Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Netia z nowymi pakietami internetu z telewizją dla kibiców lub kinomaniakówDrukuj

NetiaNetia wprowadziła nową ofertę pakietową. W jej skład wchodzi dostęp do internetu 150 Mb/s i usługa telewizyjna w dwóch wariantach do wyboru: dla fanów sportu lub miłośników filmów i seriali.

"Nokaut" - nowy serial komediowy, emisja w Szóstce i Czwórce (wideo)Drukuj

Czwórka/SzóstkaW marcu na antenach Szóstki i Czwórki zadebiutuje polski serial komediowy "Nokaut", opowiadający o perypetiach pracowników firmy telemarketingowej i ich klientów.

"Cafe Futbol" przenosi się do nowego studiaDrukuj

Polsat Sport (HD)17 lutego na antenę Polsatu Sport powrócił magazyn piłkarski "Cafe Futbol". Od teraz program będzie nadawany z nowego studia, które Polsat wykorzystuje m.in. na potrzeby Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

"Jedwabny Szlak...", "Ratownicy morscy z Australii", "Wielka odwilż w Yellowstone" - marzec na kanałach Polsat ViasatDrukuj

Kanały Polsat Viasat (HD)W marcu kanały Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore i Polsat Viasat Nature pokażą kilka premierowych serii dokumentalnych. W ofercie m.in. "Jedwabny Szlak: u podstaw współczesnego świata", "Ratownicy morscy z Australii" i "Wielka odwilż w Yellowstone".

Cykl "Polsat Doku w Polsat News" w nowej formuleDrukuj

Polsat News (HD)Emitowany na antenie Polsatu News cykl dokumentalny "Polsat Doku w Polsat News" od najbliższej soboty będzie nadawany w nowej - rozszerzonej formule.

Nowa oferta dla biznesu, w tym dla hoteli w NetiiDrukuj

NetiaDowolna technologia dostarczania sygnału, brak ograniczeń w zakresie liczby odbiorników, a także możliwość integracji kanałów z różnych źródeł. Tym m.in. charakteryzuje się nowa usługa Netia TV dla biznesu, skierowana przede wszystkim do hoteli.

2. sezon "Kabaretowej Dynastii" od 1 marca w Nowa TVDrukuj

Nowa TV1 marca telewizja Nowa TV rozpocznie emisję drugiego sezonu programu "Kabaretowa Dynastia". Cykl będzie nadawany bez zmian - w piątkowe wieczory po dwa odcinki.

cyfrowypolsatnews.pl na Youtube