjęła ostateczną decyzję o niekontynuowaniu serialu "Na krawędzi". W komunikacie stacja dodała, że doceniając walory artystyczne produkcji, zdecydowała o zgłoszeniu serialu na międzynarodowe festiwale. Polsat prowadzi też rozmowy z jednym z wydawnictw o wydaniu wkrótce obu sezonów "Na krawędzi" w formie książkowej. Łączna oglądalność II serii w IPLI, w modelu płatnym, wyniosła 2,75 mln.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Polsat Sport Extra/HD

KOLEJNE BIATHLONOWE ZMAGANIA W POLSACIE SPORT EXTRA I POLSACIE SPORTJuż dziś w Pokljuce i na sportowych antenach Polsatu rozpoczynają się trzecie tegoroczne zawody biathlonowego Pucharu Świata. W przeciągu czterech dni zobaczymy aż sześć konkurencji. Oczywiście nie zabraknie także reprezentantów Polski.

Czytaj dalej
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
TV Republika - Dyskusja
Grzegorz Stapinski
Ostatnie moje badania oglądalności w/w kanału wykazują, że w ciągu doby ten kanał ogląda od 1 do 3 osób Polewka Polewka Polewka
Mój sprzęt: Dekoder Ariva 250 Combo
C+ Optimum HD + Pakiet HBO
Telewizja n na kartę HD
DVB-T MUX 1, MUX 2, MUX 3
 
AR HD
Co tak .. optymistycznie Pokazuje język
 
cyfrowypolsatnews.pl
mariusz26lat
To jest kanał dla tekst usunięty których bym (niecenzuralne słowo) co niszczą ten kraj w marszachPokazuje język

Proszę używać odpowiednich słów !!!
Edytowane przez PN dnia 14-05-2013 19:50
 
Adam Okoniewski
Grzegorz Stapinski napisał(a):

Ostatnie moje badania oglądalności w/w kanału wykazują, że w ciągu doby ten kanał ogląda od 1 do 3 osób Polewka Polewka PolewkaZ chwilą badań musiałeś sam też to oglądać. Więc te liczby mogą się zgadzać. Polewka
Nic nowego nie wnosi ta stacja.
Telewizja - nc+
(Pakiet Superpremium+)

Telefon - Sieć Plus
(Oferta Mix Plus)

Internet - East&West
(Pakiet internetowy CARBON)
Uśmiech
 
http://www.satelitarne.tv/
ppg47
W ofercie Polsatu zlikwidowano żużel dano republikę
piotr pawel garbiec
 
PN
Wywiad z prezesem TV Republika Piotrem Barełkowskim
http://telewizjar...Zyh-9j1jFw

Poniżej jeden z jego fragmentów:

Telewizję Biznes ostatecznie kupił Polsat. Dla jasności - jakie relacje łączą dziś Telewizję Republika z Zygmuntem Solorzem?

Są to relacje czysto biznesowe i to bardzo korzystne dla Polsatu, bo patrząc ilu widzów odpływa z platformy nc+ do Cyfrowego Polsatu także ze względu na obecność Republiki można powiedzieć, że Solorz jak zwykle zrobił świetny interes na tym, że postanowił zawrzeć z nami kontrakt handlowy. Solorz nie jest żadnym udziałowcem Republiki (może szkoda, bo bylibyśmy wtedy bogatsi). Mamy podpisaną z nim banalną umowę handlową tak jak z kilkudziesięcioma innymi sieciami kablowymi, które dystrybuują nasz sygnał. Nie oznacza to jednak, że ja czy ktokolwiek z Republiki jesteśmy tajnymi agentami Solorza czy że wykonujemy jego polecenia. Czy jeśli ktoś kupuje kawę X, to znaczy, że jest agentem koncernu, który tę kawę produkuje?

Edytowane przez PN dnia 30-05-2013 13:06
Uśmiech
 
Fiodor
Mam pytanie o tv republikę ponieważ mi nie odbiera. Ale od początku:
Kilka dni temu przedłużyłem umowę z CP . Wcześniej miałem stary pakiet relax mix bez umowy ponieważ się skończyła, i jak wiadomo na starym pakiecie Tv Republika jak i inne nowe programy nie odbierały . Pakiet który wybrałem po przedłużeniu nowej umowy to Familijny Max HD + Sport HD. Nowy dekoder jeszcze do mnie nie dotarł ale zauważyłem, że mam już odblokowane takie kanały jak trzy polsaty viasat, bbc, universale itp. ale nie odbiera mi dalej Tv Republika, która to w tym pakiecie powinna być. Czy republika chodzi tylko na dekoderach HD ? A może mam za małą antenę (posiadam stary talerz polsatowski z 06 r.). Na telewizorze mam napis : Brak sygnału z anteny.Sprawdź połączenie lub konf dekodera.
Jeśli chodzi o kanały HD to jest tak samo. Wiem że puki jeszcze nie przyszedł mi nowy dekoder nie będę miał obrazu ale na kanale MTV LIVE HD obrazu oczywiście nie ma, ale jest dźwięk. Na innych kanałach HD jest :
Brak sygnału z anteny.Sprawdź połączenie lub konf dekodera. Więc czy to nie będzie to, że mam za małą antenę i akurat MTV LIVE HD mi łapie chociarz dźwięk a reszta ma za słąby sygnał i tego dźwięku nie ma ?
Ale czy to też dotyczyło by Tv Republika ?? Jakość sygnału na dotychczasowej antenie mam ok 75 % moc 100%
Z góry dzięki za pomoc
 
Adam Okoniewski
TV Republika jest na tp. DVB-S2 czyli odbierać go będą tylko abonenci dekoderów HD. A te kłopoty znikną jak podłączysz dekoder HD. Uśmiech
Telewizja - nc+
(Pakiet Superpremium+)

Telefon - Sieć Plus
(Oferta Mix Plus)

Internet - East&West
(Pakiet internetowy CARBON)
Uśmiech
 
http://www.satelitarne.tv/
Fiodor
Uśmiech Dzięki bardzo . A co z programami HD czy dotychczasowa antena wystarczy ? Bo trochę się naczytałem, że lepiej talerz 80 .
 
Adam Okoniewski
Antena 60 wystarczy na kanały. Lecz w wypadku deszczu sygnał robi się niższy. Więc jeśli jest opcja kupna anteny większej to też można. Uśmiech
Telewizja - nc+
(Pakiet Superpremium+)

Telefon - Sieć Plus
(Oferta Mix Plus)

Internet - East&West
(Pakiet internetowy CARBON)
Uśmiech
 
http://www.satelitarne.tv/
PN
Cały wywiad Cezarego Gmyza:
http://www.plwoln...-wyznawcow

Sukcesem okazała się oferta kart klubu TV Republika. Sprzedaliśmy tych kart bardzo dużo. Musieliśmy zatrudnić dodatkową osobę, ponieważ nie nadążaliśmy z ich wysyłką. Idą jak świeże bułeczki i okazało się to dobrym pomysłem. Dość powiedzieć, że do tej pory sprzedaliśmy ponad 6000 kart.


i jeszcze 1 fragment

W dzisiejszym wydaniu ''Gazety Wyborczej'' ukazał się artykuł nt. rzekomych SMS-ów, które mieli otrzymać politycy PiS-u. [b]''GW'' sugeruje, że za ich pomocą ktoś rozsyła informacje o tym, iż Adam Lipiński z PiS-u załatwił TV Republika darmowe wejście na Cyfrowy Polsat. Jak Pan to skomentuje?[/b]

Ja nic nie wiem o tym, żeby PiS miał się za nami wstawiać. Solorz to jest człowiek, który kieruje się tylko jedną rzeczą, mianowicie chęcią dochodu i my, poprzez nasz produkt, możemy mu ten dochód zapewnić. Oczywiście jest tu pewien problem, bo niektórzy zwracają uwagę na pewne niejasności w życiorysie Solorza (...)

(...) Nie ma w Polsce w tej chwili żadnego innego sposobu nadawania. Człowiek musi w pewnym momencie natknąć się albo na Solorza, albo na Grupę ITI. Nie ma u nas możliwości produkcji sygnału w inny sposób niż poprzez ogólnodostępne, komercyjne oferty. Mam nadzieję, że to będzie dla Solorza tylko kwestia rachunku ekonomicznego. Nie ma w Polsce póki co prawicowej platformy cyfrowej. Chyba, że ktoś mi ją wskaże - nie ma jej też O. Tadeusz Rydzyk

Edytowane przez PN dnia 30-05-2013 13:08
Uśmiech
 
PN
TV Republika od dziś dostępna na iphone'ach i ipad'ach.
http://niezalezna...-i-ipadach
Uśmiech
 
Adam Okoniewski
Ale widać że stacja nie jest lubiana w Wielkopolsce skoro okradają auto stacji. Uśmiech
Telewizja - nc+
(Pakiet Superpremium+)

Telefon - Sieć Plus
(Oferta Mix Plus)

Internet - East&West
(Pakiet internetowy CARBON)
Uśmiech
 
http://www.satelitarne.tv/
PolsatBiznes
Adam Okoniewski napisał(a):

Ale widać że stacja nie jest lubiana w Wielkopolsce skoro okradają auto stacji. Uśmiech


A gdzie jest lubiana ? Szeroki uśmiech
 
Wiara24
Widać jak idą z postępem. Zrobili tylko nowe belki a tak po za tym brak napisów na żywo /powtórka, belki informacyjnej, zegara oraz wypełnienia ramówki na dzień
Edytowane przez Adam Okoniewski dnia 20-06-2013 08:50
 
www.satnews24.cba.pl
Adam Okoniewski
Wiara24 napisał(a):

Widać jak idą z postępem zrobili tylko nowe belki a tak po za tym brak napisów na zywo /powtórka belki informacyjnej zegara oraz wypełnienia ramówki na dzieńPrzecież tak Ci się ta stacja podobała. I co? Zmieniłeś zdanie ze względu na brak napisu na żywo/powtórka? To jest najważniejsze? Sądziłem że treść jaką prezentuje. Według mnie stacja powinna tylko nadawać w internecie "albo dostęp na sat dla tych co tylko wykupią karty".
Telewizja - nc+
(Pakiet Superpremium+)

Telefon - Sieć Plus
(Oferta Mix Plus)

Internet - East&West
(Pakiet internetowy CARBON)
Uśmiech
 
http://www.satelitarne.tv/
Wiara24
No cóż tak bywa, no może jest tam coś co lubię oczywiście zadanie specjalne, główne wydanie serwisu dzisiaj oraz pasmo dokumentalne.
Edytowane przez PN dnia 20-06-2013 10:33
 
www.satnews24.cba.pl
Adam Okoniewski
To chyba jesteś jedyny co ma takie zdanie o tym kanale. Moim skromnym zdaniem niczym się nie różni od innych stacji. No może tylko tym że jest to polityczny kanał.
Telewizja - nc+
(Pakiet Superpremium+)

Telefon - Sieć Plus
(Oferta Mix Plus)

Internet - East&West
(Pakiet internetowy CARBON)
Uśmiech
 
http://www.satelitarne.tv/
PN
TV Republika już za 19,90 zł

Od wczoraj można wykupić internetowy dostęp do telewizji Republika na 90 dni. Kosztuje on jedyne 19,90 zł. Aby go uzyskać, należy wejść na stronę www.telewizjarepu... i kliknąć hasło: "Zamów kod na 3 miesiące". Kod otrzymuje się natychmiast po wysłaniu przelewu. Płacić można m.in. przelewem tradycyjnym, internetowym lub kartą kredytową. Żeby otrzymać kod, poza dokonaniem płatności należy podać jedynie adres mejlowy, osoba zamawiająca nie musi podawać żadnych innych danych.


Jednak to nie koniec:

Kolejną nowością jest Audio Republika czyli internetowe radio, które rusza już 1 września. Będzie to wersja dźwiękowa tego, co dzieje się na żywo w studiu TV Republika. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy korzystają z telefonów czy tabletów z dostępem do internetu. Do odsłuchiwania tego, co dzieje się w studiu TV Republika, wystarczy słabsze łącze internetowe (niż przy ściąganiu obrazu i dźwięku). Podłączając telefon czy tablet do samochodowego radia, możemy słuchać Audio Republiki w czasie podróży


Źródło: http://niezalezna...za-1990-zl
Edytowane przez PN dnia 23-08-2013 17:31
Uśmiech
 
Adam Okoniewski
Szkoda że nie podają wyników oglądalności TV Republiki, a może i lepiej Szeroki uśmiech
Telewizja - nc+
(Pakiet Superpremium+)

Telefon - Sieć Plus
(Oferta Mix Plus)

Internet - East&West
(Pakiet internetowy CARBON)
Uśmiech
 
http://www.satelitarne.tv/
Przejdź do forum:
REKLAMA
Najnowsze aktywne tematy na forum
Ostatnie dyskusje Polskie stacjeDekoderyTelewizja Polsat
  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
"To Był Rok" - III edycja
Hyde Park
530 11 Adam Okoniewski
18-12-2014 13:25
Kanały sportowe Polsatu - D...
Telewizja Polsat
51004 206 waski78
18-12-2014 12:38
Kanały TVP - Dyskusja
Polskie i polskojęzyczne stacje
32146 245 waski78
18-12-2014 12:24
Nowy cyfrowypolsatnews.pl -...
Funkcjonowanie serwisu
12612 102 Michal Juskowiak
18-12-2014 12:01
Power TV i Adventure TV/HD ...
Polskie i polskojęzyczne stacje
15841 69 PN
16-12-2014 21:49
Wersje oprogramowania
Dekodery Cyfrowego Polsatu
33380 0 Michal Juskowiak
16-12-2014 19:37
Kanały od VIMN - Dyskusja
Polskie i polskojęzyczne stacje
8190 27 AR HD
16-12-2014 10:55
Dowcipy:)
Hyde Park
22245 91 Kamil
13-12-2014 22:03
OPOKA.TV - Dyskusja
Polskie i polskojęzyczne stacje
607 1 Flis
13-12-2014 10:36
Kanały TVN - Dyskusja
Polskie i polskojęzyczne stacje
16733 68 Flis
13-12-2014 09:12
  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Kanały TVP - Dyskusja
Polskie i polskojęzyczne stacje
32146 245 waski78
18-12-2014 12:24
Power TV i Adventure TV/HD ...
Polskie i polskojęzyczne stacje
15841 69 PN
16-12-2014 21:49
Kanały od VIMN - Dyskusja
Polskie i polskojęzyczne stacje
8190 27 AR HD
16-12-2014 10:55
OPOKA.TV - Dyskusja
Polskie i polskojęzyczne stacje
607 1 Flis
13-12-2014 10:36
Kanały TVN - Dyskusja
Polskie i polskojęzyczne stacje
16733 68 Flis
13-12-2014 09:12
Kanały FIC - Dyskusja
Polskie i polskojęzyczne stacje
6125 24 Flis
10-12-2014 13:54
Sundance/HD - Dyskusja
Polskie i polskojęzyczne stacje
4630 26 Kamil
03-12-2014 15:36
History, H2 i Lifetime - Dy...
Polskie i polskojęzyczne stacje
7695 45 Kamil
03-12-2014 09:59
TBN Polska - Dyskusja
Polskie i polskojęzyczne stacje
440 1 AR HD
30-11-2014 14:11
Kanały Discovery Networks +...
Polskie i polskojęzyczne stacje
19691 93 waski78
30-11-2014 13:18
  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Wersje oprogramowania
Dekodery Cyfrowego Polsatu
33380 0 Michal Juskowiak
16-12-2014 19:37
PVR HD 7000 - Dyskusja
Dekodery Cyfrowego Polsatu
28313 51 PN
09-12-2014 22:53
Dekodery - temat ogólny
Dekodery Cyfrowego Polsatu
15375 31 Michal Juskowiak
04-11-2014 20:37
HD 5500s - Dyskusja
Dekodery Cyfrowego Polsatu
4818 3 PN
13-10-2014 15:07
Dekoder Mini HD 2000 - Dysk...
Dekodery Cyfrowego Polsatu
7416 7 AR HD
07-10-2014 12:26
Jaki dekoder wybrać?
Dekodery Cyfrowego Polsatu
4490 6 kony-g
08-09-2014 13:45
zasięg cyfrowego polsatu a ...
Dekodery Cyfrowego Polsatu
4846 10 dino5
05-09-2014 21:08
HD 5000 - Dyskusja
Dekodery Cyfrowego Polsatu
31265 123 Flis
03-07-2014 23:25
Zniknęły nagrania z dysku
Dekodery Cyfrowego Polsatu
7811 7 AR HD
21-06-2014 10:13
HD 3000 - Dyskusja
Dekodery Cyfrowego Polsatu
13056 21 AR HD
16-06-2014 09:30
  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Kanały sportowe Polsatu - D...
Telewizja Polsat
51004 206 waski78
18-12-2014 12:38
Polsat - Dyskusja
Telewizja Polsat
26067 143 AR HD
12-12-2014 09:21
CI Polsat - Dyskusja
Telewizja Polsat
7357 18 Kamil
03-12-2014 15:29
Polsat News/HD - Dyskusja
Telewizja Polsat
14983 94 PN
12-11-2014 18:27
Polsat News 2 - Dyskusja
Telewizja Polsat
4728 9 AR HD
11-11-2014 11:40
Muzo.tv - Dyskusja
Telewizja Polsat
11560 34 PN
03-11-2014 11:05
Polsat Play - Dyskusja
Telewizja Polsat
5508 27 AR HD
29-10-2014 13:10
Muzo.fm - Dyskusja
Telewizja Polsat
2686 7 PN
10-10-2014 17:55
TV6 - Dyskusja
Telewizja Polsat
6285 21 AR HD
13-09-2014 10:54
Polsat Cafe - Dyskusja
Telewizja Polsat
6410 9 AR HD
17-07-2014 10:53
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kanały sportowe Polsatu - Dyskusja Telewizja Polsat 207 18-12-2014 12:38
Kanały TVP - Dyskusja Polskie i polskojęzyczne stacje 246 18-12-2014 12:24
Power TV i Adventure TV/HD - Dyskusja Polskie i polskojęzyczne stacje 70 16-12-2014 21:49
Kanały od VIMN - Dyskusja Polskie i polskojęzyczne stacje 28 16-12-2014 10:55
OPOKA.TV - Dyskusja Polskie i polskojęzyczne stacje 2 13-12-2014 10:36
Wygenerowano w sekund: 0.13 4,483,495 unikalne wizyty