Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FINAŁ RADWAŃSKIEJ JEDNAK W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Największy i najszerzej dostępny sportowy kanał grupy Polsat - Polsat Sport pokaże finałowy mecz wielkoszlemowego Wimbledonu w singlu kobiet, w którym zobaczymy Agnieszkę Radwańską i Serenę Williams.

Jest to największy sukces polskiego kobiecego tenisa od 1937 roku, kiedy w finale tej imprezy zagrała Jadwiga Jędrzejowska, stąd właśnie decyzja o pokazaniu meczu w najpopularniejszym kanale sportowym w Polsce Polsacie Sport i Polsacie Sport HD.

Otwarta antena Polsatu w wersji naziemnej i cyfrowej pokaże oba mecze Polaków w finale Ligi Światowej (sobotni mecz półfinałowy i niedzielny mecz o 3 miejsce lub finał).

Jeżeli Polacy swój mecz półfinałowy w Lidze Światowej będą grali o 16.30, a finał Wimbledonu jeszcze się nie zakończy, początek transmisji tego spotkania przeprowadzi również Polsat Sport Extra. Niedzielny finał i mecz o trzecie miejsce pokaże już Polsat Sport.

Wszystkie spotkania zarówno tenisowego Wimbledonu jak i Ligi Światowej pokażą również kanały HD, zarówno Polsatu, Polsatu Sport jak i Polsatu Sport Extra. Polsat Sport to najchętniej oglądany i wielokrotnie nagradzany kanał sportowy w Polsce.
#1 | Prokop dnia 08.07.12 09:03
I to jest fajne, że Polsat nie nie trzyma najważniejszych wydarzeń sportowych tylko dla grona osób mających wszystkie kanały sportowe grupy, ale kiedy coś się dzieje sportowo udostępnia to w otwartym Polsacie czy PS, który występuje w wielu kablówkach.
#2 | stef63 dnia 08.07.12 17:08
A czy ten mecz pokazywał otwarty Polsat?
Ja oglądałam na Polsat Sport HD, więc nie sprawdzałam na innych kanałach, ale słyszałam dzisiaj wypowiedzi polityków i dziennikarzy, którzy ubolewali, że tego meczu nie można było zobaczyc w TVP, a był tylko w jednej telewizji kodowanej.
#3 | PN dnia 08.07.12 17:13
Nie, mecz ten transmitowany był jedynie w Polsacie Sport i Polsacie Sport HDUśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający