Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: PROBLEMY Z ROZWIĄZANIEM UMOWY DLA ABONENTÓW 50+Drukuj

Cyfrowy Polsat
Jesteś naszym Abonentem? Możesz liczyć na więcej! takie hasło można przeczytać na oficjalnej stronie Cyfrowego Polsatu. Ale trzeba zadać pytanie dla kogo to hasło?

Jak informuje czytelnik Satelitarne.tv, Cyfrowy Polsat jest nie ugięty dla osób starszych, którzy podpisali umowę w grudniu 2011 na dekoder mini HD i pakiet 3 miesiące darmowego oglądania.

Starsza Pani zachwycona reklamą postanowiła podpisać umowę na w/w pakiet, ale zapomniała zgłosić, że chciała korzystać z mniejszej oferty za 14.90 zł., i oglądać 20 programów, a nie płacić 39,90 zł. Po napisaniu pisma do CP nie ma szans na zmianę, platforma jest nie wzruszona!! Więc trzeba zadać sobie pytanie dlaczego tak się dzieje, czy osoby pracujące w biurze obsługi bywają bezduszni i nie mogą pomóc osobie starszej?

Wszelkie wskazówki i porady proszę nadsyłać na adres: g.stapinski@satelitarne.tv i redakcja@cyfrowypolsat.cba.pl.

Bardzo proszę naszych czytelników o pomoc dla Pani .... w rozwiązaniu jej problemu.

Informuje: Satelitarne.tv
#7 | kolo79 dnia 27.05.12 23:42
a to tak można rozwiązywać umowy . po okresie promocyjnym też powiem że mi się nie podoba umowa a serwis mi pomoże w rozwiązaniu umowy bez kosztów ??.
tak najłatwiej - proponuje się zapytać czy osoba starsza przeczytała umowę ?? a dopiero później publikować takie rzeczy. Brawo

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający