Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PRZEMYSŁAW PEŁKA Z POLSATU DO CANAL+Drukuj

Polsat Sport (HD)
Wraz z początkiem lipca do grona komentatorów i ekspertów Canal+ dołącza Przemysław Pełka, jeden z czołowych dziennikarzy sportowych w Polsce.

- W świecie futbolu rozpoczął się właśnie okres transferowy. Z wielką satysfakcją mogę ogłosić, że do eksperckiej drużyny Canal+ dołącza Przemysław Pełka - dziennikarz, którego miłośnikom futbolu i innych dyscyplin sportu nie trzeba przedstawiać. Nienaganne przygotowanie merytoryczne, pasja, elegancja i wszechstronność - to najważniejsze atuty nowego komentatora Canal+. Jestem przekonany, że doskonale odnajdzie się w naszym zespole, któremu właśnie takie wartości są najbliższe - mówi Tomasz Smokowski, Dyrektor ds. Sportu spółki Canal+ Cyfrowy.

Przemysław Pełka zadebiutuje na antenie Canal+ Sport w drugiej połowie lipca i będzie komentował rozgrywki piłkarskie w sezonie 2012/2013.

Jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego, z wykształcenia politologiem i dziennikarzem.

Przez ostatnich 10 lat był związany z Polsatem Sport, gdzie komentował mecze piłki nożnej, hokeja i piłki ręcznej. Był sprawozdawcą m.in. na futbolowych Mistrzostwach Świata w 2006 roku oraz w trakcie Euro 2008. W ubiegłym sezonie komentował mecze ligi angielskiej, Ligi Mistrzów oraz finał Ligi Europy. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiał w katowickim Radiu Flash. Współpracował także z dziennikiem ,,Sport".

Informuje: Canal+
#1 | Grzegorz Stapinski dnia 05.07.12 20:27
BrawoBrawoBrawo Nic dodać nic ująć Uśmiech
#2 | AR HD dnia 05.07.12 20:29
poleciał na kasę i tyle
#3 | PN dnia 05.07.12 20:31
Szkoda, ale z drugiej strony nie dziwię się, co on miał komentować w Polsacie? Ekstraklasę czy UkraińskąSzeroki uśmiech
#4 | Grzegorz Stapinski dnia 05.07.12 20:36
Zanosiło się na to już jakiś dłuższy czas nawet pisaliśmy o tym Uśmiech
#5 | AR HD dnia 05.07.12 20:38
cos tam czytałem ;p

i to na naszym łonie polsatowskim się wybił Pełka o

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający