Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

CO Z TRANSMISJĄ MECZÓW ŚLĄSKA I WISŁY W GŁÓWNYM POLSACIE? (akt.)Drukuj

Polsat (HD)
Wczoraj informowaliśmy, że Polsat transmitować będzie mecz Liteks Łowecz - Wisła Kraków na antenie swojej otwartej stacji. Okazuje się jednak, że Polsat zmienił zdanie i wszystko wskazuje na to, że spotkanie "Białej Gwiazdy" z mistrzem Bułgarii przeniesie do kanałów kodowanych!

MECZ ŚLĄSKA I WISŁY W EUROPEJSKICH PUCHARACH TAKŻE W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Dobra wiadomość dla kibiców piłkarskich w Polsce, jak podają strony klubowów Śląska i Wisły Kraków oba mecze będzie można zobaczyć również na antenie głównego Polsatu. Przypomnijmy że klub Zygmunta Solorza-Żaka, Śląsk zagra w 3 rundzie EL.LE z bułgarskim Lokomotiv Sofia we Wrocławiu, początek spotkania w czwartek 28.07 o godzinie 16:45 (wcześniej godzinne studio przedmeczowe w PS i PF).

UOKiK OTRZYMAŁ WNIOSEK WS. PRZEJĘCIA POLKOMTELADrukuj

Plus
Dziś do UOKiK wpłynął wniosek spółki Spartan Capital Holdings, której właścicielem jest Zygmunt Solorz-Żak o przejęcie kontroli nad Polkomtelem. - W trakcie postępowania zostaną określone rynki, na które koncentracja wywiera wpływ oraz stan konkurencji na tych rynkach - napisała w komunikacie Małgorzata Cieloch, rzecznik prasowy urzędu.

VIACOM ZŁOŻYŁ OFERTĘ WPROWADZENIA KANAŁU VIACOM BLINK DO CPDrukuj

Kanały od VIMN
Z informacji, które podawane są przez przedstawicieli Cyfrowego Polsatu wynika iż Viacom, nadawca kanałów MTV oraz najnowszego Viacom Blink!, przekazał swoją ofertę odnośnie dołączenia nowego projektu do oferty platformy.


DO UOKIK NIE WPŁYNĄŁ WNIOSEK SOLORZA WS. PRZEJĘCIA POLKOMTELADrukuj

Zygmunt Solorz-Żak
Spartan Capital Holdings, spółka Zygmunta Solorza-Żaka, która w ostatnim dniu czerwca kupiła Polkomtel, wciąż nie złożyła wniosku do UOKiK o wyrażenie zgody na tę transakcję. Urząd antymonopolowy opiniuje wszystkie planowane fuzje firm, których łączny światowy obrót w poprzednim roku przekracza równowartość 1 mld euro lub łączny obrót na terenie Polski jest większy niż 50 mln euro.

REWANŻOWY MECZ ŚLĄSKA TYLKO W KANAŁACH KODOWANYCH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Zła wiadomość, dla wszystkich kibiców piłki nożnej w Polsce, rewanżowe spotkanie 2 rundy Eliminacji LE Dundee United - Śląsk Wrocław można będzie zobaczyć tylko na antenach sportowych grupy Polsat, które dostępne są na platformie Cyfrowy Polsat jak i również w niektórych sieciach kablowych m.in Multimedia.

DZIENNKIKARKA POLSATU WYSŁAŁA SKARGE NA POLICJEDrukuj

Polsat News (HD)
Dziennikarka Polsatu News Ewa Żarska wysłała na adres policji w Częstochowie skargę dotyczącą naruszenia nietykalności cielesnej podczas Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja przez jednego z uczestników , chodzi m.in o "uderzenie reporterki w twarz". Sama poszkodowana poinformowała w poniedziałek, że skarga dotyczy "incydentu" podczas Pielgrzymki Radia Maryja na Jasną Górę , które miało miejsce 10 lipca tego roku.