Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

ELIMINACJE DO EURO 2012 W KANAŁACH POLSATUDrukuj


Przed dwoma ostatnimi kolejkami meczów eliminacyjnych do przyszłorocznych mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie, najciekawsza sytuacja jest w grupie B. Szanse na awans mają w niej Rosjanie, Irlandczycy, Ormianie i Słowacy.

POLSAT NEWS ZYSKUJE SUPERSTACJA I TV BIZNES TRACIDrukuj


Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement tylko Polsat News zyskuje widzów we wrześniu 2011 roku w segmencie stacji informacyjnych należących do grupy Cyfrowy Polsat, z porównaniem z rokiem 2010, stacje w każdej minucie ogląda średnio o 7,4 proc. więcej niż rok wcześniej. Udział w rynku Polsat News poszedł do góry z 0,68 proc. do 0,77 proc. Najchętniej oglądanym programem był Gość Wydarzeń z dnia 19-09-2011, który przyciągnął 313 288 widzów co dało stacji 2,38% w grupie 4+.

PAMIĘTNIKI Z WAKACJI OD NIEDZIELI W POLSACIEDrukuj


Skandale, zdrady, romanse i nieoczekiwane zwroty akcji, które trzymają w napięciu aż do ostatniej minuty! Hiszpania, Majorka, Rimini, Gran Canaria i Teneryfa – czyli wakacyjne przygody serwowane na ekranie w profesjonalnej i kuszącej oprawie. „Pamiętniki z wakacji” to nowy serial popularnego gatunku docu – soap, przygotowany przez Telewizję Polsat.

TREŚCI POLSATU W VOD SIECI UPC?Drukuj


Sieć kablowa UPC Polska prowadzi rozmowy z Telewizją Polsat na temat udostępnienia w swojej usłudze VoD UPC na żądanie programów i seriali tej stacji.

- Chcielibyśmy kontent oferować pod markę Polsatu, ale być może będzie to pod marką Ipla - mówi nam Jarosław Pijanowski, członek zarządu UPC Polska ds. marketingu i sprzedaży.

MOTOROWODNE MISTRZOSTWA ŚWIATA CHODIEŻ 2011 W POLSACIE NEWSDrukuj


Motorowodną stolicą świata i Europy była w tym roku Chodzież, gdzie rozegrano MŚ i ME.Decyzją federacji UIM w Chodzieży odbyła się siedemnasta edycja Motorowodnych Mistrzostw Świata w klasie S-550, a także po raz pierwszy w Polsce po 39-letniej przerwie - Mistrzostwa Europy w klasie O-175.O przeprowadzeniu zawodów właśnie w tym mieście przesądziło wieloletnie doświadczenie organizatorów i bardzo dobra opinia zawodników o warunkach na chodzieskim Jeziorze Miejskim.

Szczegóły w rozwinięciu newsa.

TV4 ZAPRASZA NA NOWY REALITY-SHOW "CZYSTA CHATA"(foto)Drukuj


Telewizyjna Czwórka pod koniec października br. rozpocznie emisję polskiej edycji reality-show "Czysta chata". Program poprowadzą Sylwia Koczwara i Barbara Danek.

Prowadzące odwiedzą domy osób, które zgłosiły się do programu i jednocześnie nie radzą sobie z porządkowaniem swoich mieszkań lub mają w nich nadmiar rzeczy.

SZCZEGÓŁY USŁUGI MULTIROOM CYFROWEGO POLSATUDrukuj


6 października 2011 roku Cyfrowy Polsat wprowadzi do swojej oferty zapowiadaną usługę Multiroom, która pozwala dzielić sygnał satelitarny na dwa niezależne od siebie dekodery i telewizory. Jak informuje operator - Dzięki usłudze Multiroom HD abonenci zyskają możliwość niezależnego odbioru pełnej oferty Cyfrowego Polsatu na dwóch odbiornikach tv w ramach jednej opłaty za abonament. Szczegóły w rozwinięciu newsa