Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

Cyfrowy Polsat z kolejnymi kanałami testowymiDrukuj

Cyfrowy Polsat11 maja Cyfrowy Polsat uruchomił kolejne kanały testowe, których zawartość na chwilę obecną nie jest znana. Nowe stacje to: Test 222 oraz Test333.

TestSP - nowy kanał testowy w Cyfrowym Polsacie (akt.)Drukuj

Cyfrowy PolsatNa jednym z transponderów Cyfrowego Polsatu pojawił się nowy kanał testowy - TestSp. W chwili obecnej nie wiadomo, co może się pod nim kryć - brak uprawnień do odbioru przez abonentów. Stacja dostępna jest na oficjalnej liście kanałów Cyfrowego Polsatu, na pozycji 988.

Aktualizacja: Serwis testowy został wyłączony z tego transpondera.
Aktualizacja (11.05): TestSp został ponownie włączony.
Aktualizacja (12.05): Kanał testowy zmienił nazwę i został przeniesiony na pozycję 222. Posłuży on do transmisji gali KSW 39.

Plus z nową promocją w e-sklepie. 100 GB za 49,99 zł/mies.Drukuj

PlusRuszyła nowa promocja w sklepie internetowym Plusa, w której można mieć Internet z dwa razy większym pakietem podstawowym - 100 GB w abonamencie za 49,99 zł. Dotyczy ona ofert internetowych i umów zawieranych na 24 miesiące z routerem lub tabletem na raty. Oferta jest dostępna tylko na www.plus.pl i można z niej skorzystać do 22 maja br.

Kasia Popowska najlepsza w VII edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"Drukuj

Twoja twarz brzmi znajomoPiosenkarka Kasia Popowska wygrała siódmą edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wokalistka otrzymała czek na 100 tysięcy złotych, który przekazała Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą" na rzecz Karinki Cicheckiej. W ręce laureatki trafiła również Złota Twarz.

Hollywoodzka śmietanka w majowych propozycjach VOD Cyfrowego PolsatuDrukuj

VOD CP Wśród majowych propozycji VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu znajdują się m.in.: oparte na faktach "Przełęcz ocalonych" i "Żywioł. Deepwater Horizon", ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat "Dziewczyna z pociągu", kontynuacja przygód Czterech Jeźdźców "Iluzja 2" oraz komedia "Co Ty wiesz o swoim dziadku?".

Siatkarski turniej kwalifikacyjny do MŚ 2018 z udziałem Polek na antenach PolsatuDrukuj

Polsat Sport (HD)W dniach 23-28 maja na warszawskim Torwarze odbędzie się turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata w siatkówce kobiet. Wśród drużyn walczących o awans do przyszłorocznej imprezy będzie reprezentacja Polski. Wszystkie mecze turnieju pokażą anteny sportowe Polsatu.

Na parkiecie "Tańca z gwiazdami" wystąpią rodziny gwiazdDrukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiPółfinał "Tańca z gwiazdami" zapowiada się emocjonująco. Nie dość, że w piątek w programie wystąpią kolejne gwiazdy disco polo i Doda, na widzów czekać będą też inne, taneczne niespodzianki. Po raz pierwszy w historii show gwiazdy zaprosiły do udziału w jednym z tańców kogoś z najbliższej rodziny.