Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

Eska TV ponownie w Cyfrowym Polsacie. Co z Eska TV Extra?Drukuj

Cyfrowy Polsat16 czerwca abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymali ponowny dostęp do kanału Eska TV. Spowodowane to jest decyzją nadawcy, który zastąpił obecną m.in. w Cyfrowym Polsacie stację 8 TV, właśnie Eską TV. Ponadto dziś wystartował kanał Eska TV Extra.

"Wrocław w Rytmie Disco" - fotorelacja serwisu cyfrowypolsatnews.plDrukuj

cyfrowypolsatnews.plNiezapomniane hity najbardziej znanych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny disco mogliśmy wczoraj podziwiać podczas koncertu "Wrocław w Rytmie Disco", który był transmitowany w Telewizji Polsat oraz na antenie Disco Polo Music. Na Stadionie Wrocław, gdzie odbyła się impreza była ekipa serwisu cyfrowypolsatnews.pl. Zachęcamy do zapoznania się z naszą fotorelacją z tego wydarzenia.

Nowe zasady roamingu na terenie UE dla klientów Plusa i PlushaDrukuj

Plus15 czerwca Polkomtel wprowadza dla swoich klientów nowe rozwiązania dotyczące roamingu na terenie Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii, Liechtensteinu.

Plan transmisji EURO U-21 w kanałach PolsatuDrukuj

Polsat Sport (HD)Już w najbliższy piątek startują piłkarskie mistrzostwa Europy do lat 21 z udziałem reprezentacji Polski. Turniej rozegrany będzie w sześciu polskich miastach. Wszystkie mecze biało - czerwonych pokaże Polsat i Polsat Sport, pozostałe spotkania tylko kanały sportowe. W rozwinięciu newsa prezentujemy terminarz i plan transmisji.

"Tropiciele zagadek" premierowo w Polsat JimJamDrukuj

Polsat JimJam24 lipca kanał Polsat JimJam rozpocznie emisję serii animowanej "Tropiciele zagadek". W każdym odcinku mieszkańcy "Pośpiechowa" mają do rozwiązania jakąś zagadkę.

Rekordowa widownia "Śniadania w Radiu Zet" na antenie Polsat NewsDrukuj

Polsat News (HD)"Śniadanie w Radiu Zet", emitowane na antenie Polsatu News w niedzielę 11 czerwca o godzinie 9:05, oglądało średnio ponad 360 tysięcy widzów. Przełożyło się to na 5,31% udziałów w grupie wszystkich badanych oraz 4,25% SHR w grupie wiekowej 16-49.

8 mln widzów oglądało zwycięski mecz Polaków z Rumunią w kanałach PolsatuDrukuj

Polsat (HD)8 milionów to średnia widownia sobotniego meczu Polska – Rumunia o punkty eliminacji do Mundialu w Rosji, który pokazały Polsat i Polsat Sport. Reprezentacja Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie po emocjonującej grze pokonała Rumunię 3:1.