Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KONIEC CSB TV, CO W ZAMIAN?Drukuj

Cyfrowy Polsat
Jak wszyscy wiemy już jutro (14.05.2012) kaszubska stacja CSB TV kończy swoje nadawanie. W zamian Polcast Television zaproponuje dwie stacje: Novela TV, a także Water Planet. Nadal jeszcze nie wiadomo która zastąpi na pozycji 169 CSB TV.

Kilka dni temu serwis Satelitarne.tv opublikował stanowisko nadawcy stacji ws. nowych projektów, z którego wynika iż następcą CSB TV będzie właśnie Water Planet. - Kanał csb tv zostanie zastąpiony przez water planet. Niestety nie udało nam się tego potwierdzić u rzecznik Cyfrowego Polsatu.

Parametry:
Novela TV: Satelita: Eutelsat Hotbird 13C, transponder nr. 11, o częstotliwości: 11,411 MHz, polaryzacja pozioma, SR= 27500, FEC= 5/6.

Water Planet (obecnie CSB TV): Satelita: Eutelsat Hotbird 13C, transponder nr. 11, o częstotliwości: 11,411 MHz, polaryzacja pozioma, SR= 27500, FEC= 5/6.

Warto podkreślić, że Novela TV i Water Planet będą nadawane przez kilka miesięcy FTA, jednak dostęp do nich będzie ograniczony, bowiem tylko dla posiadaczy dekoderów HD.
#7 | Michal Juskowiak dnia 13.05.12 23:07
TO będą chyba jedyne zmiany i nowości za razem w CP. Zbliża się okres letni, oraz urlopy, więc można przypuszczać, że CP teraz będzie bierny. Z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający