Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KOMUNIKAT CP - PODAJEMY DO JAKICH PAKIETÓW TRAFIĄ NOWE KANAŁYDrukuj

Cyfrowy Polsat
Abonenci największej platformy satelitarnej w Polsce otrzymają dostęp do 5 nowych kanałów tematycznych, w tym 2 w jakości HD. Już 5 maja wśród propozycji Cyfrowego Polsatu znajdą się kolejne kanały Grupy TVN, TVN HD, TVN HD+1 i TVN CNBC oraz kanał TVP Historia. Od 29 kwietnia widzowie mogą oglądać stację religia.tv. Dzięki wprowadzeniu nowych kanałów liczba stacji HD oferowanych przez Cyfrowy Polsat wzrośnie do 21.

5 maja br. propozycje Cyfrowego Polsatu zostaną wzbogacone o 3 kolejne kanały TVN, TVN HD, TVN HD+1 i TVN CNBC, dzięki czemu łącznie abonenci platformy będą mogli oglądać 10 kanałów tej Grupy. docelowo zajmie pozycję 110 na liście kanałów. TVN HD i TVN HD+1 rozszerzą ofertę pakietu Mini HD, a widzowie znajdą je na pozycjach, kolejno 115 i 116. TVN CNBC będzie dostępny dla abonentów Pakietu Familijnego HD, zajmując miejsce 82 na liście kanałów operatora. Ofertę Cyfrowego Polsatu wzbogaci także kanał TVP Historia, który dołączy do pakietu Mini HD na 107 pozycji. Kanał tematyczny religia.tv, należący do Grupy ITI, od 29 kwietnia br. dostępny jest dla wszystkich abonentów platformy niezależnie od posiadanego przez nich pakietu i już ponad milion abonentów Cyfrowego Polsatu posiada dekodery HD, co sprawia, że Cyfrowy Polsat jest największą cyfrową platformą HD w Polsce. Teraz oferta jej kanałów HD wzrośnie do 21.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający