22 Październik 2016 01:41
Social media
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nawigacja
Zapraszamy :)
Kontakt
TeNewsy
***
ASUS ZenFone 3 już w Polsce
***
Sony wprowadza nowy aparat α6500 o wyjątkowych i wszechstronnych możliwościach
***
Duże zmiany w mediach społecznościowych. Nowości dają więcej możliwości reklamodawcom i marketerom
***
Archiwalne TeNewsy
***
Polecamy
Forum serwisu cyfrowypolsatnews.pl
Najnowsze informacje
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Muzo.fm

SŁUCHACZE MUZO.FM WYBRALI HITY WSZECHCZASÓWSłuchacze Muzo.fm wybrali 500 najlepszych kawałków wszechczasów w głosowaniu organizowanym w ramach drugich urodzin radia, które odbędą się już dzisiaj w warszawskiej Stodole.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Polsat (HD)

"IDOL" PONOWNIE NA ANTENIE POLSATUKultowy talent show "Idol" powróci. Muzyczny program, w którym poszukiwane są nowe osobowości sceny muzycznej, pojawi się ponownie na antenie Telewizji Polsat wiosną 2017 roku. Program liczyć będzie 14 odcinków - informuje radio RMF FM, patron medialny show. Precastingi do "Idola" startują już na początku listopada.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Cyfrowy Polsat

EVOBOX PVR - POZOSTAŁE DEKODERY OTRZYMUJĄ NOWY SOFTW dniu dzisiejszym Cyfrowy Polsat udostępnił nowe oprogramowanie dla pozostałych posiadaczy dekodera EVOBOX PVR. Oznacza to, że od dziś wszystkie dekodery będą posiadały najnowszą wersję softu oznaczoną numerem: 1.9.3.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Plus

NUMERY PREPAID SIECI PLUS MOŻNA REJESTROWAĆ NA STACJACH STATOILKlienci usług "na kartę" w sieci Plus mogą już rejestrować swoje numery na stacjach benzynowych Statoil. Możliwość rejestracji na 190 własnych stacjach koncernu mają zarówno osoby dopiero kupujące startery Plusa, jak i dotychczasowi użytkownicy usług operatora.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Plus

"JA PLUS TY" - NOWY PROGRAM SIECI PLUSRuszył specjalny program "JA PLUS TY", dający możliwość zapraszania znajomych do sieci Plus i otrzymywania specjalnych bonusów. Jest on skierowany do klientów wszystkich rodzajów usług w sieci Plus: abonament, mix, Internet oraz na kartę, zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i osób prowadzących jednoosobowa działalność gospodarczą.

Czytaj dalej
TV PULS HD Z KODOWANIEM CYFROWEGO POLSATU
Cyfrowy Polsat
Do debiutującego na satelicie kanału TV Puls HD załączono kodowanie charakterystyczne dla platformy Cyfrowy Polsat. Co ważne, abonenci mają uprawnienia do odbioru stacji, ale na tę chwilę nie melduje się ona na oficjalnej liście operatora.

SŁUCHACZE MUZO.FM WYBRALI HITY WSZECHCZASÓW
Muzo.fm
Słuchacze Muzo.fm wybrali 500 najlepszych kawałków wszechczasów w głosowaniu organizowanym w ramach drugich urodzin radia, które odbędą się już dzisiaj w warszawskiej Stodole.

"IDOL" PONOWNIE NA ANTENIE POLSATU
Polsat (HD)
Kultowy talent show "Idol" powróci. Muzyczny program, w którym poszukiwane są nowe osobowości sceny muzycznej, pojawi się ponownie na antenie Telewizji Polsat wiosną 2017 roku. Program liczyć będzie 14 odcinków - informuje radio RMF FM, patron medialny show. Precastingi do "Idola" startują już na początku listopada.

EVOBOX PVR - POZOSTAŁE DEKODERY OTRZYMUJĄ NOWY SOFT
Cyfrowy Polsat
W dniu dzisiejszym Cyfrowy Polsat udostępnił nowe oprogramowanie dla pozostałych posiadaczy dekodera EVOBOX PVR. Oznacza to, że od dziś wszystkie dekodery będą posiadały najnowszą wersję softu oznaczoną numerem: 1.9.3.

NUMERY PREPAID SIECI PLUS MOŻNA REJESTROWAĆ NA STACJACH STATOIL
Plus
Klienci usług "na kartę" w sieci Plus mogą już rejestrować swoje numery na stacjach benzynowych Statoil. Możliwość rejestracji na 190 własnych stacjach koncernu mają zarówno osoby dopiero kupujące startery Plusa, jak i dotychczasowi użytkownicy usług operatora.

"JA PLUS TY" - NOWY PROGRAM SIECI PLUS
Plus
Ruszył specjalny program "JA PLUS TY", dający możliwość zapraszania znajomych do sieci Plus i otrzymywania specjalnych bonusów. Jest on skierowany do klientów wszystkich rodzajów usług w sieci Plus: abonament, mix, Internet oraz na kartę, zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i osób prowadzących jednoosobowa działalność gospodarczą.

LISTOPAD NA KANAŁACH POLSAT VIASAT
Kanały Polsat Viasat (HD)
W listopadzie kanały Polsat Viasat pokażą na swoich antenach kilka ciekawych produkcji, m.in. "Amerykańskie księżniczki", "Zdronowani" i "Mały Kaukaz".

Tylko u nas
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· EVOBOX PVR - Dyskusja
· Cyfrowy Polsat GO
· Kanały sportowe Pols...
· Kanały CBS i stacja ...
· Kanały TVN - Dyskusja
Najciekawsze tematy
· EVOBOX PVR - Dysk... [62]
· Cyfrowy Polsat GO [38]
Wygenerowano w sekund: 0.18