Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FILMBOX EXTRA, FILMBOX FAMILY ORAZ FIGHTBOX OD CZERWCA W CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Z dniem 1 czerwca 2012 roku oferta Cyfrowego Polsatu zostanie wzbogacona o trzy nowe kanały marki FilmBox, w tym nowy na rynku FightBox. Także od czerwca, kanał Kino Polska zostanie przeniesiony do pakietu Familijnego HD zwiększając tym samym zasięg o ponad 2 miliony gospodarstw domowych.

Spółka Kino Polska TV w dniu dzisiejszym ustaliła nowe warunki współpracy z Cyfrowym Polsatem, największą w Polsce satelitarną platformą telewizyjną. W związku z powyższym od 1 czerwca 2012 roku w ofercie platformy Cyfrowego Polsatu znajdą się trzy nowe kanały produkowane i dystrybuowane przez spółkę, takie jak: FightBox, FilmBox Extra, FilmBox Family. Obecnie w ofercie Cyfrowego Polsatu dostępne są dwa kanały: FilmBox oraz FilmBox HD.

Informuje: Kino Polska
#7 | Jano dnia 16.05.12 09:08
Michal Juskowiak Polewka Polewka

No i takie kanały to ja lubię Uśmiech, ale rzeczywiście jeszcze Kino Polska Muzyka i byłbym w pełni zadowolony. Tylko czy, aby oni nie zrobią czasem dodatkowego pakietu FilmBox, za który trzeba będzie płacić? Dobrze by było jakby te kanały znalazły się w Extra HD
#8 | Gran_Turismo5 dnia 16.05.12 12:21
Raczej na 99% nowe kanały wejdą do pakietu Extra HD Z przymrużeniem oka fajnie że chociaż Kino Polska zawita do Fam HD
#9 | pavel dnia 16.05.12 19:45
Wszystkie te kanaly Filmbox powinny byc wylacznie w HD to by sie ogladaloZ przymrużeniem oka
#10 | szynek dnia 19.05.12 22:53
wolałbym w 100% BBC zamist tych FilmBox

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający