24 Styczeń 2017 05:56
Social media
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nawigacja
Kontakt
TeNewsy
***
Ericsson i Cisco rozszerzają zakres strategicznej współpracy o nowe rozwiązania Wi-Fi
***
Firma Sony wprowadza odtwarzacze Walkman z nowej serii NW-A35
***
Nowe aparaty kompaktowe Canon z serii IXUS i PowerShot
***
Archiwalne TeNewsy
***
Polecamy
Forum serwisu cyfrowypolsatnews.pl
Najnowsze informacje
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Cyfrowy Polsat

NOWA TV TESTOWO NA LIŚCIE CYFROWEGO POLSATUNa liście kanałów Cyfrowego Polsatu - pozycja 992 (identyfikuje się jako TEST_11), pojawił się kanał Nowa TV. Na chwilę obecną stacja nie posiada kodowania charakterystycznego dla operatora, dlatego też abonenci nie mają do niej dostępu.

AriooBarzan News Slider
w dziale:
Polsat (HD)

NOWA SERIA "DALEKO OD NOSZY" OD 4 MARCA W POLSACIEWiosna 2017 w Polsacie, to czas powrotów. I nie mowa tu tylko o kultowym "Idolu". Już 4 marca - na antenie Telewizji Polsat ruszy nowa seria sitcomu "Daleko od noszy". W obsadzie znajdą się zarówno aktorzy znani z poprzednich sezonów, m.in. Hanna Śleszyńska i Paweł Wawrzecki, jak i zupełnie nowe twarze - Doda oraz Katarzyna Glinka.

AriooBarzan News Slider
w dziale:
Muzo.tv

MUZOFEST 2016 W MUZO.TVW ten weekend w Muzo.tv do zobaczenia pierwsza część koncertów, zarejestrowanych podczas drugich urodzin Muzo.fm. Widzowie przeniosą się do Stodoły, aby przeżyć niezapomniane chwile w towarzystwie Josefa Salvata i Lorein.

AriooBarzan News Slider
w dziale:
Polsat Sport (HD)

GALA TYGODNIKA "PIŁKA NOŻNA" W POLSACIE SPORTKanał Polsat Sport wzorem poprzednich lat pokaże na żywo galę tygodnika "Piłka Nożna". Wydarzenie, na którym spotkają się znane osobistości polskiego futbolu by podsumować 2016 rok, odbędzie się 4 lutego w warszawskim hotelu Hilton.

AriooBarzan News Slider
w dziale:
CI Polsat

KANAŁ CI POLSAT BĘDZIE MIAŁ NOWE LOGO I OPRAWĘ (wideo)W poniedziałek, 23 stycznia logo i oprawa kanału dokumentalnego Crime+Investigation Polsat (CI Polsat), należącego do firmy A+E Networks, ulegną zmianie. Nowy logotyp ma dwie podstawowe wersje – na jasne i ciemne tło (do zobaczenia w rozwinięciu newsa).

RUSZA POLSAT DOKU. CO W OFERCIE?
Polsat Doku
10 lutego rozpocznie nadawanie nowy kanał Grupy Polsat - Polsat Doku. W ofercie programowej stacji znajdą się zarówno polskie pozycje, znane z innych anten Polsatu, jak i zupełnie nowe zagraniczne propozycje.

NOWA TV TESTOWO NA LIŚCIE CYFROWEGO POLSATU
Cyfrowy Polsat
Na liście kanałów Cyfrowego Polsatu - pozycja 992 (identyfikuje się jako TEST_11), pojawił się kanał Nowa TV. Na chwilę obecną stacja nie posiada kodowania charakterystycznego dla operatora, dlatego też abonenci nie mają do niej dostępu.

NOWA SERIA "DALEKO OD NOSZY" OD 4 MARCA W POLSACIE
Polsat (HD)
Wiosna 2017 w Polsacie, to czas powrotów. I nie mowa tu tylko o kultowym "Idolu". Już 4 marca - na antenie Telewizji Polsat ruszy nowa seria sitcomu "Daleko od noszy". W obsadzie znajdą się zarówno aktorzy znani z poprzednich sezonów, m.in. Hanna Śleszyńska i Paweł Wawrzecki, jak i zupełnie nowe twarze - Doda oraz Katarzyna Glinka.

MUZOFEST 2016 W MUZO.TV
Muzo.tv
W ten weekend w Muzo.tv do zobaczenia pierwsza część koncertów, zarejestrowanych podczas drugich urodzin Muzo.fm. Widzowie przeniosą się do Stodoły, aby przeżyć niezapomniane chwile w towarzystwie Josefa Salvata i Lorein.

GALA TYGODNIKA "PIŁKA NOŻNA" W POLSACIE SPORT
Polsat Sport (HD)
Kanał Polsat Sport wzorem poprzednich lat pokaże na żywo galę tygodnika "Piłka Nożna". Wydarzenie, na którym spotkają się znane osobistości polskiego futbolu by podsumować 2016 rok, odbędzie się 4 lutego w warszawskim hotelu Hilton.

KANAŁ CI POLSAT BĘDZIE MIAŁ NOWE LOGO I OPRAWĘ (wideo)
CI Polsat
W poniedziałek, 23 stycznia logo i oprawa kanału dokumentalnego Crime+Investigation Polsat (CI Polsat), należącego do firmy A+E Networks, ulegną zmianie. Nowy logotyp ma dwie podstawowe wersje – na jasne i ciemne tło (do zobaczenia w rozwinięciu newsa).

CP: PONAD 15 MLN POLAKÓW MOŻE KORZYSTAĆ Z INTERNETU LTE ADVANCED
Internet LTE
Internet LTE Plus Advanced Grupy Cyfrowy Polsat dociera już do ponad 15 milionów Polaków, a z technologii LTE mogą korzystać praktycznie wszyscy mieszkańcy Polski. Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu w czwartym kwartale 2016 r. przetransferowali 152 PB danych, czyli o 23% więcej niż w poprzednim kwartale i o 63% więcej w stosunku do roku wcześniejszego.

Tylko u nas
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Infolinia CP
· EVOBOX PVR - Dyskusja
· Proszę o wykaz wszys...
· Lista kanałów w Cyfr...
· Kanały HD w ofercie ...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Wygenerowano w sekund: 0.15