Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

TYLKO U NAS: CI Polsat HD w Cyfrowym Polsacie. Znika History SD (akt.)Drukuj

Cyfrowy PolsatJuż jutro (15 czerwca) kanał Crime & Investigation Polsat HD dołączy do oferty Cyfrowego Polsatu - wynika z informacji serwisu cyfrowypolsatnews.pl. Dodatkowo stacja History HD zastąpi wersję SD we wszystkich pakietach.

Aktualizacja (15.06.2018): Zgodnie z naszymi zapowiedziami: wystartował CI Polsat HD (zastąpił na liście wersję SD), z kolei History HD pojawił się w miejsce przekazu w standardowej jakości.

Plush z nową ofertą. Duże paczki internetu za lojalnośćDrukuj

PlushRuszyła nowa oferta Plush Internet. W jej ramach dostępne są dwa warianty do wyboru, oba na czas nieokreślony i z wakacjami od opłat oraz dodatkowymi GB za lojalność.


Edyta Herbuś jurorem w "World of dance"Drukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat ujawniła nazwisko trzeciego jurora polskiej edycji programu "World of dance". Uczestników show będzie oceniała Edyta Herbuś - tancerka międzynarodowej mistrzowskiej klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich, finalistka Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym i trzykrotna Mistrzyni Polski Formacji Tanecznych.

Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty premierowo w Polsacie SportDrukuj

Polsat Sport (HD)W najbliższy wtorek (19 czerwca) Polsat Sport pokaże premierowo galę Polsat Boxing Night: Noc Zemsty, która odbyła się 21 kwietnia br. i była transmitowana wyłącznie w systemie PPV.

Serial paradokumentalny "Pierwsza klasa" od lipca w Super PolsacieDrukuj

Super Polsat (HD)2 lipca kanał Super Polsat rozpocznie emisję nowego serialu paradokumentalnego "Pierwsza klasa". Głównym miejscem akcji produkcji jest szkoła.

Polsat z polską edycją show "All Together Now". Startują castingiDrukuj

Polsat (HD)W przyszłym tygodniu startują castingi do polskiej edycji muzycznego show "All Together Now". Program będzie można śledzić na antenie Polsatu.

Porozumienie Polsatu, TVP i TVN ws. alternatywnego systemu emisji NTCDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat, Telewizja Polska i TVN podpisały list intencyjny w celu zbudowania alternatywy w obszarze emisji sygnału naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T).

cyfrowypolsatnews.pl na Youtube

Ostatnio poruszane tematy

  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Internet Cyfrowego Polsatu ...
Internet CP
7443 18 rico941
09-06-2018 00:17
Umowy z CP - problemy, pyta...
Cyfrowy Polsat
33567 75 Specjalista_Cyfrowy_Polsat
04-06-2018 17:09
My3
Hyde Park
327 0 Poland
03-06-2018 22:14
HD 5000 - Dyskusja
Dekodery Cyfrowego Polsatu
72340 258 Specjalista_Cyfrowy_Polsat
25-05-2018 14:24
Cyfrowy Polsat GO
Cyfrowy Polsat
8904 67 Specjalista_Cyfrowy_Polsat
23-05-2018 14:31