Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

INŻYNIER KARWOWSKI I MALINIAK U KIEPSKICHDrukuj

Świat według Kiepskich
Inżynier Karwowski i Maliniak znani z "Czterdziestolatka" gościli na planie serialu "Świat według Kiepskich" (ATM Grupa SA). Trwają zdjęcia do nowych odcinków, które Polsat pokaże jesienią. We wtorek pierwszy inżynier Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, grany przez Andrzeja Kopiczyńskiego wraz z Romanem Maliniakiem (w tej roli Roman Kłosowski).

EKSTRAKLASA W TV POLSAT I CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Polsat Futbol
Najważniejsze polskie rozgrywki piłkarskie na żywo w kanałach sportowych Polsatu i w Cyfrowym Polsacie. T-Mobile Ekstraklasa po raz pierwszy na antenach kanałów sportowych Telewizji Polsat: Polsat Futbol, Polsat Sport HD i promocyjnie Polsat Sport.

KONIEC TELEFONII CYFROWEGO POLSATU?Drukuj

Cyfrowy Polsat
GORĄCA WIADOMOŚĆ! Nasz serwis nieoficjalnie dowiedział się, iż Cyfrowy Polsat zamierza zlikwidować swoją telefonię komórkową. Takie plany ma spółka po tym jak Zygmunt Solorz-Żak, twórca Cyfrowego Polsatu został właścicielem Polkomtela.

CZY ZOBACZYMY MECZ LEGII W POLSKIEJ TV?Drukuj

Polsat Sport (HD)
Każdy piłkarski kibic a szczególnie kibic Legii zadaje sobie pytanie "czy zobaczymy mecz legii w polskiej tv" . Jak informuje futbolnews powołując się na Mariana Kmitę negocjacje z turecką TV dotyczącą meczu Gaziantepsor- Legia w ramach 3 rundy EL.LE, jest na końcowym etapie i jest bardzo duże prawdopobieństwo, że zobaczymy je, lecz tylko w kanałach kodowanych.

WSPÓLNA OFERTA SPRZEDAŻY USŁUG PLUSA I CPDrukuj

Plus
Jak informuje Gazeta Wyborcza w rozmowie z Zygmuntem Solorzem-Żakiem , nowy właściciel planuje wspólną sprzedaż Cyfrowego Polsatu oraz komórkowej sieci Plus. - "Wyobrażam sobie, że usługi Polkomtela będzie mógł sprzedawać np. Cyfrowy Polsat i na odwrót - Polkomtel będzie mógł sprzedawać na przykład dekodery Cyfrowego Polsatu.- mówi w wywiadzie dla Gazety Wyborczej Zygmunt Solorz-Żak.

CO Z TRANSMISJĄ MECZÓW ŚLĄSKA I WISŁY W GŁÓWNYM POLSACIE? (akt.)Drukuj

Polsat (HD)
Wczoraj informowaliśmy, że Polsat transmitować będzie mecz Liteks Łowecz - Wisła Kraków na antenie swojej otwartej stacji. Okazuje się jednak, że Polsat zmienił zdanie i wszystko wskazuje na to, że spotkanie "Białej Gwiazdy" z mistrzem Bułgarii przeniesie do kanałów kodowanych!

MECZ ŚLĄSKA I WISŁY W EUROPEJSKICH PUCHARACH TAKŻE W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Dobra wiadomość dla kibiców piłkarskich w Polsce, jak podają strony klubowów Śląska i Wisły Kraków oba mecze będzie można zobaczyć również na antenie głównego Polsatu. Przypomnijmy że klub Zygmunta Solorza-Żaka, Śląsk zagra w 3 rundzie EL.LE z bułgarskim Lokomotiv Sofia we Wrocławiu, początek spotkania w czwartek 28.07 o godzinie 16:45 (wcześniej godzinne studio przedmeczowe w PS i PF).