Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

AVOCADO: WYHODUJ SMARTFONA- KONKURSDrukuj

Plus
Avocado świętuje pozyskanie 50.000 klientów: na fanpage’u marki na portalu Facebook rusza konkurs, w którym internauci będą mogli wygrać smartfony najnowszej generacji.

Od 6 lipca wszyscy użytkownicy serwisu społecznościowego Facebook będą mogli wziąć udział w konkursie przygotowanym przez Avocado. W ramach akcji pod hasłem „Wyhoduj swój Smartfon" na fanpage’u marki udostępniona zostanie aplikacja konkursowa, za pomocą której internauci będą mogli zasadzić wirtualną roślinę, a następnie wyhodować z niej atrakcyjne nagrody.

Uczestnicy zabawy będą musieli wykazać się systematycznością i wytrwałością, pielęgnując i podlewając roślinę, ale także chroniąc ją przed wydarzeniami takimi jak huragan czy atak szkodników. Uczestnicy, którzy pod koniec konkursu będą mogli pochwalić się najlepszymi wynikami, otrzymają możliwość wyboru jednego z trzech modeli smartfonów: iPhone 4S, Nokia Lumia 800, Sony Xperia P, natomiast co setna osoba biorąca udział w konkursie otrzyma firmowe gadżety Avocado.

„Z początkiem lipca Avocado pozyskało 50.000 Klienta. Postanowiliśmy więc uczcić to, przygotowując dla naszych sympatyków konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Nie chcieliśmy jednak, by była to zwykła loteria, w której wygrana zależy od szczęścia. Podczas zabawy w „Wyhoduj swój Smartfon" internauci będą mogli zagrać w ciekawą, multimedialną grę, mając przy tym świadomość, że zdobycie atrakcyjnej nagrody zależy tylko i wyłącznie od ich zaangażowania oraz pomocy przyjaciół." – powiedział Tomasz Sękalski, Prezes Zarządu Polkomtel Business Development.

Konkurs „Wyhoduj swój Smarfon" dostępny jest pod adresem http://www.facebook.com/PakietAvocado. By wziąć w nim udział wystarczy wyrazić zgodę na uruchomienie aplikacji, a następnie zasadzić wirtualną roślinę i regularnie troszczyć się o jej wzrost. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi pod koniec lipca.

Konkurs zostanie wsparty kampanią reklamową prowadzoną na portalu Facebook.

Avocado jest ofertą konta bankowego prowadzonego przez Bank Zachodni WBK specjalnie dla klientów indywidualnych sieci Plus. Avocado to funkcjonalne konto, które dodatkowo pozwala obniżyć rachunki za telefon w sieci Plus.

Więcej szczegółów na www.m-avocado.pl
#1 | AR HD dnia 05.07.12 12:14
WYHODUJ SMATFONA ?

Dobrze , będę go podlewał itp haha ;D
#2 | PN dnia 05.07.12 12:16
No coSzeroki uśmiech taki jest tytuł konkursuPokazuje język aha, nie radzę podlewaćPokazuje język
#3 | AR HD dnia 05.07.12 12:17
wiem wiem , zgupieli dosłownie XD

To chociaż hm zasadze go w doniczce o Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający