Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
> HBO GO
> Nowy cyfrowypolsatne...
> Kanały TVP - Dyskusja
> EVOBOX PVR - Dyskusja
> PROGRAM TV serwisu w...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

SERIAL "KOMISARZ ROZEN" NIE BĘDZIE EMITOWANYDrukuj


To miał być wielki hit Polsatu. Nowy serial "Komisarz Rozen", w którym główną rolę dostał Marcin Bosak, nie będzie jednak emitowany.

Produkcja ta nie doczeka się kontynuacji. To bolesna decyzja dla Bosaka, bowiem po zakończeniu emisji serialu TVP 1 "Nowar", gra on jedynie jedną z drugoplanowych postaci w Hotelu 52.

PAŹDZIERNIKOWE NOWOŚCI W VOD CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Chłodniejsze i dłuższe październikowe wieczory niewątpliwie przyciągną przed ekrany więcej widzów. W tym miesiącu VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu jak zawsze proponuje szeroki wachlarz produkcji dla fanów różnych gatunków. Jest miejsce na kino familijne (m.in. „Matki w mackach Marsa”), przygodowe (m.in. „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”, „Sanctum”), grozy (m.in. „Krzyk 4”, „Mechanik: Prawo zemsty”, Koszmar kolejnego lata”), jak też dobrą komedię (m.in. „Fenomen”, „Poznasz przystojnego bruneta”) czy pouczający dramat (m.in. „The Fighter”, „Lincz”, „Prawnik Lincolna”).

"BEZ LITOŚCI" - NOWY SERIAL AKCJI W VODDrukuj

Od 30 września do 31 października br. Cyfrowy Polsat zaprasza widzów na intrygujący serial z gatunku akcji – „Bez litości” – dostępny w atrakcyjnej cenie w ramach usługi VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa. Już 30 września oferta VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu zostanie poszerzona o premierowy na polskim rynku serial akcji – „Bez litości”, z udziałem znanej wszystkim gwiazdy „męskiego kina” – Stevena Seagala (który podjął się także produkcji tego serialu). Dla wszystkich, którzy wyczekiwali na polską premierę „True Justice” (org.), platforma przygotowała specjalną promocję – dwa pierwsze odcinki w cenie jednego (tj. za 5 złotych), a dostęp do całej serii za 25 złotych (ok. 2 złote za odcinek).
Szczegóły w rozwinięciu newsa.

INFORMUJEMY JAKO PIERWSI!

"LINIA ŻYCIA" Z GORSZĄ WIDOWNIĄ NIŻ "SAMO ŻYCIE"Drukuj


Drugi sezon serialu obyczajowego “Linia życia” notuje o 300 tys. widzów niższy wynik oglądalności niż emitowany rok wcześniej w tym paśmie serial “Samo życie”. Podczas nadawania produkcji Polsat jest stacją trzeciego wyboru. Średnia widownia drugiej serii “Linii”, nadawanej w dni powszednie o 19.30, po trzech i pól tygodniu emisji wynosi 2,02 mln osób, co daje Polsatowi 14,83 proc. udziału w 4+ i 12,22 proc. w 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych na zlecenie portalu Wirtualnemedia.pl.

STARTUJE NOWY SEZON PLUSLIGI- PLAN TRANSMISJIDrukuj


Już dzisiaj o godzinię 20:00 na sportowych antenach Polsatu startuje nowy sezon Plusligi siatkarzy.Polsat Sport będzie transmitował po 4 mecze z każdej kolejki.W meczu otwarcia zmierzy się beniaminek Lotos Trefl Gdańsk z aktualnym mistrzem Polski PGE Skrą Bełchatów.Mecz będzie można obejrzeć również w Polsacie Sport HD.

CZYŻBY WKRÓTCE IPLA W HD?(foto)Drukuj

Czyżby internetowa telewizja Ipla szykowała się do emisji w internecie w jakości HD? -To co zobaczyłem na Ipli podczas oglądania meczu oraz studia wprawiło mnie w szok. Zobaczcie nazwę telewizji interaktywnej. To naprawdę nie photoshop.- pisze jeden z użytkowników na forum SK. Chodzi konkretnie o logo. Zamiast napisu "ipla HD" pojawił się napis "lipa HD".
Więcej w rozwinięciu newsa.

Z ORANGE SPORT DO POLSAT SPORT NEWSDrukuj


Jak informuje Presserwis Artur Kulikowski przechodzi z Orange Sport do Polsat Sport News w którym zająć ma się zmianą wizerunku stacji (stanowisko koordynatora), która zapowiadana była jako stacja informacyjna z dodatkiem sportowej publicystyki a co jest od 30 maja br. wszyscy widzimy, brak w niej jakichkolwiek magazynów, które nie są dostępne w innych kanałach sportowych Polsatu jak i również serwisów informacyjnych nadawanych "na żywo".