Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"CAFE EURO" - NOWY MAGAZYN O EURO 2012 (foto)Drukuj

Polsat Sport (HD)
Już dziś startuje nowy program poświęcony rozpoczynającym się jutro piłkarskich ME - EURO 2012, "Cafe Euro". 90-minutowy magazyn będzie pojawiał się na antenie Polsatu Sport i Polsatu Sport HD codziennie o 22.45.

Pierwszy kwadrans programu o charakterze newsowym zobaczą równolegle widzowie Polsat News. Pozostała, publicystyczna część programu, w Polsat Sport i Polsacie Sport HD.

“Cafe Euro” poprowadzą Mateusz Borek, Bożydar Iwanow, Jerzy Mielewski, Marek Magiera i Marcin Lepa. W magazynie będą się pojawiać wywiady z polskimi reprezentantami oraz trenerem Franciszkiem Smudą, które przeprowadzą reporterzy Roman Kołtoń, Cezary Kowalski i Marcin Feddek. „Cafe Euro” wypełnią też analizy spotkań, omówienia taktyczne i zapowiedzi kolejnych meczów realizowane z pomocą trójwymiarowego systemu Orad.

W roli ekspertów w nowym studiu pojawią się wybitni reprezentanci i trenerzy - m.in. Adam Nawałka, Andrzej Strejlau, Cezary Kucharski, Andrzej Juskowiak, Wojciech Kowalczyk, Roman Kosecki.

foto: FB Przemysława Iwańczyka


W magazynie widzowie zobaczą też, jak mieszkają i trenują reprezentacje podczas Euro. Pojawią się w nim również aktualizowane codzienne informacje o stanie dróg, ruchu na przejściach granicznych, dojazdach do stadionów, strefach zamkniętych, a także relacje ze „stref kibica”.

Informuje: Polsat Sport
#1 | Tucia dnia 07.06.12 21:22
Cieszy mnie, że będzie taki programSzeroki uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający