Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo

Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

NOWY SEZON "ŚWK" OD 4 MARCA W POLSACIE. CO SIĘ WYDARZY?Drukuj

Świat według KiepskichWiosną wraz z Kiepskimi i ich sąsiadami wyruszymy na poszukiwania wałbrzyskiego złotego pociągu, zobaczymy heroiczną walkę Jolasi i Kozłowskiej o tę samą parę butów, a gość specjalny – zespół Big Cyc pokaże jak leczyć napięcia społeczne za pomocą perkusji. Od marca nowe odcinki "Świata według Kiepskich" będą emitowane w każdą sobotę o godzinie 19:30 w Polsacie.

SPORTOWO-FILMOWA OFERTA IPLI NA NAJBLIŻSZY CZASDrukuj

IPLAW najbliższych dniach IPLA zaprasza na potężną dawkę sportowych emocji. Już teraz w serwisie można oglądać zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, Ligę Mistrzów w piłce siatkowej, rozgrywki Bundesligi oraz po zimowej przerwie – Ekstraklasy. IPLA to także bogata biblioteka filmów fabularnych i wiele filmowych nowości.

NAWET 9 PRODUKTÓW I USŁUG W NOWEJ OFERCIE smartDOM (wideo)Drukuj

smartDOMCyfrowy Polsat i Plus rozpoczynają nowy etap w komunikacji swojej strategicznej oferty smartDOM. Program będzie promowany pod hasłem "Domowy Program Oszczędnościowy". Będzie on liczył dziewięć produktów i usług, które można łączyć i dzięki temu oszczędzić na domowych rachunkach nawet 1000 zł rocznie.

POLSAT DOKU HD ZWIĘKSZYŁ ZASIĘGDrukuj

Polsat Doku HDNajmłodszy kanał Polsatu - Polsat Doku HD dołączył do telewizji internetowej IPLA i sieci kablowej JAMBOX. Nową stację można także oglądać w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

VIII SEZON "NASZEGO NOWEGO DOMU" OD 2 MARCA W POLSACIEDrukuj

Nasz nowy dom2 marca na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje nowy sezon "Naszego nowego domu". W ósmej serii Katarzyna Dowbor i jej ekipa dotrą m.in. na Kaszuby, Żuławy i Dolny Śląsk.

GALE ACB NA ANTENACH POLSATU. NA POCZĄTEK TRANSMISJA Z ACB 53Drukuj

Polsat Sport Fight HDACB 53: Young Eagles 15 będzie pierwszą galą federacji Absolute Championship Berkut, jaką zobaczą widzowie sportowych anten Polsatu. Wydarzenie jednej z najsilniejszych organizacji MMA na świecie, odbędzie się 18 lutego w olsztyńskiej Hali Urania. Planowane są transmisje kolejnych gal tej federacji.

WIEMY, Z KIM ZATAŃCZĄ GWIAZDY W VII EDYCJI "TAŃCA Z GWIAZDAMI" (wideo)Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiSiódma seria programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" już od 3 marca w Polsacie. Na antenie stacji emitowany jest już spot przedstawiający wszystkie pary nowej serii show.