Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DAWKA DOBREGO BOKSU W POLSACIE, PS, PS HD I PSEDrukuj

Polsat Sport (HD)
Na sobotę mamy tradycyjną solidną dawkę transmisji pięściarskich - wieczór z boksem potrwa od godz. 18.00 aż do niemal świtu! "Na rozgrzewkę" mamy przypomnienie ostatniej walki niedawnego jubilata - Mateusza Masternaka z 31. marca br, w której przez TKO pokonał w ostatniej rundzie Meksykanina Felipe Romero.

Naszą wielką nadzieję (obecnie 9. miejsce w światowym rankingu) zobaczymy w akcji podczas gali na stadionie Parken w Kopenhadze, z której bezpośrednią transmisję rozpoczniemy o godz. 18.50. W swoim trzecim występie w barwach grupy Sauerland Event polski pięściarz kategorii cruiser zmierzy się w zakontraktowanym na 10 rund pojedynku z Harim Milesem (7-4, 2 KO), 26-letnim mańkutem z Walii.

Pięściarski wieczór w sobotę 19. maja:
18.00: Mateusz Masternak - Felipe Romero
18.50: Gala Boksu Zawodowego w Kopenhadze na żywo w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD z przerwą na retransmisję mityngu Diamentowej Gali w Szanghaju (od godz. 23.00 także na antenie Polsatu otwartego)
02.00: Odlanier Solis - Konstantin Airich na żywo w Polsacie Sport Extra

Informuje: Polsat Sport
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający