Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZMIANY W ROAMINGU OD 1 LIPCA BR.Drukuj

Cyfrowy Polsat
W związku z przyjętym projektem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie roamingu w publicznych sieciach telefonii ruchomej wewnątrz Wspólnoty, z dniem 1 lipca 2012 r. zmianie ulegnie "Cennik usług w roamingu międzynarodowym CP.

Oficjalne podpisanie ma nastąpić w czerwcu br. Zmiana będzie miała miejsce w zakresie tzw. Eurotaryfy (dla usług głosowych i SMS) oraz wprowadzenia Eurotaryfy dla usług transmisji danych (dotyczy krajów ze Strefy A).

Zmiany dotyczą w szczególności:
*obniżenia opłaty dla rozmów wychodzących do kwoty 1,20 zł bez VAT (1,48 zł z VAT) za minutę;
*obniżenia opłaty dla rozmów przychodzących do kwoty 0,33 zł bez VAT (0,41 zł z VAT) za minutę;
*obniżenia opłaty za wysłanie wiadomości SMS do kwoty 0,37 zł bez VAT (0,46 zł z VAT) za sztukę;
*obniżenia opłaty za wysłanie i odebranie MMS do kwoty 0,96 zł bez VAT (1,18 zł z VAT) za każde rozpoczęte 100 kB danych;
*obniżenia opłaty za transmisję danych do kwoty 2,90 zł bez VAT (3,57 zł z VAT) za 1 MB oraz zmiany sposobu naliczania opłaty za transmisję danych - opłaty będą naliczane co 1 kB.

Zmianie ulegnie również kwota domyślnego limitu na transmisję danych, która będzie wynosić 207 zł bez VAT (254 zł z VAT). Domyślny limit na transmisję danych realizowaną w roamingu międzynarodowym będzie obowiązywał również poza krajami Unii Europejskiej.

Zachęcamy do zapoznania się również z innymi informacjami o roamingu międzynarodowym, w tym o sposobach uniknięcia niezamierzonego korzystania z usług w roamingu międzynarodowym na terenach przygranicznych oraz o sposobach unikania ryzyka automatycznego pobierania danych przez urządzenia końcowe.

Informuje: Cyfrowy Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający