Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁY POLSATU PONOWNIE W SIECI VECTRADrukuj

Polsat (HD)
Kanały Telewizji Polsat w październiku ponownie zasilą ofertę sieci Vectra. Jest to dobra informacja dla abonentów, którzy długo prosili, a nie raz także domagali się w/w stacji w ich ofercie.

Oba podmioty pod koniec maja br. podpisały stosowną umowę, dzięki której stacje: Polsat HD, Polsat 2, Polsat News, Polsat Sport News, Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Extra HD, a także Polsat Cafe znajdą się portfilio operatora.

Polsat HD, Polsat Sport News, Polsat Sport i Polsat 2 będą dostępne dla wszystkich abonentów pakietu złotego i platynowego. Polsat News i Polsat Cafe wzbogacą ofertę pakietu platynowego, natomiast Polsat Sport HD oraz Polsat Sport Extra (zarówno w HD jak i w SD) od pakietu Sport na Ostro. Wybrane kanały Polsatu pojawią się również w ofercie analogowej operatora.

- Podpisana umowa jest kolejnym krokiem w realizacji naszej strategii zapewnienia kanałom Polsatu, jak najszerszej widowni i dystrybucji. Abonenci Vectry uzyskają dostęp do naszej unikalnej oferty kanałów dla całej rodziny, a Telewizja Polsat zyska istotną i atrakcyjną grupę nowych widzów. Cieszymy się, że udało nam się porozumieć z Vectrą z korzyścią dla naszych - już teraz wspólnych widzów - powiedział Maciej Stec, Członek Zarządu, Dyrektor Sprzedaży i Zakupów Zagranicznych Telewizji Polsat.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający