Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Weekend z odkodowanym Canal+ w NetiiDrukuj

NetiaDziś i jutro abonenci Netii otrzymają bezpłatny dostęp dwóch najważniejszych wydarzeń transmitowanych na antenie Canal+.

Premierowy sezon "Gwiazd Kabaretu" w Czwórce (wideo)Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)1 marca Czwórka rozpocznie nadawanie drugiego sezonu "Gwiazd Kabaretu". Emisja w piątki o godz. 20 i dodatkowo w poniedziałki o godz. 22.

"Moje disco moje wszystko" od 2 marca w Disco Polo MusicDrukuj

Disco Polo MusicJuż 2 marca na antenie Disco Polo Music wystartuje nowy program muzyczny "Moje disco moje wszystko", którego gospodynią będzie Paulina Sykut-Jeżyna.

Netia z nowymi pakietami internetu z telewizją dla kibiców lub kinomaniakówDrukuj

NetiaNetia wprowadziła nową ofertę pakietową. W jej skład wchodzi dostęp do internetu 150 Mb/s i usługa telewizyjna w dwóch wariantach do wyboru: dla fanów sportu lub miłośników filmów i seriali.

"Nokaut" - nowy serial komediowy, emisja w Szóstce i Czwórce (wideo)Drukuj

Czwórka/SzóstkaW marcu na antenach Szóstki i Czwórki zadebiutuje polski serial komediowy "Nokaut", opowiadający o perypetiach pracowników firmy telemarketingowej i ich klientów.

"Cafe Futbol" przenosi się do nowego studiaDrukuj

Polsat Sport (HD)17 lutego na antenę Polsatu Sport powrócił magazyn piłkarski "Cafe Futbol". Od teraz program będzie nadawany z nowego studia, które Polsat wykorzystuje m.in. na potrzeby Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

"Jedwabny Szlak...", "Ratownicy morscy z Australii", "Wielka odwilż w Yellowstone" - marzec na kanałach Polsat ViasatDrukuj

Kanały Polsat Viasat (HD)W marcu kanały Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore i Polsat Viasat Nature pokażą kilka premierowych serii dokumentalnych. W ofercie m.in. "Jedwabny Szlak: u podstaw współczesnego świata", "Ratownicy morscy z Australii" i "Wielka odwilż w Yellowstone".

cyfrowypolsatnews.pl na Youtube