Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

Universal Channel HD i Super Polsat kanałami niegwarantowanymi w Cyfrowym PolsacieDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat powiększył liczbę kanałów niegwarantowanych. Stacje Universal Channel HD i Super Polsat, dotychczas gwarantowane odpowiednio w pakietach Film HD i Mini HD, będą w nich nadawane promocyjnie. Zmiany dotyczą umów zawieranych od 14 lipca.

Dla nowych i przedłużających umowy abonentów oznacza to, że w przypadku wycofania kanałów z rynku jak i z oferty Cyfrowego Polsatu, nie będą mieli podstaw do rozwiązania kontraktu bez ponoszenia konsekwencji. Takie prawo będą mieli klienci, którzy podpisali umowę przed 14 lipca i mieli wymienione obie stacje, jako gwarantowane.

Kanał Universal Channel HD, który mogą obecnie oglądać także posiadacze pakietu Familijny Max HD, ma zakończyć emisję do końca roku.

Komentarze z Facebooka

#1 | Robert dnia 15.07.17 11:27
A czy dotyczy to też pakietu (Pakiet Rodzinny HD) umowa podpisana 04.10.2015 pozostało mi jeszcze 8 miesięcy.
#2 | Bronek dnia 15.07.17 14:12
Kanału Universal HD nie jest dostępny w tym pakiecie, Super Polsat jeszcze wtedy nie nadawał. Więc nici z bezkarnego rozwiązania umowy Uśmiech
#3 | Zenobius dnia 15.07.17 20:37
Polsat się zabezpiecza, choć w ostatnim czasie pomimo zmian nazw lub zniknięcia niektórych kanałów nie odczuli specjalnie ubytku abonentów, a z wyników finansowych wyszło, że im wręcz przybyło.
#4 | Bolek dnia 20.07.17 16:12
Akurat to nie są jakieś kanały, które bym oglądał, w Cyfrowym Polsacie jest z kilkadziesiąt ciekawszych, więc ewentualna strata praktycznie żadna
#5 | Krzyś dnia 21.07.17 13:06
Tak Polsat się zabezpiecza, ale zabezpiecza się również cały rynek. Jak pisał "Zenobius" wyniki CP są zadawalające i cały czas rosną więc nie ma się co martwić.
Taka polityka.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający