Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

Wojciech Pytel będzie pełnił obowiązki prezesa NetiiDrukuj

NetiaCzłonek rady nadzorczej Netii - Wojciech Pytel, został oddelegowany do czasowego wykonywania czynności prezesa zarządu spółki. Swoje obowiązki będzie pełnił maksymalnie trzy miesiące (do 18 sierpnia).

Kolejne tygodnie z siatkarską Ligą Narodów. Jakie mecze na antenach Polsatu?Drukuj

Polsat Sport (HD)Serwis cyfrowypolsatnews.pl prezentuje wykaz transmisji z kolejnych tygodni siatkarskiej Ligi Narodów kobiet i mężczyzn. Jakie spotkania będzie można śledzić na antenach Polsatu?

Będzie V sezon "Kabaretu na żywo" w PolsacieDrukuj

Kabaret na żywoTelewizja Polsat podjęła decyzję o kontynuacji "Kabaretu na żywo". Piąty sezon kabaretowego show pojawi w jesiennej ramówce stacji.

Filip Lato najlepszy w IX edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Jubileuszowa seria jesieniąDrukuj

Twoja twarz brzmi znajomoFilip Lato wygrał dziewiątą edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W finałowym odcinku wcielił się w Roberta Planta z zespołu Led Zeppelin. Jesienią Telewizja Polsat pokaże jubileuszową - dziesiątą serię show.

"Będzie się działo - Dzień Dziecka" - koncert z Gdańska w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat i Fundacja Polsat zapraszają do Gdańska na niecodzienny koncert zatytułowany "Będzie się działo - Dzień Dziecka". Transmisja w sobotę 2 czerwca od godziny 20:00 tylko w Polsacie. Koncert poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz.

Decydująca faza klubowych ME w piłce ręcznej plażowej na antenach PolsatuDrukuj

Polsat Sport Extra (HD)Kanały sportowe Polsatu pokażą ćwierćfinały, półfinały i finały klubowych Mistrzostw Europy w piłce ręcznej plażowej, które odbędą się w Starych Jabłonkach. W turnieju wystąpią cztery polskie drużyny.

"Animanimals" - nagradzany serial o zwierzętach premierowo w Polsat JimJamDrukuj

Polsat JimJamOd 1 czerwca na kanale Polsat JimJam będzie można śledzić nagradzany serial dla najmłodszych "Animanimals". Każdy z odcinków przedstawia inne zwierzę stojące przed absurdalną przygodą z niespodziewanym zakończeniem.

cyfrowypolsatnews.pl na Youtube

Ostatnio poruszane tematy

  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
HD 5000 - Dyskusja
Dekodery Cyfrowego Polsatu
71560 255 Michal Juskowiak
20-05-2018 12:39
EVOBOX PVR - Dyskusja
Dekodery Cyfrowego Polsatu
41412 115 Michal Juskowiak
16-05-2018 17:53
Polsat Rodzina - Dyskusja
Telewizja Polsat
286 0 PN
16-05-2018 13:53
Polsat Games - Dyskusja
Telewizja Polsat
359 2 Gebius
15-05-2018 06:31
Problem z kanałami CP
Cyfrowy Polsat
37109 137 mati
07-05-2018 13:32