Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

Walka o życie Sabiny, Melka w szeregach mafii i kryzys w związku Marysi - zapowiedź jesiennych odcinków "Pierwszej miłości"Drukuj

Pierwsza miłośćJesienią przed bohaterami "Pierwszej miłości" dramatyczne chwile, niebezpieczeństwo, trudne decyzje i zaskakujące rozwiązania. Po strzelaninie w Kulczycki Corporation rozpoczyna się walka o życie Sabiny. Szantażowana przez Darka Melka będzie zmuszona do współpracy z mafią. Michał pokaże oblicze, którego Marysia nie znała.

Kanały Eleven Sports HD w otwartym oknie Cyfrowego PolsatuDrukuj

Cyfrowy PolsatPrzez ponad tydzień, od 18 do 28 sierpnia br. abonenci Cyfrowego Polsatu nieposiadający w swojej ofercie pakietu Eleven Sports HD, otrzymają do niego bezpłatny dostęp w ramach otwartego okna.

Polsat ze sprzedażą zezwoleń na publiczne odtwarzanie ME w siatkówceDrukuj

Polsat Sport (HD)Telewizja Polsat rozpoczęła sprzedaż licencji na publiczne odtwarzanie meczów Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn - Lotto Eurovolley Poland 2017. Z oferty mogą skorzystać m.in. hotele, restauracje, pensjonaty, puby, kina sieciowe i niesieciowe, biura, sklepy czy centra handlowe.

Festiwal "Disco pod gwiazdami 2017" z dobrą oglądalnością w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)1,6 miliona widzów średnio oglądało dwa wieczory festiwalu "Disco pod gwiazdami 2017" w Polsacie. Na scenie w Stężycy wystąpiła plejada polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd ze swoimi największymi tanecznymi przebojami.

Spot wizerunkowy Polsatu na jesień 2017 (wideo)Drukuj

Polsat (HD)Jesień w Polsacie coraz bliżej. Znamy już spot, który będzie promował nadchodzącą ramówkę stacji. W klipie wizerunkowym wystąpiły zarówno gwiazdy nowości programowych, jak i sprawdzonych formatów.

Wiemy, w jakim paśmie znajdzie się show "#Supermodelka Plus Size" (wideo)Drukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat ujawniła dzień i godzinę emisji kolejnej swojej jesiennej nowości. Modowe show "#Supermodelka Plus Size" będzie nadawane w każdą środę o 20:35. Premierowy odcinek już 6 września.

"Wyspa przetrwania" we wrześniowe piątki w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Nowe przygodowe reality show "Wyspa przetrwania" będzie nadawane w piątki o godzinie 20:00, począwszy od 8 września. Przypomnijmy, że gospodarzem programu jest Damian Michałowski, dziennikarz Radia ZET.