Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"STUDIO LONDYN NEWS"- NOWOŚĆ W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
27 lipca o 22.45 na antenie Polsatu Sport, Polsatu Sport HD oraz Polsatu News wystartuje specjalny program „Studio Londyn News” poświęcony Igrzyskom Olimpijskim w Londynie.

Codziennie do 12 sierpnia dziennikarze, eksperci i goście specjalni w magazynie newsowo – publicystycznym przybliżą widzom przebieg Igrzysk. 45 minutowy „Studio Londyn News” będzie pojawiał się na antenie Polsatu Sport i Polsatu Sport HD i Polsatu News codziennie o 22.45. W pierwszej części programu o charakterze newsowym pojawią się materiały filmowe - skrót najważniejszych wydarzeń z dnia Igrzysk. Tę cześć poprowadzą Karolina Szostak i Aleksandra Szutenberg.

Informacje z polskiego obozu, komentarze ekspertów oraz łączenia z reporterami z Londynu wypełnią pozostałe pół godziny programu. Wśród gości - ekspertów pojawią się Artur Partyka, Jacek Wszoła, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Wójtowicz, Ryszard Bosek, a także artyści i ludzie sztuki tylko pośrednio związani ze sportem. Gospodarzami części publicystycznej będą m. in. Jerzy Mielewski, Marek Magiera, Przemysław Iwańczyk i Marcin Lepa.

„Po sukcesie programu „Cafe Euro” jesteśmy przekonani, że „Studio Londyn News” będzie dla widzów równie atrakcyjne. Myślę że po całym dniu emocji widzowie będą chcieli usłyszeć podsumowanie oraz rzeczowy i interesujący komentarz do wydarzeń z Igrzysk” – mówi dyrektor Polsatu Sport Marian Kmita.

Na miejscu w Londynie podczas Igrzysk Olimpijskich pracować będzie dwóch reporterów Polsatu News – najpierw Jan Mikruta, a następnie Beata Cholewińska. Program będzie nadawany ze studia Polsatu News.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający