29 Sierpień 2016 09:04
Znajdziesz nas także:
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Medialne Newsy na tt
Nawigacja
Napisz do nas :-)
TeNewsy
***
Zestaw muzyczny hi-fi SC-UX100/102 z nowym potężnym brzmieniem od Panasonic
***
E-handel przechodzi do mediów społecznościowych
***
ASUS ZenBook Flip UX360CA już w Polsce
***
Archiwalne TeNewsy
***
Polecamy
Nowy profil na Facebooku. Zapraszamy!
Najnowsze informacje
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Cyfrowy Polsat

TTV HD W CYFROWYM POLSACIEDo oferty Cyfrowego Polsatu dołączył kanał TTV HD. Stacja zameldowała się na pozycji 103, zastępując tym samym wersję w standardowej rozdzielczości. Abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymali już uprawnienia do odbioru kanału.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Polsat News (HD)

"ŚNIADANIE W RADIU ZET" W NIEDZIELNE PORANKI W RADIU ZET I POLSAT NEWS"Śniadanie w Radiu ZET" - to wspólny program Radia ZET i Polsat News, który będzie można słuchać i oglądać w niedzielne poranki - począwszy od 4 września. W audycji prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi, podsumują najważniejsze wydarzenia w mijającym tygodniu.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Polsat Sport (HD)

POLSAT SPORT POKAŻE MECZ GWIAZD SIATKÓWKI Z KATOWICKIEGO SPODKAKanał Polsat Sport pokaże jeden z dwóch spotkań gwiazd siatkówki. 11 września w katowickim Spodku naprzeciwko siebie staną ekipy Polski i Reszty Świata. W skład drużyn wejdą zawodnicy, którzy zakończyli swoją karierę zawodową oraz zawodnicy czynnie grający.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Polsat Cafe (HD)

POLSAT CAFE JESIENIĄ Z MEDYCZNYM PARADOKUMENTEM"Szpital dziecięcy" - to tytuł nowego paradokumentu medycznego, który jesienią zadebiutuje na antenie kanału Polsat Cafe. Serial ukazuje codzienną pracę personelu szpitala dziecięcego, otaczającego najmłodszych pacjentów kompleksową i fachową opieką.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Czwórka (TV4 - HD)

PROGRAM "BIG BOX LITTLE BOX" JESIENIĄ W CZWÓRCECzym jest krążek ezoteryczny? Do czego służy poduszka strusia? Jak działa grill do jajek? Na te pytania odpowie nowy program rozrywkowy Czwórki "Big Box Little Box", którego premiera odbędzie się jesienią br.

Czytaj dalej
LIKWIDACJA OFE POLSAT DO 19 LIPCA 2013R.
OFE Polsat
To już pewne, OFE Polsat zostanie zlikwidowane. Datę rozpoczęcia likwidacji ustalono na 16 kwietnia 2013 r., a datę jej zakończenia na 19 lipca 2013r. Po zakończeniu likwidacji aktywa OFE Polsat zostaną przeniesione do PKO BP Bankowy OFE.

Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się na przejęcie zarządzania Otwartym Funduszem Emerytalnym Polsat przez PKO BP Bankowy Powszechne Towarzystwo Emerytalne - poinformowała Komisja.

"Oceniając wniosek, Komisja wzięła w szczególności pod uwagę interes członków obu OFE, w tym ponoszenie przez obecnych członków obu funduszy niższej opłaty za zarządzanie w OFE powstałym po połączeniu aktywów oraz obniżenie opłaty od składki dla członków PKO BP BANKOWY OFE" -poinformowano w komunikacie.


Informuje: bankier.pl
Komentarze z Facebooka
Komentarze
#1 | gung dnia 15.02.13 18:15
Polsat wypiął się ponownie na swoich klientów gdyby ktoś chciał być w PKO BP Bankowy to by się tam zapisał i tyle w temacie
Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Forum serwisu cyfrowypolsatnews.pl
Tylko u nas
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Kanały HD w ofercie ...
· Lista kanałów w Cyfr...
· Nowe kanały
· Superstacja - Dyskusja
· Kanały sportowe Pols...
Najciekawsze tematy
· Nowe kanały [553]
· Kanały sportowe P... [242]
· Superstacja - Dys... [43]
· Nowy Klient [23]
· Kanały HD w oferc... [0]
Wygenerowano w sekund: 0.05