Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

Bilety na galę Polsat Boxing Night już w sprzedażyDrukuj

Polsat Boxing NightOd czwartku dostępne są w sprzedaży bilety na galę Polsat Boxing Night, która odbędzie się 24 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie. W ringu kibice zobaczą na pewno Tomasza Adamka i Mateusza Masternaka.

Polsat z prawami do Nice 1. Ligi ŻużlowejDrukuj

Polsat Sport (HD)W siedzibie Polskiego Związku Motorowego w piątek odbyła się konferencja prasowa, na której oficjalnie ogłoszono podpisanie umowy na prawa do transmisji Nice 1. Ligi Żużlowej przez telewizję Polsat, która na zasadzie sublicencji współpracuje z Eleven Sports Network.

Jeszcze więcej rugby na antenach PolsatuDrukuj

Polsat Sport (HD)Telewizja Polsat zakupiła prawa do transmisji rozgrywek Rugby Europe Trophy, jak również dwóch najwyższych poziomów europejskich klubowych rozgrywek w rugby – European Rugby Champions Cup oraz European Rugby Challange Cup do sezonu 2017/2018.

Muzo.tv kończy nadawanie. Powstanie Polsat MusicDrukuj

Muzo.tvKanał Muzo.tv niebawem przejdzie do historii. W jego miejsce Telewizja Polsat zamierza uruchomić Polsat Music – stację grającą muzykę pop. Decyzja o rebrandingu nie jest zaskoczeniem, bowiem oglądalność Muzo.tv była od samego początku bardzo niska.

Eleven i Eleven Sports w weekendowym "otwartym oknie" Cyfrowego PolsatuDrukuj

Cyfrowy PolsatJuż w najbliższy weekend, od 7 do 9 kwietnia br., abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają w ramach "otwartego okna" bezpłatny dostęp do kanałów Eleven i Eleven Sports. Stacje będzie można oglądać zarówno na dekoderze, jak i mobilnie – w serwisie Cyfrowy Polsat GO (abonenci z aktywną opcją ON THE GO).

II sezon "Sprawiedliwych - Wydział Kryminalny" zyskuje widzówDrukuj

Czwórka (TV4 - HD)W marcu nowe odcinki serialu "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" śledziło w Czwórce średnio 1,6 mln widzów, przy udziałach w rynku przekraczających 10% i sięgających 9,6% w grupie komercyjnej - wynika z danych Nielsen Audience Measurement udostępnionych przez nadawcę.

Gala KSW 38: Live in Studio za 7 zł w IPLIDrukuj

IPLA7 kwietnia w IPLI będzie można obejrzeć galę Federacji KSW w nowym wydaniu – KSW 38: Live in Studio. W walce wieczoru rękawice skrzyżują Artur "Kornik" Sowiński oraz Łukasz "Sasza" Chlewicki. W telewizji internetowej IPLA wydarzenie będzie dostępne na żywo i w jakości HD, w cenie 7 zł.