22 Październik 2016 13:40
Social media
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nawigacja
Zapraszamy :)
Kontakt
TeNewsy
***
ASUS ZenFone 3 już w Polsce
***
Sony wprowadza nowy aparat α6500 o wyjątkowych i wszechstronnych możliwościach
***
Duże zmiany w mediach społecznościowych. Nowości dają więcej możliwości reklamodawcom i marketerom
***
Archiwalne TeNewsy
***
Polecamy
Forum serwisu cyfrowypolsatnews.pl
Najnowsze informacje
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Polsat 2 (HD)

"CIACHO", "TERMINATOR 3...", "SZALONY LOT"- FILMOWY LISTOPAD W POLSAT2Zgodnie z informacjami serwisu cyfrowypolsatnews.pl, 4 listopada ruszy pasmo filmowe kanału Polsat 2. Przypomnijmy, że filmy fabularne będą nadawane w weekendowym bloku stacji, który rozpocznie się już o godzinie 20:45. W rozwinięciu newsa prezentujemy ofertę telewizji Polsat 2 na dwa weekendy listopada (4-6 oraz 11-13 listopada).

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Muzo.fm

SŁUCHACZE MUZO.FM WYBRALI HITY WSZECHCZASÓWSłuchacze Muzo.fm wybrali 500 najlepszych kawałków wszechczasów w głosowaniu organizowanym w ramach drugich urodzin radia, które odbędą się już dzisiaj w warszawskiej Stodole.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Polsat (HD)

"IDOL" PONOWNIE NA ANTENIE POLSATUKultowy talent show "Idol" powróci. Muzyczny program, w którym poszukiwane są nowe osobowości sceny muzycznej, pojawi się ponownie na antenie Telewizji Polsat wiosną 2017 roku. Program liczyć będzie 14 odcinków - informuje radio RMF FM, patron medialny show. Precastingi do "Idola" startują już na początku listopada.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Cyfrowy Polsat

EVOBOX PVR - POZOSTAŁE DEKODERY OTRZYMUJĄ NOWY SOFTW dniu dzisiejszym Cyfrowy Polsat udostępnił nowe oprogramowanie dla pozostałych posiadaczy dekodera EVOBOX PVR. Oznacza to, że od dziś wszystkie dekodery będą posiadały najnowszą wersję softu oznaczoną numerem: 1.9.3.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Plus

NUMERY PREPAID SIECI PLUS MOŻNA REJESTROWAĆ NA STACJACH STATOILKlienci usług "na kartę" w sieci Plus mogą już rejestrować swoje numery na stacjach benzynowych Statoil. Możliwość rejestracji na 190 własnych stacjach koncernu mają zarówno osoby dopiero kupujące startery Plusa, jak i dotychczasowi użytkownicy usług operatora.

Czytaj dalej
LIKWIDACJA OFE POLSAT DO 19 LIPCA 2013R.
OFE Polsat
To już pewne, OFE Polsat zostanie zlikwidowane. Datę rozpoczęcia likwidacji ustalono na 16 kwietnia 2013 r., a datę jej zakończenia na 19 lipca 2013r. Po zakończeniu likwidacji aktywa OFE Polsat zostaną przeniesione do PKO BP Bankowy OFE.

Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się na przejęcie zarządzania Otwartym Funduszem Emerytalnym Polsat przez PKO BP Bankowy Powszechne Towarzystwo Emerytalne - poinformowała Komisja.

"Oceniając wniosek, Komisja wzięła w szczególności pod uwagę interes członków obu OFE, w tym ponoszenie przez obecnych członków obu funduszy niższej opłaty za zarządzanie w OFE powstałym po połączeniu aktywów oraz obniżenie opłaty od składki dla członków PKO BP BANKOWY OFE" -poinformowano w komunikacie.


Informuje: bankier.pl
Komentarze z Facebooka
Komentarze
#1 | gung dnia 15.02.13 18:15
Polsat wypiął się ponownie na swoich klientów gdyby ktoś chciał być w PKO BP Bankowy to by się tam zapisał i tyle w temacie
Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Tylko u nas
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· EVOBOX PVR - Dyskusja
· Cyfrowy Polsat GO
· Kanały sportowe Pols...
· Kanały CBS i stacja ...
· Kanały TVN - Dyskusja
Najciekawsze tematy
· EVOBOX PVR - Dysk... [62]
· Cyfrowy Polsat GO [38]
Wygenerowano w sekund: 0.05