Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

MAJOWE NOWOŚCI W VOD CYFROWEGO POLSATUDrukuj

VOD CP
Wraz z pierwszymi promieniami słońca do majowej oferty VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu zawitały bajkowe postacie z "Sezonu na Misia 3", "Zaplątanych", "Zemsty Futrzaków" i "Rysia i spółki", prawdziwie wiosenne emocje w "Jedz, módl się, kochaj", dużo humoru w "Wielkim filmie", niespodziewane zwroty akcji w "Chloe", "Amerykaninie" i "Zaraz wracam" oraz mocne sceny w "Piranii" czy "Abecadle Mordercy".

NOWY MODEM HUAWEI W CYFROWYM POLSACIE OD 1 ZŁDrukuj

Cyfrowy Polsat
Portfolio urządzeń proponowanych przez Cyfrowy Polsat zostało rozbudowane o nowy modem Huawei E367. Sprzęt działa w technologii HSPA+ MIMO i pozwala na korzystanie z maksymalnych prędkości obsługiwanych przez sieć operatora, tj. do 28,8 Mb/s przy pobieraniu danych i do 5,76 Mb/s przy wysyłaniu danych. Huawei E367 współpracuje z oferowanym przez Cyfrowy Polsat routerem, Huawei D105.

NOWOŚCI W OFERCIE INTERNETOWEJ CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Wraz z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi Cyfrowy Polsat wprowadził nowe propozycje w ramach usługi Internet, pakiet danych 60 GB, możliwość skorzystania z oferty przez osoby prowadzące działalność gospodarczą, promocję zapewniającą do 3 miesięcy bezpłatnego dostępu do Internetu HSPA+ oraz nowoczesny modem Huawei E367.

CYFROWY POLSAT ZAKOŃCZYŁ TRANSAKCJĘ ZAKUPU TV POLSATDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat zgodnie z zapisami umowy inwestycyjnej z 15 listopada 2010 r., w wyniku zawarcia umów dotyczących nabycia przez spółkę 100% akcji w kapitale zakładowym Telewizji Polsat oraz emisji akcji zwykłych na okaziciela serii H dla akcjonariuszy Telewizji Polsat, zakończył transakcję zakupu Telewizji Polsat.

STREFA VIDEO - NOWOŚĆ CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
W dniu 12 kwietnia 2011 w godzinach wieczornych Cyfrowy Polsat uruchomił zapowiadaną nową usługę - Strefa Wideo, która dostępna jest poprzez stronę http://www.cyfrowypolsat.pl/strefa-wideo/ Nowa usługa to tzw. catch-upTV, co definiuje, że dostęp do oferty wybranych kanałów uzyskują wyłącznie klienci Cyfrowego Polsatu za pośrednictwem strony internetowej.

TV PULS NA NOWEJ POZYCJI LISTY CYFROWEGO POLSATU (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
W dniu 8 kwietnia br. Cyfrowy Polsat dokona zmiany pozycji TV Puls na swojej liście. Z dniem 8 kwietnia 2011 roku stacja TV Puls zostanie przeniesiona z pozycji 138 na pozycję 86. TV Puls z dniem dzisiejszym rozpoczęła emisję komunikatu.

OFICJALNY KOMUNIKAT CYFROWEGO POLSATU NA TEMAT TVP HD I TVP SERIALEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Dzisiaj - 4/04/2011 - na platformie Cyfrowy Polsat zostały uruchomione dwa kanały Telewizji Polskiej: TVP HD i TVP Seriale. TVP HD jest dostępny w pakiecie Mini HD oraz dla abonentów pakietu Familijnego korzystających z wcześniejszych ofert programowych platformy. Na liście kanałów platformy zajął 101 miejsce.