Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
> HBO GO
> Nowy cyfrowypolsatne...
> Kanały TVP - Dyskusja
> EVOBOX PVR - Dyskusja
> PROGRAM TV serwisu w...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

Super Polsat szuka chętnych do talent show "Gwiazdy Rocka"Drukuj

Super Polsat (HD)Kanał Super Polsat poszukuje chętnych do talent show "Gwiazdy Rocka". Castingi odbędą się 21 i 22 listopada w kinie Amok w Gliwicach.

Plus wprowadził do oferty nowoczesną platformę edukacyjną SqulaDrukuj

PlusMatematyka czy przyroda nie muszą być nudne, a języki obce trudne. Można się uczyć i mieć z tego frajdę, a do tego efektywnie spędzić czas przed komputerem. Naprzeciw tym oczekiwaniom dzieci, jaki i ich rodziców, wychodzi Plus, który do swej oferty wprowadził platformę edukacyjną Squla.

Polsat otrzymał medal "Przyjaciela Integracji"Drukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat została wyróżniona medalem "Przyjaciela Integracji" na 22. Wielkiej Gali Integracji, która odbyła się 18 listopada w warszawskiej Arenie Ursynów.

Festiwal Piękna 2017 na żywo w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)W pierwszy weekend grudnia Krynica Zdrój już po raz trzeci stanie się światową stolicą piękna, a na antenie Telewizji Polsat poznamy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę. Podczas Festiwalu Piękna 2017 wybrani zostaną: Miss Polski, Miss Supranational i po raz drugi Mister Supranational.

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć" - filmowy finał III sezonu serialu w CzwórceDrukuj

Czwórka (TV4 - HD)Trzeci sezon hitu Czwórki zakończy się emisją pełnometrażowego filmu telewizyjnego - "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć" - który stanowić będzie zwieńczenie dwóch najważniejszych wątków osobistych tej serii "Sprawiedliwych..." i jednocześnie niezależną całość fabularną.

20 listopada ruszy Eleven Sports 4. Kanału na razie nie będzie w Cyfrowym PolsacieDrukuj

Cyfrowy PolsatJak już informowaliśmy, 20 listopada grupa Eleven Sports zmieni nazwy i logotypy kanałów telewizyjnych ze swojego portfolio. Rebranding związany jest ze startem nowej stacji - Eleven Sports 4. Nadawca poinformował, że kanał przez pierwsze trzy miesiące będzie dostępny jedynie na platformie nc+, w tym dla abonentów operatora w Orange.

Darmowe Wi-Fi od Plusa w Centrum Nauki KopernikDrukuj

PlusZ inicjatywy i na zlecenie sieci Plus uruchomiona dziś została usługa darmowego Wi-Fi w Centrum Nauki Kopernik. Można z niej korzystać zarówno w budynku Centrum, jak i na przylegającym do niego terenie Parku Odkrywców.

Forum dyskusyjne