Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

IPLAFILM W TELEWIZORACH PHILIPSDrukuj

IPLA
Od dziś, wszyscy posiadacze telewizorów Philips Smart TV z linii 2011-2012, mają dostęp do nowej aplikacji iplaFILM. Na widzów czeka baza ponad 1000 filmów pełnometrażowych - polskich i zagranicznych.
W nowo zakupionych telewizorach aplikacja iplaFILM widoczna będzie w menu głównym widżetów internetowych, obok aplikacji ipla. Użytkownicy telewizorów Philips, zakupionych przed 8 czerwca będą mogli pobrać aplikację iplaFILM z App Galery.

Dodatkowo, 8 czerwca rusza promocja, dzięki której nabywcy nowych telewizorów Philips, z puli objętej akcją, otrzymają darmowy, miesięczny dostęp do oferty iplaFILM.

Pakiet iplaFILM, dzięki jednorazowej aktywacji, umożliwia nieograniczone korzystanie z pełnej oferty filmowej przez miesiąc. Widzowie ipla mogą korzystać z niego na dowolnych platformach i urządzeniach, obsługujących pakiet iplaFILM. Oznacza to, że jednorazowa aktywacja umożliwia (po zalogowaniu się) oglądanie filmów zarówno na telewizorze, jak i komputerze. Lista ponad 1000 filmów dostępnych w ramach pakietu będzie systematycznie aktualizowana. Dostęp do pakietu iplaFILM można wykupić i aktywować na stronie www.ipla.tv/pakiet/film

Informuje: ipla
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający