Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SAGEMCOM ESI-88 BĘDZIE NOWY SOFT?Drukuj

Cyfrowy Polsat
Według nieoficjalnych informacji do których dotarła nasza redakcja, Sagem wraz z Cyfrowym Polsatem pracują nad nowym oprogramowaniem dla dekoderów Sagemcom ESI-88. Prace nad poprawką softu rozpoczęto w związku z licznymi zgłoszeniami abonentów o problemach związanych między innymi z nagrywaniem programów z dwóch różnych kanałów tv. Aktualizacja oprogramowania ma także wprowadzić modyfikację list ulubionych kanałów - pozycja nr 16 gdzie obecnie znajduje się Polsat Sport News zostanie odblokowana, więc będzie można ten kanał swobodnie przenosić na listach.

Niestety nie jest jeszcze znana data udostępnienia nowego oprogramowania.
Problemy z nagrywaniem programów najczęściej pojawiają się przy podłączonych dwóch portach LNB. Objawia się to tym, że pierwsze nagranie zapisuję się prawidłowo, a drugie nagra się np. 1 min, a potem tylko czarny ekran.

#1 | PN dnia 14.09.11 14:08
a może by tak pomyśleć o HD 5000Złość
#2 | Michal Juskowiak dnia 14.09.11 15:17
Podejrzewam, że i do dekoderów produkowanych przez CP, także wypuszczone zostanie nowe oprogramowanie, ale zapewne tylko łata, która odblokuje pozycję 16 w listach ulubionych. tak aby również swobodnie układać własną listę. Fajne
#3 | Poland dnia 14.09.11 23:55
Wykasowali by też inne pozycje m.in 21,31,46,74,94,130 zostawiając "Info VOD" na 50 kanale a "Dla Abonentów" na 104 pozycji. I tak ilość stacji które możemy dać na listę jest ograniczona do 266.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający