Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ W SERIALACH POLSATUDrukuj


Prezentujemy wam co wydarzy się w w nadchodzącym tygodniu w popularnych serialach Telewizji Polsat . Zaprezentujemy wieści z seriali: Hotel52, Linia życia, Pierwsza Miłość, Szpilki na Giewoncie czy w Świat Według Kiepskich. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

HBO I HBO HD JUŻ ODKODOWANE, CZAS NA PREMIERĘ SERIALU "BEZ TAJEMNIC"Drukuj

Kanały HBO
Zgodnie z zapowiedziami kanał HBO odkodował swój sygnał. Przez całą niedzielę 16.10 widzowie, którzy na co dzień nie posiadają w swoim abonamencie kanału będą mogli zapoznać się z jego ofertą.


KSW 17 NA ŻYWO W POLSACIE, POLSACIE SPORT I POLSACIE SPORT HDDrukuj


26 listopada 2011 roku w łódzkiej Atlas Arenie dojdzie do kolejnego, ciekawego wydarzenia MMA na polskim rynku. 17 Konfrontacja Sztuk Walki z udziałem m.in. Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego transmitowana będzie na antenie telewizji Polsat. W pierwszej walce wieczoru na gali KSW17 - Revenge dojdzie do rewanżu pomiędzy najsilniejszym człowiekiem świata Mariuszem Pudzianowskim i Anglikiem Jamesem Thompsonem.

UCZESTNICY 2 PÓŁFINAŁU "MUST BE THE MUSIC" TYLKO MUZYKA(foto)Drukuj


Kolejny półfinał "Tylko muzyka. Must be the music" już w niedzielę. A w nim następni kandydaci na gwiazdy polskiej sceny. Zobacz, kto powalczy o finał tym razem... Gościem specjalnym odcinka będzie Sylwia Grzeszczak.

LE: LEGIA WARSZAWA- RAPID BUKARESZT NA ŻYWO W CZWÓRCEDrukuj


20 października o godzinie 21.00 na antenie telewizyjnej Czwórki rozpocznie się emisja spotkania piłkarskiego Legii Warszawa z FC Rapid Bukareszt. W tym roku do fazy grupowej Liga Europy UEFA zakwalifikowały się dwie polskie drużyny: Wisła Kraków i Legia Warszawa.

KORA O "MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA"Drukuj


Druga edycja ma zdecydowanie wyższy poziom - Kora nie ma wątpliwości, że po zakończeniu nowej odsłony programu "Must Be The Music. Tylko muzyka" niektórzy finaliści dostaną propozycje kontraktowe. Z uznawaną za najostrzejszą jurorką muzycznego show Polsatu rozmawialiśmy po pierwszym półfinałowym programie na żywo.

25-LECIE PRACY ARTYSTYCZNEJ CEZAREGO PAZURY- TERMINY WYSTĘPÓW(foto)Drukuj


Cezary Pazura i jego kabaretowi przyjaciele rozpoczęli kabaretowe tournee z okazji 25-lecia pracy artystycznej Cezarego Pazury. Inauguracja trasy jubileuszowej miała miejsce 11 lutego w auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Publiczność wypełniła salę po brzegi zarówno podczas pierwszego, jak i drugiego występu.

Dokładnie we wrześniu tego roku mija 25 lat od filmowego debiutu Cezarego Pazury. Jednak jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów już zaczął świętować swój jubileusz.