Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

Super Polsat z dwiema polskimi nowościami jesienią. Wśród nich teleturniej Krzysztofa IbiszaDrukuj

Super Polsat (HD)W jesiennej ramówce kanału Super Polsat znajdą się dwie nowe lokalne produkcje - informuje press.pl. Jedną z nich będzie teleturniej prowadzony przez Krzysztofa Ibisza, natomiast druga nowość to serial paradokumentalny "Pierwsza klasa".

Szczegóły dotyczące nowych programów nie są jeszcze znane.

W przeszłości Krzysztof Ibisz był już gospodarzem teleturniejów na antenie Grupy Polsat. Prowadził ”Awanturę o kasę”, ”Życiową szansę”, ”Rosyjską ruletkę”,”Grę w ciemno” i "Kłamczucha".


Opracowanie: cyfrowypolsatnews.pl na podstawie artykułu press.pl

Komentarze z Facebooka

#1 | Kotek dnia 10.08.17 19:44
PolewkaPolewkaPolewka
#2 | Gerd dnia 11.08.17 16:34
Zastanawia mnie w co teraz zacznie bawić się Ibisz. Poprzednie teleturnieje z jego udziałem na antenie polsatu cieszyły się sporą popularnością.
#3 | Jula dnia 14.08.17 23:06
Ja jeszcze Pana Krzysztofa pamiętam z programu Czar Par. To było wspaniałe wydarzenie telewizyjne i od tamtej pory pan Krzysztof wcale nie stracił nic, wciąż jest świetnym prowadzącym. I sprawdza się w Polsacie.
#4 | Redek dnia 15.08.17 10:30
Ibisz jest świetnym prowadzącym Uśmiech Wszystkie programy polsatu z jego udziałem oglądało się przyjemnie Uśmiech A najlepiej wspominam Awanturę o kasę Z przymrużeniem oka
#5 | Mirek dnia 16.08.17 14:06
No "Czar Par" to był hicior - na te czasy - chyba większość widowni w Polsce siedziała wtedy przed telewizorami Uśmiech Wtedy chyba prowadzący był na szczycie swojej popularności, potem już inne teleturniej. Najlepiej wspominam "Awanturę o kasę" - fajna formuła. Podobał mi się.
#6 | Piotr dnia 16.08.17 22:00
W sumie to w Czarze Par Krzysztof Ibisz się wybił i dalej ta karierę rozwija. Fajnie, że pracuje w Polsacie, bo myślę, że jego osoba przyciąga jednak mimo wszystko.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający