Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

Plus z nową ofertą Internetu na KartęDrukuj

PlusDostępna jest już nowa internetowa oferta prepaid w sieci Plus. Nowy JA+ Internet Na kartę to oferta, w której gigabajty są bonusem za doładowanie, a pieniądze z zasilenia pozostają do wykorzystania na inne dowolne usługi. Klienci ze stażem co najmniej trzech miesięcy dostają gigabajty powiększone o 50%.

Cyfrowy Polsat chce podzielić się zyskiem za 2016 rokDrukuj

Cyfrowy PolsatZarząd Cyfrowego Polsatu podjął uchwałę w sprawie przedłożenia do oceny rady nadzorczej wniosku w sprawie podziału zysku za 2016 rok. Zarząd rekomenduje podział zysku netto w wysokości 577,9 mln zł. 204,6 mln zł zostanie przeznaczone na wypłatę dywidendy (0,32 zł na jedną akcję), a 373,3 mln zł na kapitał zapasowy.

Oglądalność kanału ATM Rozrywka w 2016 rokuDrukuj

ATM RozrywkaŚredni wynik oglądalności telewizji ATM Rozrywka w 2016 roku w grupie komercyjnej 16-49 wyniósł 0,87% SHR (w analogicznym okresie roku poprzedniego 0,84%), natomiast w grupie wszystkich badanych 0,71% SHR (w roku poprzednim 0,71%) - podała ATM Grupa, prezentując wyniki za 2016 rok.

Polsat Media tworzy platformę dla influencerówDrukuj

Polsat MediaBiuro reklamy Polsat Media dołącza do swojej oferty platformę dla influencerów o nazwie Polsat Media AdTube, która powstała we współpracy z agencją Golden Coil.

Historia wampira z Zagłębia i inne polskie tytuły - Kwietniowe nowości w IPLIDrukuj

IPLAW kwietniowej ofercie IPLI króluje dobre polskie kino. Wśród nowości znajdzie się m.in. kryminał "Jestem mordercą", który przybliży widzom autentyczną historię brutalnego Wampira z Zagłębia.

Marcin Kotyński w Disco Polo Music. Będzie prowadził codzienne programy i koncerty na żywo (foto)Drukuj

Disco Polo MusicOd maja do grona prowadzących stacji Disco Polo Music dołącza Marcin Kotyński. Zobaczymy go w codziennych programach muzycznych "Top 10 – lista przebojów" i "Disco Polo Life". Marcin Kotyński będzie prowadzić również koncerty emitowane na żywo na antenie Disco Polo Music.

XI Płocka Noc Kabaretowa na żywo w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat pokaże na żywo transmisję z XI Płockiej Nocy Kabaretowej. Tegoroczna edycja tuż przed Świętem Pracy będzie odbywała się pod hasłem "Kobieta pracująca". Początek widowiska 30 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie.