Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

Cyfrowy Polsat z wyższą perspektywą ratingu od agencji S&PDrukuj

Cyfrowy PolsatAgencja ratingowa S&P Global Ratings podwyższyła perspektywę ratingu Grupy Cyfrowego Polsatu do pozytywnej ze stabilnej, utrzymując rating korporacyjny na poziomie BB+.

Nowa oferta JA+ Mix i specjalna promocja Smerfny Zestaw w PlusieDrukuj

PlusOd 19 kwietnia dostępna będzie nowa oferta JA+ Mix z powiększonymi pakietami internetowymi i darmowymi połączeniami w sieci Plus. Klient może swobodnie wymieniać pakiety, zupełnie je wyłączyć lub dobrać inne, pasujące mu usługi w ramach wielkości zasilenia.

Polsat i Polsat Sport z meczem finałowym Pucharu PolskiDrukuj

Polsat Sport (HD)2 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się spotkanie finałowe o piłkarski Puchar Polski 2017. O trofeum powalczą drużyny Lecha Poznań i Arki Gdynia. Transmisja meczu w Polsacie i Polsacie Sport.

VII edycja Disco Hit Festival Kobylnica 2017 w Polsacie i Disco Polo MusicDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat i Disco Polo Music pokażą siódmą edycję Disco Hit Festival Kobylnica 2017. Podobnie jak w poprzednich latach, także i w tym roku na scenie wystąpią największe gwiazdy muzyki disco polo, dance oraz muzyki tanecznej w Polsce.

Polsat przejmuje od TVP kolejną imprezę kabaretowąDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat przeprowadzi bezpośrednią transmisję z 23 Festiwalu Kabaretu Koszalin 2017. Impreza odbędzie się w ostatnią sobotę lipca. Przez ostatnie lata wydarzenie gościło na antenie Telewizji Polskiej.

Premiera telewizyjna "Spadkobierców" od 7 maja w CzwórceDrukuj

Czwórka (TV4 - HD)7 maja Czwórka zaprasza na premierę telewizyjną najnowszego, siódmego sezonu kultowego serialu "Spadkobiercy". W nowej odsłonie – z odnowioną oprawą, nową scenografią i poszerzoną obsadą – powstało osiem godzinnych odcinków, które Czwórka emitować będzie w niedziele ok. godz. 22, po wieczornym filmie.

"Dot." - nowa edukacyjna seria animowana w Polsat JimJamDrukuj

Polsat JimJam1 maja kanał Polsat JimJam rozpocznie emisję edukacyjnej serii animowanej "Dot." ("Kropka."). Serial uczy przede wszystkim zasad bezpiecznego korzystania z nowych technologii.