Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

PIERWSZA MIŁOŚĆ LIDEREM W GRUPIE 16-49Drukuj

Pierwsza miłość
W ubiegłym tygodniu obyczajowy serial "Pierwsza Miłość" okazał się najchętniej oglądanym programem w swoim paśmie osiągając 26,06% udziału w rynku. Na kolejnych miejscach znalazły się propozycje TVN (16,78%), TVP1 (15,47%), TVP2 (11,02%).

UWAGA! PRZERWA W DOSTĘPIE DO APLIKACJI IPLADrukuj

IPLA
W dniu 13 września (wtorek) od godziny 6:00 do 7:00 rano (czasu polskiego), nastąpi przerwa w dostępie do aplikacji ipla. Przerwa spowodowana jest wdrażaniem udoskonalonego systemu dostarczającego dane, który zapewni wyższy poziom usług.

LIGA EUROPEJSKA W KANAŁACH POLSATU- PLAN TRANSMISJIDrukuj

Polsat Futbol
Już w najbliższy czwartek dwa polskie zespoły: Legia Warszawa oraz Wisła Kraków rozpoczną walkę w ramach fazy grupowej piłkarskiej Ligi Europy. Spotkanie pomiędzy PSV Eindhoven a Legią Warszawa zobaczyć będzie można w Polsacie Futbol początek o godzinie 19 (studio już o godz.18:00).

CZY TABLET POŁĄCZY PRASĘ Z TELEWIZJĄ?Drukuj

Zygmunt Solorz-Żak
Google i Facebook udowodniły już, jak potężną bronią w walce o przychody reklamowe są aplikacje. Tą drogą chce iść właściciel Cyfrowego Polsatu. Mamy koncepcję, aby ci, co chcą robić biznes, robili aplikacje. A te aplikacje będą przez nas oferowane klientom na tabletach, smartfonach i innych nośnikach - mówił w piątek, ostatniego dnia XXI Forum Ekonomicznego w Krynicy Zygmunt Solorz-Żak.

POLSAT SPORT NEWS PRZENIESIONY NA POZYCJE NR.16Drukuj

Polsat Sport News HD
W nocy z 10 na 11 września platforma Cyfrowy Polsat zmieniła pozycję kanału Polsat Sport News, obecnie stacja znajduje się na pozycji numer 16 w dekoderach słonecznej platformy, wcześniej była to pozycja 171. Dodajmy że z identyfikacji kanału usunięto słowo "test".

SFERIA SPRZEDANADrukuj

Zygmunt Solorz-Żak
Podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Zygmunt Solorz-Żak potwierdził fakt sprzedaży Sferii, o którym donosiła w poniedziałek Gazety Giełdy Parkiet. Nowy właściciela Polkomtela nie chciał zdradzić, ani ceny, ani nabywcy swojej spółki. Sferia operuje siecią CDMA na częstotliwości 850 MHz.

NAGRODA DLA ZYGMUNTA SOLORZA-ŻAKADrukuj

Zygmunt Solorz-Żak
Podczas IV Forum Inwestycyjnego w Europie, będącego konferencją towarzyszącą XXI Forum Ekonomicznemu w Krynicy, Inwestycją Roku wybrano zakup Polkomtela przez Spartan Capital Holdings, spółkę należącą do Zygmunta Solorza-Żaka.