Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

Renata Pałys, czyli Paździochowa ze "Świata według Kiepskich" dla cyfrowypolsatnews.plDrukuj

cyfrowypolsatnews.plRenata Pałys, aktorka teatralna i filmowa, która dużą popularność zdobyła dzięki roli Heleny Paździoch w kultowym sitcomie "Świat według Kiepskich", udzieliła wywiadu serwisowi cyfrowypolsatnews.pl. Zachęcamy do jego lektury.

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2017 na antenach Polsatu - plan transmisji fazy grupowej i pucharowejDrukuj

Polsat Sport (HD)W dniach 24 sierpnia - 3 września w Polsce zostaną rozegrane Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn - Lotto Eurovolley Poland 2017. Wszystkie spotkania będzie można zobaczyć na antenach Polsatu, mecze Polaków oraz finał turnieju pokaże również otwarty Polsat.

"Po drugiej stronie lustra" - nowość w Polsat CafeDrukuj

Polsat Cafe (HD)Choć telewizja Polsat Cafe nie ujawniła jeszcze oferty, jaką przygotowała na jesień, to my już wiemy, że znajdzie się w niej nowy program "Po drugiej stronie lustra". W 10-odcinkowej serii poznamy piętnaście kobiet, które nienawidzą patrzeć w lustro a którym los odebrał urodę i wiarę w siebie.

Mayweather Jr. vs McGregor - ruszyła sprzedaż gali w systemie PPV CP i IPLIDrukuj

PPV CPW Cyfrowym Polsacie i IPLI ruszyła sprzedaż dostępu do gali, na której rękawice skrzyżuje dwóch gigantów: Floyd Mayweather Junior i Conor McGregor. Gala, która odbędzie się w nocy z 26 na 27 sierpnia br. czasu polskiego dostępna będzie w systemie PPV w cenie 40 zł, wyłącznie dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz użytkowników IPLI.

Nowa oferta CP dla fanów sportu i kina. W cenie kanały Cinemax i Eleven SportsDrukuj

Cyfrowy PolsatW Cyfrowym Polsacie ruszyła nowa promocja dla wszystkich, którzy cenią najlepszy sport oraz dobre kino, a przy tym chcą płacić niewiele. Do oferty z pakietem Rodzinnym HD oraz dwoma kanałami filmowymi: Cinemax HD i Cinemax 2 HD dołączyły kanały z pakietu Eleven Sports HD. Teraz to prawie 90 kanałów aż do końca roku bez opłat.

Ruszyła nowa kampania programu smartDOM (wideo)Drukuj

smartDOMRuszyła nowa odsłona kampanii reklamowej programu smartDOM, w ramach której ambasadorzy programu – Joanna Brodzik i Paweł Wilczak – podróżują po Polsce kamperem, odwiedzają polskie rodziny i opowiadają o korzyściach z łączenia najróżniejszych usług i produktów z oferty Cyfrowego Polsatu i Plusa.

Promocja "Plecak za doładowanie" w PlusieDrukuj

PlusWystartowała najnowsza promocja Plusa dla użytkowników usług na kartę oraz mix. By z niej skorzystać i otrzymać kod promocyjny uprawniający do odbioru plecaka Semi Line wystarczy tylko wysyłać na numer 80019 bezpłatnego SMS-a o treści PLECAK, a następnie za pośrednictwem kanału internetowego doładować swoje konto za minimum 50 zł.

Ostatnio poruszane tematy

  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
PROGRAM TV serwisu www.nazi...
Hyde Park
2696 7 Viking
09-08-2017 00:04
Ręczne strojenie kanałów w CP
Cyfrowy Polsat
5363 8 mati
24-07-2017 08:06
HD 5000 - Dyskusja
Dekodery Cyfrowego Polsatu
67578 215 mati
20-07-2017 09:15
Polskie Radio
Stacje telewizyjne i radiowe w Polsce (dostępne lu
495 2 mati
06-07-2017 21:01
Antena do CP
Cyfrowy Polsat
926 6 marekwp2
29-06-2017 23:24