Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: NOWA ODSŁONA PROMOCJI INTERNET Z MODEMEM LUB ROUTEREMDrukuj

Plus
Już jutro, w piątek 13 lipca startuje w Plusie nowa odsłona promocji „Internet z modemem lub routerem na 24 miesiące – 3 miesiące gratis”.

Najważniejsze zmiany to:
* Dodane zostały dwie nowe taryfy (początkująca i częsta), w których można korzystać z LTE.
* Została udostępniona możliwość testowania usługi.
* W opcji „testuj” dostępny jest cały sprzęt wymieniony w regulaminie promocji z wyjątkiem routera Samsung GT B3800 LTE, czyli: ZTE MF821 LTE, Huawei E398 LTE, zestaw Huawei E398 LTE z anteną zewnętrzną,.

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy podpiszą umowę w ramach jednej z ofert głosowych (Plus Abonament, Plus Firma, Plus Mix) oraz jednocześnie zawrą umowę w ramach oferty internetu mobilnego LTE.

W ramach promocji, od momentu aktywacji do końca trzeciego pełnego okresu rozliczeniowego, klient otrzymuje 100% rabatu na abonament za internet. W momencie aktywacji zostaje automatycznie ustawiony deklarowany limit wydatków ponad abonament na poziomie 25 zł, który będzie można zmienić od nowego okresu rozliczeniowego.

W promocji dostępne są tylko taryfy z LTE i sprzęt wspierający tę technologię.

Regulaminy promocji będzie dostępny od 13 lipca na ww.plus.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający