Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

AMBITNE PLANY POLSAT NEWS NA 2013 ROKDrukuj

Polsat News (HD)
Bogusław Chrabota, szef publicystyki w Polsacie zapowiada, że w 2013 roku stacja planuje wprowadzić nową oprawę graficzną, która przez cztery lata nie była zmieniana. Prócz tego ujrzymy nowe formaty a także nowe twarze.

Niestety nie podał konkretnego terminu kiedy zobaczymy te zmiany. Chrabota dodał również, że Polsat News uznawany jest przez fachowców i konsumentów mediów za obiektywny i neutralny politycznie kanał.

Od 4 lat widownia Polsat News systematycznie rośnie i w tym roku osiągnęła w grupie (4+) poziom 0,90%. To 11-procentowy wzrost w stosunku do średniej rocznej oglądalności w 2011 roku. Stacja od 4 latach codziennie nadaje najświeższe informacje z Polski i z całego świata.

Polsat News to także jedna z najnowocześniejszych pod względem technologicznym stacji w Polsce: m.in. ma do dyspozycji sprzęt w standardzie HD oraz najnowocześniejszy w Europie dwusilnikowy śmigłowiec Newscopter wyposażony w najwyższej jakości sprzęt telewizyjny. Program stacji, nadawany w formacie 16:9, emitowany jest z jednego z największych studiów newsowych w Europie. W studiu znajduje się największa w Polsce stała ściana wizyjna kanału informacyjnego.

Informuje: Wirtualnemedia.pl/Cyfrowypolsat.cba.pl
#1 | Jozef Moneta dnia 21.06.12 17:55
Strona internetowa Panie Chrabota,a nie nowe oprawy .
#2 | Prokop dnia 22.06.12 12:27
Dobrze, że Polsat News mimo rosnącej popularności, nie chcę spocząć na laurach a dalej rozwijać. Podoba mi się takie ambitne podejście.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający