Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

SFERIA SPRZEDANADrukuj

Zygmunt Solorz-Żak
Podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Zygmunt Solorz-Żak potwierdził fakt sprzedaży Sferii, o którym donosiła w poniedziałek Gazety Giełdy Parkiet. Nowy właściciela Polkomtela nie chciał zdradzić, ani ceny, ani nabywcy swojej spółki. Sferia operuje siecią CDMA na częstotliwości 850 MHz.

NAGRODA DLA ZYGMUNTA SOLORZA-ŻAKADrukuj

Zygmunt Solorz-Żak
Podczas IV Forum Inwestycyjnego w Europie, będącego konferencją towarzyszącą XXI Forum Ekonomicznemu w Krynicy, Inwestycją Roku wybrano zakup Polkomtela przez Spartan Capital Holdings, spółkę należącą do Zygmunta Solorza-Żaka.

4FUN TV I REBEL TV W IPLADrukuj

IPLA
Telewizja internetowa ipla rozwija ofertę związaną z udostępnianiem linearnych kanałów telewizyjnych. Od 5 września do grona stacji nadawanych na żywo dołączyły kanały muzyczno-rozrywkowe: 4fun.tv oraz rebel:tv. Do tej pory programy znane ze stacji 4fun.tv dostępne były w ipla w modelu VOD.

ZYGMUNT SOLORZ-ŻAK ODDA KONTROLE NAD AKTYWAMI UBEZPIECZENIOWYMI ORAZ OFEDrukuj

Zygmunt Solorz-Żak
Zygmunt Solorz-Żak poinformował, że skoncentruje się na mediach i telekomunikacji, chce oddać kontrolę nad aktywami ubezpieczeniowymi i OFE. Tym samym potwierdziły się sierpniowe doniesienia "PB"

JANUSZ PALIKOT W POLSAT NEWS (akt.)Drukuj

Polsat News (HD)
W piątek 9 września w Polsat News odbędzie się kolejna rozmowa z liderami partii politycznych. Najbliższym gościem organizowanej wspólnie przez TVP Info oraz Polsat News, będzie przewodniczący Ruchu Poparcia - Janusz Palikot. Transmisja tej rozmowy podobnie jak w ubiegły piątek na antenach: TVP Info i Polsat News (całość) oraz fragment w Polsacie.

POLKOMTEL W RĘKACH SOLORZA JESZCZE W TYM ROKU?Drukuj

Zygmunt Solorz-Żak
- Spodziewam się, że w tym roku podjęta zostanie decyzja Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w sprawie przejęcia Polkomtela - poinformowała w poniedziałek prezes UOKiK Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel. "- Postępowanie jest na etapie początkowym. Zbieramy aktualnie dane. Nie będziemy go przeciągać. Chcemy je zakończyć tak szybko, jak to możliwie" - powiedziała dziennikarzom.ME W SIATKÓWCE MĘŻCZYZN W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
10 września rozpoczynają się siatkarskie ME, które rozgrywane są w Austrii i Czechach Z udziałem podopiecznych Andrea Anastasiego , którzy w grupie zagrają z: Bułgarią, Słowacją i Niemcami, mecze naszych podopiecznych rozgrywane zostaną w Pradze.