Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OBNIŻKA CEN SMARFONÓW W PLUSIEDrukuj

Plus
Już w najbliższy piątek Plus obniża nawet o 1000 zł ceny wybranych telefonów! W startującej kampanii "Wyprz de luxe" doskonałe smartfony Nokia Lumia 800 oraz Sony Xperia S zostały przecenione do 49 zł. W ofercie Plusa dostępna będzie również nowość na rynku Nokia Lumia 610 - najnowszy smartfon z systemem Windows Phone.

Nokia Lumia 610, czyli najnowszy smartfon z Windows Phone, posiada metaliczną obudowę i dostępny jest w trzech kolorach czarnym, niebieskim i różowym.

Nokia Lumia 800 uważana za najlepszy, stylowy i designerski smartfon Nokii posiada odporny na zarysowania ekran Gorilla Glass i również dostępna jest w trzech kolorach: czarnym, niebieskim i różowym.

Sony Xperia S to najlepszy smartfon Sony, a ekran 4,3 cala oraz wbudowany aparat 12Mpix i możliwość nagrywanie filmów w HD to jego wyróżniki.

Telefony dostępne są w Ofercie Smartfonowej sieci Plus, charakteryzującej się dużymi, do 4 GB, pakietami internetowymi oraz dużą liczbą, nawet do 800, minut w abonamencie. Pakiety internetowe Non Stop posiadają tzw. mechanizm lejka, co oznacza, że po wykorzystaniu pakietu spada prędkość transferu, lecz klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Klient otrzymuje również SMS-a z informacją o wykorzystaniu limitu na transfer danych.

Użytkownicy smartfonów w Plusie mogą skorzystać także z dodatkowych usług:
*Stała opłata za rozmowę dzięki, której klient może rozmawiać bez ograniczeń ze wszystkimi w Plusie, płacąc stałą niską stawkę za całe połączenie, a nie za jego długość.
*Pakiet minut do wszystkich sieci dodatkowy pakiet od 30 do 250 minut na rozmowy.
*Wybrane numery w Plusie i na stacjonarne - nielimitowane połączenia z wybranymi, od 1 do 5, numerami w Plusie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający