Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

Zespół Hurts i Ania Dąbrowska gościnnie w finale "Idola"Drukuj

IdolPopularna grupa Hurts oraz uczestniczka pierwszej serii "Idola" Ania Dąbrowska zaśpiewają na żywo w finale piątej edycji tego programu. Finałowy odcinek "Idola" już 17 maja w Polsacie.

Można już zamówić kanały Tenis PremiumDrukuj

Cyfrowy PolsatRuszyła sprzedaż pakietu Tenis Premium, w skład którego wchodzą dwa kanały HD - Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2. To właśnie na nich abonenci Cyfrowego Polsatu i użytkownicy IPLI obejrzą cały sezon rozgrywek tenisowych zaliczanych do Wielkiego Szlema. Cena pakietu to 40 zł.

Natalia Szroeder i Jan Kliment wytańczyli zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami"Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiWidzowie Telewizji Polsat w głosowaniu SMS-owym wybrali najlepszą parę jubileuszowej, dwudziestej edycji "Tańca z gwiazdami". 150 tys. zł do podziału (100 tys. dla gwiazdy, 50 tys. zł dla tancerza) oraz Kryształową Kulę otrzymali Natalia Szroeder i Jan Kliment.

Polsat z prawami do Ligi Europy UEFA?Drukuj

Polsat Sport (HD)Telewizja Polsat oprócz zwycięskiej batalii o prawa do piłkarskiej Ligi Mistrzów, wygrała również przetarg na transmisję Ligi Europy UEFA - wynika z nieoficjalnych informacji. Rozgrywki mają trafić na anteny sportowe Polsatu na trzy lata, począwszy od sezonu 2018/2019.

Cyfrowy Polsat z nowym pakietem premium. Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2 ruszą 28 maja (akt.)Drukuj

Cyfrowy PolsatI wszystko jasne. Dwa kanały testowe - Test 222 i Test333, o których wczoraj informowaliśmy na łamach serwisu cyfrowypolsatnews.pl przeznaczone zostaną na stacje premium z transmisjami tenisowymi. Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2 ruszą 28 maja. Będzie to wspólny projekt Telewizji Polsat i Eurosportu.

Aktualizacja: Kanały zameldowały się na docelowych pozycjach na liście Cyfrowego Polsatu - Tenis Premium 1 (poz. 228), Tenis Premium 2 (poz. 229). Stacje będą dostępne również w IPLI.

Ruszyła sprzedaż gali KSW 39: Colosseum w PPV Cyfrowego Polsatu i IPLIDrukuj

PPV CPAbonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 39: Colosseum w systemie "pay-per-view" (PPV). Na imprezie wystąpią m.in. Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov, Borys Mańkowski, Marcin Różalski, Popek Monster, Karol Bedorf i Michał Kita. Koszt dostępu do gali to 40 zł.

Wzrost liczby usług kontraktowych, przychodów oraz wyniku EBITDA - CP podsumowuje I kwartał 2017 r.Drukuj

Cyfrowy PolsatGrupa Cyfrowy Polsat opublikowała wyniki operacyjne i finansowe za I kwartał 2017 roku. W wyniku konsekwentnej realizacji długoterminowej strategii rozwoju odnotowała wzrost wyników operacyjnych oraz przewyższające oczekiwania analityków wyniki finansowe.