Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BOKSERSKA GALA Z WALKĄ WIECZORU W PS I PS HDDrukuj

Polsat Sport (HD)
Polsat Sport i Polsat Sport HD pokaże walkę Davida Haye z Dereckiem Chisorą. Początek transmisji w sobotę o 18.00. Walka obu Brytyjczyków już od kilku miesięcy wzbudza spore zainteresowanie mediów.

W lutym na konferencji prasowej doszło do ostrego spięcia pomiędzy obu bokserami. Spotkanie z prasą zakończyło się skandaliczną bójką, w której ucierpieli członkowie zespołu obu pięściarzy. David Haye to były mistrz świata wagi ciężkiej WBA, oraz junior ciężkiej organizacji WBO, WBA i WBC, który tytuł mistrzowski stracił po pojedynku z Władimirem Kliczko. Dereck Chisora swój ostatni poważny o pojedynek o mistrzostwo świata WBC przegrał z bratem Władimira – Witalijem Kliczko w lutym tego roku.

Eksperci szanse obu bokserów oceniają równo, choć nieco większe dają jednak Davidowi Haye’owi. Polsat Sport i Polsat Sport HD rozpocznie transmisje z gali o 18.00 godzinnym studiem, W którym gośćmi Pawła Wójcika będą Janusz Pindera, Andrzej Wasilewski i Przemysław Saleta. Pojedynek skomentują Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk.

Kolejne emocje czekają na fanów boksu już od 4 w nocy. Rozpocznie się wtedy gala HBO z Las Vegas z walką o mistrzowskie pasy federacji WBC i WBA. W wadze lekkopółśredniej zmierzą się Danny Garcia - Amir Khan. Transmisja w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport Extra HD.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający