Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SUKCES MEGAHITU "ANIOŁY I DEMONY" W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Premierowa emisja, 14 maja, wielkiego przeboju kinowego "Anioły i demony", realizowanego na motywach światowego bestselleru autorstwa Dana Browna, osiągnęła najlepszy wynik w tym roku wśród MegaHitów Telewizji Polsat.

Ekranizacja kontynuacji "Kodu Da Vinci" w reżyserii zdobywcy Oskara Rona Howarda cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród widzów Telewizji Polsat. Kontynuacja przygód światowej sławy historyka i badacza symboli z Tomem Hanksem osiągnęła 30,3% udziałów w grupie 16-49 i 23,3% udziałów w grupie 4+.

"Anioły i demony" to znakomity thriller w gwiazdorskiej obsadzie. Produkcja, podobnie jak "Kod Da Vinci", wzbudza niezwykłe emocje. Robert Langdon (Tom Hanks) zostaje pilnie wezwany do położonego koło Genewy centrum badań jądrowych. Jego zadaniem jest zidentyfikowanie zagadkowego wzoru wypalonego na ciele zamordowanego fizyka. Langdon ze zdumieniem stwierdza, że jest to symbol tajemnego bractwa iluminatów - potężnej, aczkolwiek nieistniejącej od 400 lat organizacji walczącej z Kościołem, do której należały najświetniejsze umysły Europy, jak choćby Galileusz. Jak się okazuje, iluminaci przetrwali w ukryciu do czasów współczesnych i panują straszliwą wendettę...

W filmie występują: Tom Hanks, Ewan McGregor, Armin Mueller-Stahl, Ayalet Zurer, Nikolaj Lie Kaas, Pierfrancesco Favino, Stellan Skarsgard.

Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający