Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

DOMINIK LIBICKI- HISTORIA CZŁOWIEKA SUKCESUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Dominik Libicki od marca 2011 r. stoi na czele największej grupy medialnej w kraju. W połowie listopada 2010 r., w dzień po ogłoszeniu największej od lat transakcji na polskim rynku medialnym, Dominik Libicki (47 lat) prezes platformy Cyfrowy Polsat wyjechał na ponad tydzień z kraju.

PAULINA SYKUT JAKIEJ NIE ZNAMY (foto)Drukuj

Tylko muzyka. Must be the music
Paulina Sykut kusiła długimi włosami i dopasowanymi sukienkami oraz krótkimi mini. Teraz seksowna pogodynka pokazała bardziej drapieżną naturę. Długie włosy, stonowane kolory i dopasowane sukienki – Paulina Sykut zwykle stawia na subtelność i kobiecość.

KORA O SWOIM UDZIALE W "MUST BE THE MUSIC.TYLKO MUZYKA" (foto)Drukuj

Tylko muzyka. Must be the music
Tuż przed finałem drugiej edycji programu "Must be the music" Kora w końcu zdecydowała się wyjawić, co tak naprawdę skłoniło ją do objęcia roli jurorki i jaki cel postawiła sobie decydując się na udział w muzycznym show.

KTO WYGRA WIELKI FINAŁ "MUST BE THE MUSIC.TYLKO MUZYKA 2''?Drukuj

Tylko muzyka. Must be the music
Wielki finał programu "Must be the music" już w najbliższą niedzielę. Do walki o główną nagrodę stanie dziesięciu wykonawców. Kto zgarnie 100 tys. złotych i szansę występu podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2011?

DZIKIE KARTY W "MUST BE THE MUSIC.TYLKO MUZYKA" ROZDANEDrukuj

Tylko muzyka. Must be the music
Ostatnie 2 miejsca w Wielkim Finale rozdane. Długo oczekiwane "dzikie karty" Facebooka i radia RMF FM trafiły właśnie do zwycięzców.

DWIE GALE W JEDEN WIECZÓR W POLSAT SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
W sobotę, 5 listopada Polsat Sport wyemituje transmisję z gal bokserskich w Londynie i Connecticut. Zobaczymy na nich m.in. występy polskich pięściarzy.

POLSAT SPORT NEWS W PLATFORMIE NDrukuj

Polsat Sport News HD
4 Listopada platforma N dołączyła do swojej oferty informacyjno-sportową stację Grupy Polsat - Polsat Sport News (pozycja (119), warto dodać że przy kanale nie ma kodowania charakterystycznego dla platformy N, przez co abonenci nie mogą zapoznać się z ofertą tego kanału.