Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

"Kajtuś" premierowo w listopadowe poranki w Polsat JimJamDrukuj

Polsat JimJam13 listopada na antenie kanału Polsat JimJam zadebiutuje nowy serial animowany "Kajtuś". Bohaterem serii jest czteroletni chłopiec, który mieszka w niebieskim domku razem ze swoją mamą, tatą i młodszą siostrą.

Lifetime HD w "otwartym oknie" Cyfrowego PolsatuDrukuj

Cyfrowy PolsatDo 7 stycznia przyszłego roku potrwa "otwarte okno" kanału Lifetime HD w Cyfrowym Polsacie. Promocja jest skierowana dla abonentów od pakietu Mini HD, nie dotyczy klientów pakietu Darmowego HD.

Zestawienie oglądalności wszystkich spotkań eliminacji do Mundialu w Rosji w Polsacie i Polsacie SportDrukuj

Polsat (HD)Piłka nożna to w Polsce wciąż sport numer jeden, a kibice grającej skuteczny i efektowny futbol, reprezentacji Polski nie zawodzą. 10 spotkań eliminacji do Mundialu Rosja 2018 w Polsacie i Polsacie Sport obejrzało średnio w sumie niemal 74 miliony widzów.

Polsat liderem weekendu. Rekordowa oglądalność "W rytmie serca"Drukuj

W rytmie sercaMiniony weekend należał do Polsatu. W piątek, sobotę i niedzielę stacja zanotowała 13,4% udziałów w rynku wśród wszystkich oglądających, czym niepodważalnie pobiła konkurencję (TVN – 10,2%, TVP1 – 8,4% i TVP2 – 7%). Bardzo dobrą widownie zanotował w niedzielę serial "W rytmie serca".

9,5 mln widzów obejrzało mecz Polska - Czarnogóra w Polsacie i Polsacie SportDrukuj

Polsat (HD)To rekord oglądalności meczów reprezentacji Polski w eliminacjach do Mundialu Rosja 2018. Ostatnie, decydujące o awansie, spotkanie z Czarnogórą obejrzało na antenach Polsatu i Polsatu Sport średnio niemal 9,5 miliona widzów. Reprezentacja Polski po emocjonującej końcówce wygrała 4:2 i zapewniła sobie start w przyszłorocznych Mistrzostwach Świata.

Plush ABO teraz dostępny także z telefonemDrukuj

PlushPlush po raz kolejny zaskakuje i odpowiada na potrzeby swoich klientów. Od niedawna w sklepie internetowym www.plushbezlimitu.pl, gdzie od zawsze było w czym wybierać, można znaleźć także telefon! Na start jest dziewięć smartfonów w ofercie ratalnej ze wszystko mającym Plush ABO na 24 miesiące.

Pierwsze mecze 1/4 finału Pucharu Polski. Transmisja w Polsacie SportDrukuj

Polsat Sport (HD)W dniach 24, 25 i 26 października zostaną rozegrane pierwsze spotkania ćwierćfinałowe piłkarskiego Pucharu Polski w sezonie 2017/2018. Wszystkie cztery mecze pokaże Polsat Sport.