Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

LOKATA AVOCADO NAJBARDZIEJ OPŁACALNADrukuj

Plus
Lokata Avocado została uznana za najlepszą dwumiesięczną lokatę internetową przez portal finansowy Money.pl. Ranking Lokat 2012 to zestawienie lokat oszczędnościowych przygotowywane przez analityków serwisu Money.pl, opracowane na podstawie analizy oferty 30 banków.

Lokaty oceniane były na podstawie opłacalności – wysokości oprocentowania oraz projekcji zysków, jakie można uzyskać inwestując w produkt kwotę 5000 złotych. Według symulacji Money.pl, wpłacenie środków w tej wysokości na lokatę Avocado wygeneruje zysk po opodatkowaniu w kwocie 43,27 zł, co stanowi najlepszy wynik w kategorii dwumiesięcznych lokat internetowych.

- Warto podkreślić wysoką przewagę Avocado nad konkurencją. Jak wynika z analizy przygotowanej przez Money.pl, nasza lokata generuje zysk większy o niemal 1/4 od oferty, która uplasowała się na kolejnym miejscu rankingu – powiedział Błażej Mika, dyrektor Współpracy Strategicznej i Rozwoju Produktów Kartowych, BZWBK SA – Choć to satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza, bardzo cieszy nas fakt, że nasze wysiłki są doceniane także przez niezależnych ekspertów.

Zwycięska lokata to produkt dostępnych dla wszystkich klientów bankowości indywidualnej Avocado, przygotowanej wspólnie przez Polkomtel Business Development oraz Bank Zachodzi WBK. Szczegółowe informacje na temat produktu dostępne są pod adresem http://www.m-avocado.pl/lokata-avocado.

Avocado jest ofertą konta bankowego prowadzonego przez Bank Zachodni WBK specjalnie dla Klientów indywidualnych sieci Plus. Avocado to funkcjonalne konto, które dodatkowo pozwala obniżyć rachunki za telefon w sieci Plus.
Więcej szczegółów na www.m-avocado.pl

Polkomtel Business Development to spółka zależna grupy Polkomtel zajmująca się szukaniem i realizowaniem synergii między rynkiem telekomunikacyjnym i rynkiem finansowym.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający