Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁY CBS WKRÓTCE W POLSCE I CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Na wstępie wyjaśniamy, że nie są to nowe kanały, lecz przekształcone stacje Zone Reality, Zone Romantica i Club TV.

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku kanałów w Wielkiej Brytanii, kanały należące Chello Zone (międzynarodowej spółki należącej do Chellomedia) zmienią nazwy i zawartość programową. Jako CBS Drama, CBS Reality i CBS Action będą nadawane m.in. w Polsce.

W ofercie nowych wspólnych kanałów CBS i Chello Zone znajdą się lubiane przez widzów tytuły z obszernej biblioteki CBS - największej na świecie, obejmującej ponad 70 tys. godzin programów - w tym m.in "Dynastia" czy "Sędzia Judy". Oferta kanałów będzie uzupełniania programami od innych dostawców.

- Zbliżający się start nowych kanałów CBS Chello Zone to ruch, który ucieszy wszystkich naszych partnerów i widzów. To wielki krok w naszym partnerstwie z CBS Studios International i początek nowej ery dla obu firm w tym rejonie świata. Nasze kanały w Wielkiej Brytanii urosły imponująco, co pozwala nam oczekiwać podobnego sukcesu w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce - z korzyścią dla milionów widzów, usatysfakcjonowanych kultową biblioteką CBS - powiedział Dermot Shortt, Chief Executive Officer, Chello Zone

W Cyfrowym Polsacie kanały znajdują się odpowiednio:
* Zone Reality (wkrótce CBS Reality) na 77 pozycji
* Zone Romantica (wkrótce CBS Action) na 41 kanale
* Club TV (wkrótce CBS Drama) na 97 kanale

Informuje: Chello Zone
#1 | Mentoris dnia 02.08.12 09:01
Nie jest to też zwykły rebranding kanałów bo CBS jest jednak innym nadawcą. Powstaje zatem pytanie, czy uprawwnia to do rozwiązania umowy?
#2 | AR HD dnia 02.08.12 09:05
Mentoris ,wg mnie nie ma takiej podstawy. Rebranding to mylne pojęcie np VH1 Polska w CC Family . Tak samo CBS zastąpi kanały Zone przejmując ich częśc progarmową ,a nie tworząc od podstaw nowe kanały. Więc to nie będą oryginalne kanały CBS ,tylko zmieszane programowo z kanałami Zone.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający