Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

WideoWersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

ME W SIATKÓWCE MĘŻCZYZN W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
10 września rozpoczynają się siatkarskie ME, które rozgrywane są w Austrii i Czechach Z udziałem podopiecznych Andrea Anastasiego , którzy w grupie zagrają z: Bułgarią, Słowacją i Niemcami, mecze naszych podopiecznych rozgrywane zostaną w Pradze.

TRUDNOŚCI Z ZAKUPEM LTE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Internet LTE
Osoby chcące kupić usługę ultraszybkiego Internetu Cyfrowego Polsatu w warszawskich salonach Sferii odeszły od lady z kwitkiem. Informatyczny system obsługi sprzedaży odmawiał współpracy. Pracownica jednego z salonów tłumaczyła klientom, że awaria ma charakter ogólnopolski. Olga Zomer, rzeczniczka Cyfrowego Polsatu zaprzeczyła.

TEST3 W CYFROWYM POLSACIE (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
W dniu dzisiejszym na liście w dekoderach Cyfrowego Polsatu pojawił się nowy kanał testowy nadawany w wysokiej rozdzielczości. Kanał identyfikuje się jako Test3 i znajduje się na pozycji 313 na liście głównej. Przekaz obecnie jest zakodowany. Najprawdopodobniej jest to test wcześniej już zapowiadanego kanału dziecięcego Nickelodeon HD, który ma pojawić się już w październiku br. w ofercie Cyfrowego Polsatu.

WALKA ADAMEK-KLICZKO W CYFROWYM POLSACIE ZA 40ZŁDrukuj

Cyfrowy Polsat
10 września odbędzie się walka XXI wieku pomiędzy Tomaszem Adamkiem a Witalijem Kliczko transmisje z tego wydarzenia będzie można zobaczyć w systemie Pay-Per-View. Cyfrowy Polsat to kolejny operator który pokaże w tym systemie walkę. Cena walki to 40zł.

POLSAT Z 32,6 MLN ZŁ WPŁYWÓW Z REKLAMDrukuj

Polsat (HD)
W dniach 22-28 sierpnia tego roku największy udział w wydatkach na reklamę wśród stacji telewizyjnych po raz kolejny zanotował Polsat. Udział ten wyniósł niewiele ponad 16 proc., co daje około 32,6 mln zł - wynika z danych AGB Nielsen Polska.

JAROSŁAW KACZYŃSKI W POLSAT NEWSDrukuj

Polsat News (HD)
W piątek 2 września Polsat News oraz TVP Info zorganizują kolejną debatę tym razem z byłym premierem, prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim. Debatę będzie można zobaczyć w Polsacie (częściowo) oraz Polsacie News i TVP Info (całość). Tematem debaty będzie m.in kampania wyborcza PIS.

NICKELODEON HD W PAKIECIE FAMILIJNYM HDDrukuj

Cyfrowy Polsat
Już w październiku br. oferta Cyfrowego Polsatu poszerzy się o kolejny wcześniej już zapowiadany kanał dziecięcy Nickelodeon HD. Zapowiedź tej stacji pojawiła się w najnowszych materiałach promocyjnych platformy. Nickelodeon HD wejdzie w skład pakietu Familijnego HD.