Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: NAWET DO 100 MB/S JUŻ OD 14,90 ZŁDrukuj

Plus
Od 3 sierpnia wielkie zmiany w ofercie Plus Internet. Najszybszy internet mobilny LTE, o prędkości do 100 Mb/s, będzie dostępny w najniższym abonamencie na rynku - już za 14,90 zł miesięcznie!

W Planie Okazjonalnym za 14,90 zł miesięcznie występują dwa pakiety danych: 0,5 GB przeznaczone do wykorzystania co miesiąc w godzinach 8:00 – 24:00 oraz 50 GB do wykorzystania co miesiąc w godzinach 24:00 – 8:00. Nocny pakiet 50 GB do 14 listopada jest bezpłatny, a późniejsza opłata miesięczna to 10 zł. Oferta ta jest przeznaczona dla osób korzystających z internetu od czasu do czasu ceniących sobie jednocześnie jakość i stabilność połączenia oraz szybszy dostęp do informacji.

W ofercie dostępne są urządzenia wspierające LTE: modem ZTE MF821 LTE, modem Huawei E398 LTE (dostępny także z anteną zewnętrzną) oraz router Samsung GT B3800 LTE.

Pozostała część oferty Plus Internet, o której informowaliśmy 28 czerwca br. pozostaje bez zmian.

Superszybki internet Plusa w technologiach LTE i HSPA/HSPA+ ma największy zasięg w Polsce: 83% Polaków ma dostęp do technologii HSPA/HSPA+, a 28% do LTE.

Więcej informacji na: www.plus.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający