Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Canon prezentuje najnowszą linię projektorów multimedialnych dla profesjonalistówDrukuj


Firma Canon zaprezentowała dwa nowe modele profesjonalnych projektorów multimedialnych – LV-HD420 Full HD oraz LV-X420. Urządzenia zaprojektowano z myślą o szerokiej gamie zastosowań w różnych środowiskach, od stacjonarnych instalacji w ośrodkach uniwersyteckich, muzeach i galeriach, które wymagają wysokiej jasności i jakości obrazu, po środowiska korporacyjne i edukacyjne, które kładą nacisk na wygodę użytkowania i kompaktową konstrukcję.


Projektory multimedialne LV-HD420 i LV-X420

Łącząc wysoką jakość obrazu i wszechstronność zastosowań, projektory LV-HD420 i LV-X420 oferują natywną rozdzielczość odpowiednio Full HD (1920 x 1080) i XGA (1024 x 768), a także jasność 4200 lumenów i wysoki współczynnik kontrastu (8000:1 w przypadku LV-HD420 oraz 10 000:1 w przypadku LV-X420) w kompaktowej obudowie o wadze 3,4 kg. Oba modele wyposażono w technologię BrilliantColor, szereg funkcji zwiększających jakość projekcji, możliwość wyświetlania obrazu 3D za pośrednictwem systemu DLP-Link, a także wbudowany głośnik o mocy 10W. Dodatkowo, w celu uproszczenia instalacji i konserwacji urządzeń, projektory posiadają bezfiltrową konstrukcję, zawierają podwójne wejścia HDMI z obsługą MHL oraz umożliwiają sterowanie i obsługę przez sieć.

LV-HD420 – cechy kluczowe:
# Wysoka jakość obrazu, kompaktowa konstrukcja
# Rozdzielczość Full HD
# Rozbudowane opcje łączności
# Niskie koszty eksploatacyjne i łatwa konserwacja
# 3-letnia gwarancja firmy Canon na lampę

LV-X420 – cechy kluczowe:
# Wysoka jakość, niewielkie wymiary
# Rozdzielczość XGA
# Rozbudowane opcje łączności
# Niskie koszty eksploatacyjne i łatwa konserwacja
# 3-letnia gwarancja firmy Canon na lampę
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający