Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

WideoWersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

Ponad 6,6 miliona widzów obejrzało mecz Dania - Polska w Polsacie i Polsacie SportDrukuj

Polsat (HD)Ponad 6,6 miliona widzów śledziło piątkowy mecz eliminacji Mistrzostw Świata Rosja 2018 Dania - Polska na antenach Polsatu i Polsatu Sport. Nasza reprezentacja przegrała w Kopenhadze 0:4.

"Grześki wracają do szkoły" - nowy miniserial w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)11 września na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje nowy miniserial pt. "Grześki wracają do szkoły" opowiadający o zabawnych perypetiach sympatycznej rodziny, której wafle Grześki pomagają wrócić do szkolnej, powakacyjnej rzeczywistości.

Polsat Sport pokaże siatkarski turniej charytatywny z WieluniaDrukuj

Polsat Sport (HD)Kanał Polsat Sport pokaże międzynarodowy turniej charytatywny "Giganci siatkówki". Impreza odbędzie się w dniach 16 i 17 września w hali sportowej WOSiR w Wieluniu.

Polsat wakacyjnym liderem oglądalnościDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat liderem wakacyjnej widowni. W lipcu i sierpniu bieżącego roku stacja była bezkonkurencyjna, wygrywając w obu grupach audytoryjnych.

Koniec Hip Hop TV. Eska Rock TV już nadajeDrukuj

Kanały FTA1 września nastąpiła zmiana wśród telewizji muzycznych FTA (niekodowanych). Stacja Hip Hop TV została zastąpiona kanałem Eska Rock TV (oba ZPR Media). Stacja nie jest dostępna na oficjalnej liście Cyfrowego Polsatu.

Golf Channel Polska za darmo dla abonentów Cyfrowego PolsatuDrukuj

Cyfrowy PolsatWe wrześniu wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu od pakietu Mini HD, będą mogli oglądać Golf Channel Polska bez dodatkowych opłat. Klienci platformy, którzy do tej pory nie mieli możliwości zapoznania się z kanałem Golf Channel Polska, będą mieli okazję, by to nadrobić.

3,5 mln widzów oglądało mecz Polska - Słowenia w kanałach PolsatuDrukuj

Polsat (HD)3,5 miliona widzów średnio oglądało mecz barażowy o ćwierćfinał Lotto Eurovolley Poland 2017 Polska - Słowenia na antenach Polsatu i Polsatu Sport. Nasza reprezentacja przegrała w Krakowie 0:3 i odpadła z turnieju.