Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POJEDYNEK ADAMEK-CHAMBERS W POLSACIE I PSDrukuj

Polsat (HD)
Już w najbliższą sobotę, 16 czerwca Polsat i Polsat Sport pokażą walkę pomiędzy Tomaszem Adamkiem a Eddim Chambersem. Pojedynek odbędzie się w Prudential Center w Newark.

Dla "Górala" będzie to drugi w tym roku i dziewiąty pojedynek w wadze ciężkiej . Jego rywal może pochwalić się bardzo dobrym bilansem walk. Z trzydziestu ośmiu starć przegrał tylko dwa (z Władimirem Kliczką w marcu 2010 roku i z Aleksandrem Powietkinem prawie dwadzieścia sześć miesięcy wcześniej). Faworytem tej walki jest Polak, ale Eddie Chambers nie raz już udowadniał, że może być niebezpieczny nawet dla najlepszych.

Początek transmisji gali bokserskiej z Newark, gdzie w walce wieczoru Tomasz Adamek skrzyżuje rękawice z Eddie Chambersem, w nocy z soboty na niedzielę (16/17 czerwca) od godziny 3 na antenie Polsatu, Polsatu HD, Polsatu Sport i Polsatu Sport HD. Natomiast od 2 w Polsacie Sport rozpocznie się studio przed tą walką.
#1 | Tucia dnia 10.06.12 20:32
Już nie mogę się doczekać walki. Adamkowi będzie ciężko lecz wygra na punkty, bo o nokaucie to nie ma na co liczyćSzeroki uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający