Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IV ZIELONOGÓRSKA NOC KABARETOWA W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
W sobotni wieczór 11 sierpnia wszystkich fanów kabaretu czeka prawdziwa uczta. Telewizja Polsat pokaże na żywo „ Kabaretobranie” czyli IV Zielonogórską Noc Kabaretową.

W scenie zielonogórskiego amfiteatru pojawią się Piotr Bałtroczyk, Artur Andrus, Łowcy. B, Smile, Krzysztof Daukszewicz, Ciach, Kwartet Obsession, oraz związani z Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym – kabarety Jurki, Słoiczek po Cukrze i Grzegorz Halama. Tematem przewodnim „Kabaretobrania” będą przygody Polaków związane z remontami i budową. Artyści znajdą wiele powodów do żartów z tzw. „fachowców”, hasło koncertu - „Scena w budowie” będzie również widoczne w scenografii, a całość przeplatana będzie scenkami w wykonaniu współgospodarzy koncertu – kabaretu Ciach. Artyści spróbują odpowiedzieć na pytanie czy „prowizorka” jest tylko naszą wadą, czy może już jednak cechą narodową.

foto: Materiały Prasowe


W „Kabaretobraniu” pojawi się wiele premierowych skeczy, Artur Andrus zaśpiewa swoją nową piosenkę „Królowa nadbałtyckich raf”, a całość poprowadzi Krzysztof Ibisz. Telewizja Polsat pokaże IV Zielonogórską Noc Kabaretową na żywo – 11 sierpnia o godzinie 20.00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający