Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"KALKULATOR POLITYCZNY" OD 3 CZERWCA W PNDrukuj

Polsat News (HD)
''Kalkulator polityczny” to nowy cotygodniowy program publicystyczny w Polsat News, który nadawany bę™dzie od najbliższej niedzieli o godz. 11.15. Do studia zaproszeni zostaną politycy, których opinie zostaną… skonfrontowane z badaniami opinii publicznej.

Na potrzeby każdego odcinka Instytut Badań„ Pollster przygotuje badania opinii publicznej, które zostaną zaprezentowane w trakcie programu. Polacy wypowiedzą się™ na konkretne tematy, np. Euro w oczach Polaków – ocena przygotowań, ocena rzą…du i samorządów, poziom zainteresowania mistrzostwami oraz jakich korzyś›ci spodziewamy się™ z Euro. Prowadzą…cy magazyn wykorzysta badania, opinie ekspertów oraz cytaty z forów internetowych na dany temat i skonfrontuje je z opiniami obecnych w studiu polityków. Tytuł‚owy kalkulator odnosi się do możliwoś›ci zaobserwowania przez widzów kalkulacji politycznych dokonywanych przez zaproszonych do studia polityków w bezpoś›rednim zetknię™ciu z prezentowanymi badaniami opinii publicznej na dany temat. Czy zrewidują… swoje poglą…dy w obliczu badań? Czy aby przypodoba‡ się™ opinii publicznej, poddani presji zaprezentowanych materiał‚ów, zmienią chodź‡by cz궛ciowo swoje zdanie? „Kalkulator polityczny” zderzy polityków z opiniami Polaków, a to z pewnością… zmusi tych pierwszych do wyjś›cia ponad typową… polemikę™ i powierzchowne deklaracje.

W kolejnych odcinkach widzowie będą… mogli ocenić wypowiedzi polityków zgromadzonych w studiu za poś›rednictwem specjalnej aplikacji internetowej – www.reaktoropinii.pl Informacja na ten temat znajdzie się™ w obrę™bie grafiki programu.

Magazyn „Kalkulator polityczny” przygotowywany jest we współ‚pracy z portalem internetowym www.kalkulatorpolityczny.pl, a poprowadzi go Wojciech Maziarski.
#1 | PN dnia 31.05.12 16:22
Zapowiada się ciekawy programUśmiech
#2 | Prokop dnia 01.06.12 07:59
Faktycznie, zapowiada się ciekawie. Coś nowego. Z chęcią oglądnę. Polsat News zyska kolejne grono wiernych widzów, dzięki temu programowi. A sama stacja /jak dla mnie/ potwierdzi swoją pozycję lidera wśród kanałów info.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający