Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: TABLET LTE JUŻ OD 1 ZŁDrukuj

Cyfrowy Polsat
Z myślą o zaawansowanych użytkownikach Internetu mobilnego Cyfrowy Polsat odświeża swoją ofertę z tabletem Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE.

W nowej propozycji klienci zyskują same korzyści – urządzenie już od złotówki, trzy pakiety danych do wyboru i abonament miesięczny od 79,90 zł.W aktualnej promocji Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE z Internetem Cyfrowego Polsatu można kupić nie tylko w przystępnej cenie, ale także z wybranym pakietem danych, dostosowanym do potrzeb użytkownika. Teraz operator oferuje trzy pakiety danych – 7 GB, 10 i 15 GB – a opłaty miesięczne zaczynają się od 79,90 zł.

Wybrany pakiet danych obowiązuje w godzinach 8.00 - 24.00. Po północy klienci mają dodatkowo dostęp do usługi „Darmowe noce”, dzięki której otrzymują co miesiąc 50 GB. Oferta z tabletem LTE łączy się z promocją „Więcej danych z telewizją w Cyfrowym Polsacie”, w ramach której abonenci telewizji, którzy zdecydują się na zakup oferty z tabletem, mogą otrzymać dodatkowe gigabajty na Internet – nawet do 5 GB miesięcznie.

Oferta jest dostępna za pośrednictwem strony internetowej Link oraz w wybranych Autoryzowanych Punktach Sprzedaży.

Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE to lekki i poręczny tablet, dzięki któremu możemy swobodnie surfować w Internecie, przeglądać elektroniczne wydania gazet lub książek czy wysyłać e-maile. Z powodzeniem można go wykorzystać do oglądania filmów, prowadzenia wideokonferencji, słuchania muzyki czy wysyłania zdjęć.

Specyfikacja techniczna Samsunga Galaxy Tab 8.9 LTE:
* LTE Tri-Band (800/1800/2600 MHz)
* HSPA+ Dual Band (900/2100 MHz)
* Ekran: dotykowy multi-touch, 8.9"
* Rozdzielczość: 1280 x 800 pikseli (WXGA)
* Procesor: dual core 1,5 GHz
* Pamięć RAM: 1 GB
* Pamięć wewnętrzna: 16 GB
* Kamera: 3 MP (tył) i 2 MP (przód)
* Odtwarzanie wideo: Full HD 1080p
* Nagrywanie wideo: HD 720p
* GPS: A-GPS
* Bluetooth: 3.0
* Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n
* Bateria: 6100 mAh
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający