Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo

Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

RUSZYŁ POLSAT DOKU HD - NOWY KANAŁ GRUPY POLSATDrukuj

Polsat Doku HD10 lutego wystartował nowy kanał dokumentalny Polsat Doku HD. Stacja od samego początku dostępna jest dla abonentów Cyfrowego Polsatu. Telewizja zasiliła pakiet Mini HD, zajmując pozycje 109 i 159 na liście kanałów.

ZAPOWIEDŹ IX SEZONU "PRZYJACIÓŁEK"Drukuj

PrzyjaciółkiDziewiąta seria "Przyjaciółek" to czas nowych wyzwań w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji. Czym Zuza wypełni pustkę w swoim życiu? Co przyniesie Indze niespodziewana podróż do Nowego Jorku? Czy Patrycja i Michał odbudują swoje małżeństwo? Czy Anka i Paweł wreszcie dotarli do bezpiecznego portu? Dwanaście nowych odcinków serialu zagości od 2 marca na antenie Telewizji Polsat.

PROGRAM "SKANDALIŚCI" W POLSAT NEWS ŚLEDZI 262 TYS. WIDZÓWDrukuj

Polsat News (HD)Program "Skandaliści", emitowany w Polsat News w soboty o godzinie 20:00, śledziło od początku 2017 roku średnio 262 tysięcy widzów, co przełożyło się na średnie udziały na poziomie 1,6% w grupie wszystkich badanych oraz 0,96% w grupie 16-49.

NOWY KANAŁ TESTOWY NA TP. CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat rozpoczął testy nowego kanału. Wszystko wskazuje na to, że pod testowym przekazem, identyfikującym się jako Test6, znajduje się nowa stacja dokumentalna Grupy Polsat - Polsat Doku w jakości HD.

II SEZON "GLINIARZY" W POLSACIE. CO W NOWYCH ODCINKACH?Drukuj

Polsat (HD)Wiosną czeka nas kolejna dawka intrygujących i trzymających w napięciu spraw kryminalnych, dynamiczne akcje policyjne, najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, fascynujący bohaterowie, zagrożenie życia i silne emocje. To wszystko w drugim sezonie, codziennego serialu paradokumentalnego "Gliniarze". Nowe odcinki od 27 lutego na antenie Telewizji Polsat.

APLIKACJA CYFROWY POLSAT GO NA iOS JUŻ W APP STOREDrukuj

Cyfrowy Polsat GOTeraz także posiadacze iPhone’ów i iPadów mogą cieszyć się ofertą TV Cyfrowego Polsatu poza domem. W App Store pojawiła się aplikacja Cyfrowy Polsat GO, w której użytkownicy znajdą ponad 90 kanałów telewizyjnych oraz tysiące materiałów na życzenie. Z aplikacji można korzystać nawet na trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie.

"AMERYKA MARZEŃ" - PARADOKUMENTALNA NOWOŚĆ POLSATUDrukuj

Polsat (HD)W marcu Telewizja Polsat ruszy z emisją nowego serialu "Ameryka marzeń". To jedyny w historii polskiej telewizji paradokument, który powstał w USA. Akcja serialu toczy się w najbardziej polskim mieście w Stanach, czyli w Chicago.