Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

Kręcą się nowe odcinki "Świata według Kiepskich". Ryszard Kotys ponownie w obsadzieDrukuj

Świat według Kiepskich8 maja we Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do nowych odcinków "Świata według Kiepskich". Po krótkiej przerwie na plan serialu wraz z całą ekipą powrócił Ryszard Kotys. Zdjęcia potrwają do 2 czerwca. Emisja 12 premierowych odcinków planowana jest na jesień 2017.

Nowe odcinki serialu "Świat według Kiepskich" to kolejna porcja zabawnych i abstrakcyjnych sytuacji, o których "nie śniło się nawet fizjologom". W premierowych odcinkach Paździoch (Ryszard Kotys) odnajdzie w życiu nową pasję – poszukiwanie wyjątkowego okazu motyla spowoduje, że Marian zatraci się w tym bez umiaru. W serialu pojawi się również kolejny adorator Mariolki, Mikołaj Kopernik (Andrzej Kłak).

W najnowszym sezonie Halina (Marzena Kipiel-Sztuka) postanowi wymienić meble w dużym pokoju. Postawiony przed faktem dokonanym Ferdek, uda się w misję poszukiwania wyrzuconych przez małżonkę foteli. Mieszkańców kamienicy czeka również zmiana czasu. Kiepski jako jedyny, który zbuntuje się przed niepotrzebnym utrudnianiem życia, postanowi żyć według własnego zegarka.

W nowych odcinkach zobaczymy stałą obsadę serialu: Ferdka (Andrzej Grabowski), Halinkę (Marzena Kipiel-Sztuka), Mariolkę (Barbara Mularczyk-Potocka), Helenę Paździoch (Renata Pałys), Mariana Paździocha (Ryszard Kotys), Waldusia (Bartosz Żukowski) Jolasię (Anna Ilczuk), Kozłowską (Joanna Kurowska), Prezesa Kozłowskiego (Andrzej Gałła), Malinowską (Zofia Czerwińska), Badurę (Lech Dyblik) i innych.
Gościnnie pojawią się m.in. Jacek Braciak, Agnieszka Więdłocha oraz Andrzej Kłak.

Producentem serialu jest ATM GRUPA S.A. Serial reżyseruje Patrick Yoka, scenariusze napisali: Aleksander Sobiszewski, Katarzyna Sobiszewska oraz Patrick Yoka.

Emisja najnowszego sezonu "Świata według Kiepskich" planowana jest w Polsacie na jesień br.

Komentarze z Facebooka

#1 | Axer dnia 18.05.17 23:24
I super, że kolejny sezon powstaje. Tak samo mnie Kiepscy bawią, jak bawili 15 lat temu. To jest moim zdaniem fenomenalne. Chyba nikt poza Polsatem nie zrobił takiego serialu, który by śmieszył któreś już pokolenie widzów.
#2 | Klata dnia 22.05.17 15:08
Też bardzo lubię Kiepskich oglądać. Może już nie tak regularnie jak jeszcze kilka lat temu, ale w sumie mało odcinków w ostatnich latach odpuściłem. Nie wiem, czy ktoś jeszcze poza Polsatem może się tak fajnym i długowiecznym serialem poszczycić.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający