Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

"OSTATNIA SZANSA" W TV4 JUŻ OD 2 PAŹDZIERNIKADrukuj

Czwórka (TV4 - HD)
Już 2 października o godzinie 17:00 na antenie Czwórki wyemitowany zostanie pierwszy odcinek "Ostatniej szansy" - programu o ludziach i ich historiach. Jak powiedział John Donne - nikt nie jest samotną wyspą. Każdy z nas ma przyjaciół, rodzinę i znajomych.

ERSTE PODNIÓSŁ REKOMENDACJĘ DLA CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Analitycy Erste Group, w raporcie z 14 września, podnieśli rekomendację dla Cyfrowego Polsatu do "kupuj" z "akumuluj", pozostawiając cenę docelową akcji spółki na niezmienionym poziomie 19 zł.

7 KOLEJKA T-MOBILE EKSTRAKLASY W KANAŁACH POLSATU- PLAN TRANSMISJIDrukuj

Polsat Futbol
W piątek 16 września rozegrana zostanie kolejna.. 7 już kolejka T-Mobile Ekstraklasy. Najciekawszym spotkaniem będzie pojedynek pomiędzy Polonią a Legią w derbach Warszawy. Początek spotkania w niedziele 18 września o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy ul. Konwiktorskiej.

ORŁY Z BOSTONU OD 28 WRZEŚNIA W TELEWIZJI POLSATDrukuj

Polsat (HD)
Znakomite dialogi, błyskotliwy humor i gwiazdy obsypane nagrodami (Emmy i Złote Globy) w rolach pierwszoplanowych - James Spader, William Shatner oraz m.in. Candice Bergen, w serialu, który koncentruje się na zawodowym i prywatnym życiu wysoko opłacanych prawników z renomowanej kancelarii adwokackiej w Bostonie.

SAGEMCOM ESI-88 BĘDZIE NOWY SOFT?Drukuj

Cyfrowy Polsat
Według nieoficjalnych informacji do których dotarła nasza redakcja, Sagem wraz z Cyfrowym Polsatem pracują nad nowym oprogramowaniem dla dekoderów Sagemcom ESI-88. Prace nad poprawką softu rozpoczęto w związku z licznymi zgłoszeniami abonentów o problemach związanych między innymi z nagrywaniem programów z dwóch różnych kanałów tv.

JESIEŃ W POLSAT CAFEDrukuj

Polsat Cafe (HD)
Na tegoroczną jesień Polsat Café przygotował cztery polskie nowości: "Miłość jak z powieści", "Gotowe na zmiany", "Eliksir młodości" i "Ciekawe świata", jak i również dobrze znane i lubiane programy takie jak: "Sexy mama", "Aleja sław", "Zoom na miasto" czy "Gwiazdy na dywaniku".

LEGIA WARSZAWA - CIĘŻKIE ŻYCIE Z POLSATEMDrukuj

Polsat (HD)
Mecz Legii z PSV Eindoven (godzina 19.00) nie będzie transmitowany w żadnym otwartym kanale, a jedynie w Polsacie Futbol. Na otwartym kanale TV4 będzie za to dostępny pojedynek Wisły z Odense BK (godzina 21.05).