Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

INVEST-BANK ROZPOCZĄŁ WSPÓŁPRACĘ Z POLKOMTELEMDrukuj

Plus
Na początku współpracy Spółki planują stworzenie oferty finansowej przeznaczonej dla abonentów sieci Plus, która ułatwi im zakup smartfonów segmentu premium. W maju 2012 r. INVEST-BANK oraz Polkomtel Business Development ogłosiły rozpoczęcie długofalowej, strategicznej współpracy.

Efektem tej współpracy ma być wypracowanie wachlarza usług finansowych przeznaczonych dla użytkowników sieci Plus. W ramach pierwszego wspólnego projektu firmy podjęły prace nad stworzeniem oferty wspierającej sprzedaż smartfonów ze średniej i najwyższej półki cenowej.

„Jesteśmy przekonani, że nasza oferta, pierwsza tego typu na polskim rynku i stworzona dzięki bliskiej współpracy dwóch silnych partnerów: finansowego oraz telekomunikacyjnego, spotka się z ciepłym przyjęciem konsumentów. Dla INVEST-BANK to doskonała okazja do rozszerzenia działalności na niezwykle obiecujący segment najbardziej wymagających użytkowników telefonii mobilnej." – powiedział Tomasz Krzak, Członek Zarządu INVEST-BANK S.A.

„To już drugi, po ofercie bankowości Avocado, produkt przygotowany przez Polkomtel Business Development oraz instytucję finansową. Synergie wynikające ze współpracy między podmiotami ze świata telekomunikacji i finansów sprawiają, że ponownie możemy zaproponować Klientom niezwykle konkurencyjny produkt, znakomicie dostosowany do ich potrzeb."– powiedział Tomasz Sękalski, Prezes Zarządu Polkomtel Business Development.

Oferta stworzona dzięki współpracy spółek początkowo będzie oferowana w ramach programu pilotażowego prowadzonego za pośrednictwem wybranych punktów Plusa, w ok. 20 lokalizacjach na terenie całego kraju, w największych miastach. Po przeprowadzeniu pilotażu, oferta zostanie rozszerzone na wszystkie punkty sprzedaży sieci.

Niezależnie od tego projektu, w najbliższych miesiącach firmy planują rozpoczęcie współpracy nad kolejnymi innowacyjnymi przedsięwzięciami z pogranicza finansów i telekomunikacji.

Polkomtel Business Development to spółka zależna grupy Polkomtel zajmująca się szukaniem i realizowaniem synergii między rynkiem telekomunikacyjnym i rynkiem finansowym.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający