Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

WideoPanelJak wyszukać niekodowany kanał w Cyfrowym Polsacie? Krok po kroku

https://cyfrowypolsatnews.pl/articles.php?article_id=633

Polsat przejmuje kanały Eska TV oraz Polo TV, VOX Music TV, Fokus TV i Nowa TVDrukuj

Polsat (HD)Grupa Polsat, w wyniku umowy zawartej z grupą ZPR Media nabyła 100% udziałów w spółkach posiadających kanały Eska TV, Eska TV Extra, Eska Rock TV, Polo TV i Vox Music TV oraz 34% udziałów w spółce będącej właścicielem stacji Fokus TV i Nowa TV.

2,5 miliona widzów obejrzało galę z okazji 25-lecia Telewizji PolsatDrukuj

Polsat (HD)Jubileuszowa gala z okazji 25-lecia Telewizji Polsat przyciągnęła przed telewizory średnio ponad 2,5 miliona widzów. Podczas niemal 3-godzinnego koncertu Polsat zgromadził 16% udziałów w grupie komercyjnej i 17,2% w grupie wszystkich badanych.

To oni powalczą o Telekamery 2018. Kto z Polsatu?Drukuj

TelekameryW najnowszym wydaniu magazynu "Tele Tydzień" redakcja opublikowała pełną listę nominowanych w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2018. W tegorocznej edycji można oddać głos na swoich ulubieńców w 11 kategoriach. Wśród nich są też programy i osoby związane z grupą Polsat.

Słuchacze Muzo.fm głosują na najlepsze utwory w "MuzoTOP 2017"Drukuj

Muzo.fmSłuchacze Muzo.fm mogą już wybierać 100 najlepszych utworów mijającego roku w plebiscycie "MuzoTOP 2017". Głosować można na stronie internetowej www.muzo.fm, a wyniki ogłoszone zostaną na antenie radia już w Sylwestra.

2 nowe seriale od najbliższego poniedziałku w ATM RozrywkaDrukuj

ATM RozrywkaW poniedziałek 11 grudnia na antenie kanału ATM Rozrywka zadebiutują dwa nowe zagraniczne seriale: "Ally McBeal" i "24 godziny".

Ruszyła sprzedaż gali KSW 41 w PPV Cyfrowego Polsatu i IPLIDrukuj

PPV CPRuszyła sprzedaż dostępu do świątecznej gali KSW 41, która odbędzie się w katowickim spodku 23 grudnia. W najważniejszych walkach wieczoru spotkają się Borys Mańkowski i Dricus Du Plessis oraz Popek Monster i Tomasz Oświeciński. Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala jest dostępna w systemie PPV w cenie 40 zł.

Ponad 2 mln widzów siódmego sezonu "Policjantek i policjantów"Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)Siódmą serię „Policjantek i policjantów”, której emisja zakończyła się w piątek 1 grudnia, oglądało średnio 2 mln widzów przy udziałach w rynku na poziomie 14,4% oraz 12,8% w grupie komercyjnej. Rekordowy odcinek zgromadził ponad 2,5 mln i uzyskał 16,5% udziałów w rynku.

Wykaz wersji oprogramowania dekoderów Cyfrowego Polsatu

https://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6