Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

STARCIE TYTANÓW TAKŻE W IPLADrukuj

IPLA
30 czerwca czeka nas wielkie bokserskie święto - pojedynek legendarnego mistrza świata czterech kategorii wagowych Roya Jonesa Juniora z najlepszym polskim bokserem wagi półciężkiej Dawidem "Cyganem" Kosteckim.

"Starcie Tytanów", które odbędzie się w ramach Wielkiej Gali Boksu Zawodowego i będzie nadawane na żywo z łódzkiej "Atlas Areny", będzie dostępne dla klientów platformy Cyfrowego Polsatu oraz użytkowników aplikacji ipla w usłudze "pay-per-view" (PPV), również w jakości HD, za 30 zł.

"Starcie Tytanów" w usłudze PPV przez Internet, w serwisie w ipla, będzie dostępne wyłącznie dla klientów z Polski i nie będzie dostępne w pakiecie iplaSPORT. Zamówienia na walkę będzie można składać już teraz aż do momentu zakończenia transmisji z Gali.

Płatności będzie można realizować drogą elektroniczną, kartą kredytową lub przelewem. Od godz. 19.00 w dniu walki wszyscy użytkownicy aplikacji ipla, podobnie jak abonenci Cyfrowego Polsatu, będą mieli dostęp do studia Gali prowadzonego przez dziennikarzy Polsatu.

Informuje: ipla
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający