Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

AMBITNE PLANY POLSAT NEWS NA 2013 ROKDrukuj

Polsat News (HD)
Bogusław Chrabota, szef publicystyki w Polsacie zapowiada, że w 2013 roku stacja planuje wprowadzić nową oprawę graficzną, która przez cztery lata nie była zmieniana. Prócz tego ujrzymy nowe formaty a także nowe twarze.

Niestety nie podał konkretnego terminu kiedy zobaczymy te zmiany. Chrabota dodał również, że Polsat News uznawany jest przez fachowców i konsumentów mediów za obiektywny i neutralny politycznie kanał.

Od 4 lat widownia Polsat News systematycznie rośnie i w tym roku osiągnęła w grupie (4+) poziom 0,90%. To 11-procentowy wzrost w stosunku do średniej rocznej oglądalności w 2011 roku. Stacja od 4 latach codziennie nadaje najświeższe informacje z Polski i z całego świata.

Polsat News to także jedna z najnowocześniejszych pod względem technologicznym stacji w Polsce: m.in. ma do dyspozycji sprzęt w standardzie HD oraz najnowocześniejszy w Europie dwusilnikowy śmigłowiec Newscopter wyposażony w najwyższej jakości sprzęt telewizyjny. Program stacji, nadawany w formacie 16:9, emitowany jest z jednego z największych studiów newsowych w Europie. W studiu znajduje się największa w Polsce stała ściana wizyjna kanału informacyjnego.

Informuje: Wirtualnemedia.pl/Cyfrowypolsat.cba.pl
#1 | Jozef Moneta dnia 21.06.12 17:55
Strona internetowa Panie Chrabota,a nie nowe oprawy .
#2 | Prokop dnia 22.06.12 12:27
Dobrze, że Polsat News mimo rosnącej popularności, nie chcę spocząć na laurach a dalej rozwijać. Podoba mi się takie ambitne podejście.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający