Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

Zbigniew Zamachowski w obsadzie serialu "W rytmie serca"Drukuj

W rytmie sercaZbigniew Zamachowski dołącza do obsady serialu "W rytmie serca". Aktor wcieli się rolę Bogdana, któremu lekarze postawili najgorszą diagnozę. Jego postać poznamy w najbliższym - szóstym odcinku.

Jubileuszowa gala KSW 40 w PPV Cyfrowego Polsatu i IPLIDrukuj

PPV CPRuszyła sprzedaż odbywającej się 22 października br. gali KSW 40. Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI mogą zamawiać dostęp do wydarzenia, które już po raz drugi odbędzie się poza granicami Polski.

6 mln widzów obejrzało mecz Armenia - Polska w Polsacie i Polsacie SportDrukuj

Polsat (HD)6 milionów widzów, to średnia oglądalność czwartkowego meczu Armenia – Polska w eliminacjach piłkarskich Mistrzostw Świata Rosja 2018 w Polsacie i Polsacie Sport. Łącznie spotkanie na obu antenach oglądał co drugi widz w grupie 16-49. W Erywaniu, reprezentacja Polski rozbiła Armenię 6:1.

Rekordowa oglądalność "Sprawiedliwych..." i "Policjantek..." w CzwórceDrukuj

Czwórka (TV4 - HD)Rekordowy wynik – prawie 2 mln widzów – osiągnął wczoraj serial "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny", a jedne z najwyższych udziałów w historii - 16% - uzyskał wczorajszy odcinek "Policjantek i policjantów".

Dłuższe testy Internetu LTE w Plusie i CP - nawet 2 miesiące za 9 złDrukuj

Internet LTEOd teraz nawet przez dwa miesiące każdy może sprawdzać, jak działa Internet LTE. Aż do 60 dni wydłużony zostaje okres, w którym można testować LTE Plus i LTE Plus Advanced w ofercie Plusa oraz Cyfrowego Polsatu.

Plus obniża ceny połączeń na UkrainęDrukuj

PlusPlus wprowadza nową promocję skierowaną do osób, które mieszkają w Polsce, ale chcą pozostawać w kontakcie ze swoimi bliskimi na Ukrainie. Wystarczy kupić starter JA+ Na Kartę i aktywować pakiet kompleksowy, by móc włączyć nową promocję i dzwonić już za 19 gr/min do ukraińskiej sieci Kyivstar, a w Polsce bez limitu.

Decydujące mecze eliminacji do Mundialu, w tym 2 spotkania Polaków w kanałach Polsatu i IPLIDrukuj

Polsat Sport (HD)W październiku odbędą się dwie decydujące kolejki eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej w Rosji, w których wystąpią Biało-Czerwoni. 5 października w 9. kolejce drużyna Adama Nawałki spotka się z reprezentacją Armenii, a kilka dni później, 8 października w 10. kolejce – z reprezentacją Czarnogóry. Jakie mecze na antenach Polsatu i IPLI?