Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NIELIMITOWANE ROZMOWY W PLUSIEDrukuj

Plus
Od 16 lipca Plus wprowadza nową ofertę Taryf Rozmownych dla klientów indywidulanych i biznesowych, a w nich znajdziemy:

* nielimitowane rozmowy w Plusie
* jeszcze więcej darmowych minut do wszystkich sieci i dodatkowe pakiety minut dla obecnych klientów
* dwa miesiące darmowego testowania działania internetu w smartfonie (pakiety na próbę)
* szybki i bezpieczny kosztowo internet w telefonie dzięki pakietom internetowym
* atrakcyjne smartfony i nowości smartfonowe od 1 zł

Plus jako pierwszy na rynku oferuje usługę nielimitowanych połączeń w sieci za darmo przez cały czas trwania umowy we wszystkich taryfach od 29,90 zł dla klientów indywidualnych i od 35 zł w taryfach dla firm.

Usługa jest możliwa do uruchomienia w ramach dodatkowych, bezpłatnych usług w abonamencie. W taryfach indywidualnych już od 29,90 do 59,90 zł klient za darmo wybiera albo dodatkowy pakiet minut do wszystkich sieci albo nielimitowane połączenia w sieci. Można korzystać równolegle z obu benefitów, ale jeden jest za darmo, za drugi trzeba zapłacić miesięcznie 10 zł. W taryfach od 79,90 zł oba benefity są za darmo.

Podobnie jest w ofercie dla firm, gdzie w taryfach 35 i 55 zł klient za darmo wybiera albo dodatkowy pakiet minut do wszystkich sieci albo nielimitowane połączenia w sieci, a przy wyborze obu, za drugi płaci 10 zł. W taryfach od 55 zł oba benefity są bezpłatne, a w taryfach od 75 zł są również nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne.

Jako jedyny na rynku Plus oferuje także aż dwa miesiące darmowego testowania działania internetu w smartfonie! Plus zapewnia również swym klientom szybki i bezpieczny kosztowo internet w telefonie. Dzięki pakietom internetowym, w których po przekroczeniu określonej liczby danych (megabajtów lub gigabatów) prędkość internetu w telefonie może spaść, ale klient nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.

Taryfy Rozmowne to także jeszcze więcej darmowych minut do wszystkich sieci w ramach abonamentu oraz dodatkowe minuty dla klientów przedłużających umowę.

Regulaminy oferty od 16 lipca dostępne na ww.plus.pl.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający