Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

FILMBOX LIVE W IPLA - OFICJALNY KOMUNIKATDrukuj

IPLA
Popularne kanały tematyczne znane z tradycyjnej TV można już oglądać online w ipla. Uruchomiony został nowy pakiet FilmBox Live oferujący 8 kanałów tematycznych na żywo oraz 800 filmów w modelu VOD.

Propozycja powstała przy współpracy telewizji internetowej ipla oraz Kino Polska TV S.A. W ramach pakietu FilmBox Live użytkownicy ipla mają na żywo dostęp do sygnału kanałów telewizyjnych produkowanych i dystrybuowanych przez Kino Polska TV S.A.: FilmBox, FilmBox Extra, FilmBox Family, FilmBox HD, FightBox, DocuBox, Telewizji Kino Polska oraz Kino Polska Muzyka. Propozycję tę uzupełnia baza 800 filmów dostępnych na życzenie widzów.

Wśród kanałów telewizyjnych nadawanych na żywo znalazły się aż cztery kanały filmowe prezentujące popularne hollywoodzkie produkcje, kino europejskie oraz seriale telewizyjne. Serwis oferuje także dostęp do Telewizji Kino Polska, jednego z najpopularniejszych w Polsce kanałów filmowych z bogatą ofertą klasyki polskiego kina po rekonstrukcji cyfrowej.

- To pierwsza tak szeroka dystrybucja treści filmowych online zarówno w wersji na żywo, jak i VOD. Jeszcze w sierpniu użytkownicy wybranych telewizorów SmartTV oraz urządzeń mobilnych będą mogli w legalny sposób oglądać telewizyjne kanały filmowe oraz filmy pełnometrażowe w dowolnym miejscu. - mówi Albert Szybiński, Dyrektor Produktu ipla.

Z FilmBox Live można korzystać za pomocą strony www.ipla.tv oraz aplikacji komputerowej ipla. Wkrótce oferta będzie dostępna także na wybranych telewizjach typu SmartTV oraz na smartfonach i tabletach. Koszt pakietu, z którego można korzystać za pomocą dowolnego obsługującego go urządzenia, wynosi 29,90zł i aktywowany jest kartą lub przelewem na 30 dni.

- Jesteśmy zadowoleni, że możemy być częścią platformy ipla, z której korzysta tak imponująca liczba użytkowników. Jest to także dobry początek naszej obecności w nowych mediach, które oferują ogromne możliwości rozwoju i nowe pola działania spółki – komentuje Bogusław Kisielewski, Dyrektor Generalny Kino Polska TV S.A.
#1 | Jenny dnia 20.05.16 04:14
Aptrceiapion for this information is over 9000-thank you!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający