Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT ODSŁANIA KARTY SWOJEJ JESIENNEJ RAMÓWKIDrukuj

Polsat (HD)
Tej jesieni, wzorem ubiegłego sezonu na antenie Telewizji Polsat królować‡ bę™dą… taniec i muzyka, czyli dwa ekscytują…ce talent show: druga edycja „Tylko taniec. Got to Dance” oraz czwarta edycja „Tylko muzyka. Must be the music”.

Emisja premierowego odcinka „Tylko taniec. Got to Dance” 7 września o godz. 20.00, natomiast „Tylko muzyka. Must be the music” już 9 września o godz. 20.00.

Sobotnio przedpoł‚udniową… kawę™ wypijemy w towarzystwie goś›ci nowego lifestylowego programu pod roboczym tytułem „Studio Weekend”. A bę™dzie tam mnóstwo niespodzianek: od sztuki uwodzenia do kulinariów, od relacji z ekskluzywnych pokazów mody do premier teatralnych. Zerkniemy do nowoś›ci wydawniczych i za kulisy najwię™kszych produkcji filmowych, ale to wszystko niech pozostanie jeszcze wielką… niespodzianką…, którą… przedstawimy wkrótce.

Czwartkowe wieczory spędzimy w gronie czterech wspaniał‚ych „Przyjaciół‚ek”, które wciągną nas w swoje ploteczki, mił‚ości i dramaty, ale wcześ›niej zostaniemy specjalnymi gość‡mi „Hotelu 52”. Sprawdzimy co słychaćƒ w kamienicy przy ul. Ƃwiartki 3/4 („Świat według Kiepskich”) a jesienne popoł‚udnia spę™dzać‡ bę™dziemy w nie zawsze sielskim Wadlewie („Pierwsza miłość‡”). W niedzielne wieczory rzucimy „Kość‡mi”, a w czwartek zgłę™bimy kryminalne zagadki Miami. W poniedział‚ki i wtorki razem z Meryl Streep zasmakujemy w kuchni francuskiej, pożegnamy Michela Jacksona oraz odpowiemy na pytanie Hugh Granta i Sarah Jessici Parker czy „Słyszeliśmy o Morganach”.

Bezwarunkowa akceptacja, wsparcie w każdej sytuacji, szczerość‡, ś›miech mimo wszystko i odrobina ł‚ez to przepis na „Przyjaciół‚ki” – nowość‡ na antenie Telewizji Polsat. Mał‚gorzata Socha w roli porzuconej żony z dzieckiem, Joanna Liszowska jako wzię™ta fryzjerka, Magdalena Stużyńska – niespełniona zawodowo gospodyni domowa oraz Anita Sokoł‚owska – samotna bizneswoman. „Przyjaciół‚ki” to niekiedy wzruszająca, a niekiedy humorystyczna opowieść‡ o przyjaźni czterech pozornie zwyczajnych kobiet. Spotykają się™ po latach na zjeaździe klasowym a tam… Oceniają…ce spojrzenia koleżanek, uszczypliwe komentarze, obawa jak wypadną, czy mam się™ czym pochwalić‡? Klasowa impreza na statku szybko zweryfikuje to co został‚o z mł‚odzieńczych marzeń„. Droga do szcz궛cia naszych bohaterek będzie wyboista, jednak co cztery głowy to nie jedna! „Przyjaciół‚ki” produkuje Akson Studio. Reżyserem i operatorem jest Grzegorz Kuczeriszka, a scenariusz napisał‚a Beata Pasek („Niania”, „Hela w opał‚ach”). Pierwszy odcinek serialu 6 września o 22.00.

Istnieje przekonanie, iż nic tak nie hartuje jak przeciwności losu, które nas spotykają…. Pod tą… tezą… z pewnością… może się™ podpisać‡ Natalia Lipska, której determinacja i siła pozwoliły odbudować‡ spalony Hotel 52. Czy starczy jej wytrwał‚oś›ci by zadbać‡ także o miłość‡? W szóstej już serii poznamy dalsze losy głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula), Iwony (Magdalena Cielecka) i jej męża Andrzeja (Marek Bukowski). Podobnie jak w poprzednich sezonach, Hotel 52 odwiedzi mnóstwo oryginalnych goś›ci. W ich role wcielą… się™ mię™dzy innymi: Anna Cieślak, Joanna Koroniewska, Piotr Polk, Anita Sokoł‚owska, Maciej Zakościelny. Specjalnymi goscmi będą… też znani z anteny Polsat Sport komentatorzy Mateusz Borek oraz Paweł‚ Wójcik. Producentem „Hotelu 52” jest Akson Studio. Reżyserem 6. sezonu „Hotelu 52” są… Grzegorz Kuczeriszka, Radosław Piwowarski oraz Łukasz Wiś›niewski, a autorem zdjęć‡ Marcin Kukielski. Serial emitowany jest w każdy czwartek począ…wszy od 6 wrześ›nia o godz. 21.00.

Kobiece ambicje i przedsiębiorczość nie znają granic – Halinka nie dość, że w przeciwieństwie do swojego męża pracuje zawodowo, to jeszcze ulegając panującej wśród celebrytów modzie postanawia napisać autobiografię „Moje kiepskie życie”. Jak łatwo się domyślić ten pomysł nie przypadnie do gustu Ferdkowi (Andrzej Grabowski). Nie zachwyci go też inny plan Halinki (Marzena Kipiel-Sztuka). Otóż Kiepska wraz z sąsiadką Heleną Paździochową (Renata Pałys) uznają, że współczesna rodzina powinna funkcjonować jak dobrze zorganizowana korporacja i korzystając z jej wzorców zatrudnią poszczególnych członków swoich rodzin… na etacie. Nie poszczęści się jedynie Ferdynandowi Kiepskiemu, któremu Halinka zaproponuje umowę „śmieciową”. Dodatkowym zmartwieniem Kiepskich będą problemy małżeńskie Waldka (Bartosz Żukowski)i Jolasi (Anna Ilczuk). Świeżo upieczona małżonka zażąda od Waldka futra i od jego kupna uzależni dalsze pożycie małżeńskie. Zrozpaczony Waldek będzie szukał pomocy u ojca. W jaki sposób Ferdek wesprze zrozpaczonego syna? W nowym sezonie zobaczymy Bartosza Żukowskiego (Walduś), Ryszarda Kotysa (Paździoch), Renatę Pałys (Paździochową), Barbarę Mularczyk (Mariolka), Zofię Czerwińską (Malinowska), Annę Ilczuk (Jolasia) i Lecha Dyblika (Badurę), Bohdana Smolenia (Listonosz). Serial produkuje ATM Grupa, a reżyseruje Patrick Yoka. Nowe odcinki „Świata według Kiepskich” będzie można zobaczyć w każdą środę, od 5 września o godz. 20.00.

Był‚a żona, intryga, niejasne interesy i wreszcie sfingowane morderstwo. Z tymi dramatycznymi wydarzeniami musieli zmierzyć‡ się™ wiosną… Marysia i Hubert (Aneta Zają…c i Michał‚ Czernecki). Ich związek przetrwał‚ przeciwnoś›ci losu i para znów mogła cieszyć‡ się™ rodzinnym szcz궛ciem. Czy aby na pewno? Uczucie na stal‚e zagoś›cił‚o też w sercach Emilki i Bartka (Anna Ilczuk, Bartek Kwietniewski) oraz Wiktorii i Rysia (Halszka Lehman i Mirosław Kotowicz), a gorą…ca mił‚ość‡ zaprowadzi ich jesienią… na Ślubny kobierzec! Rodzinną… idyllę™ Marysi i Huberta zakł‚óci nowy są…siad – Szymon Kmieciń„ski (Michał‚ Korcz). Jego uwagę™ od razu przykuje sympatyczna blondynka mieszkająca w tej samej kamienicy. Czy Marysia ulegnie czarowi zwariowanego DJ-a? Jak na nowego lokatora zareaguje Hubert? Czy cieniem na relacjach Marysi i Huberta poł‚oży się™ też rozpacz Pawł‚a (Mikoł‚aj Krawczyk), który nie może się pogodzić‡ z odejściem ukochanej (Agnieszka Wł‚odarczyk)? Do Wrocławia z zagranicy postanowi powrócić‡ Kinga (Aleksandra Zienkiewicz). Towarzyszyć‡ jej bę™dzie oczywiś›cie Adam (Marcin Krajewski) i dzieci. Czy partner Żukowskiej znajdzie pracę? Czy Kinga bę™dzie z nim szczęśliwa, czy też swojej szansy na życie u jej boku poszuka Robert (Marek Kaliszuk)? Jesienię… do obsady serialu dołą…czy Tomasz Ciachorowski. Produkcja jest emitowana od poniedział‚ku do pią…tku, począ…wszy od 3 wrześ›nia o godzinie 18.00.

Widzowie ś›ledzć…cy z uwagą… historie z życia wzię™te bę™dą… mogli zobaczyć‡ kolejne odcinki „Dlaczego ja?”, „Malanowski i partnerzy” oraz „Trudne sprawy”. Dla tych, którzy nade wszystko cenią… realizm, Polsat przygotował‚ trzy seriale paradokumentalne: „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?” i „Malanowski i partnerzy”. Producentem seriali „Dlaczego ja?”i „Trudne sprawy” jest firma Takomedia, zaś› „Malanowskiego i partnerów” – Constantin Entertainment. Premierowe odcinki „Dlaczego ja?” bę™dzie można zobaczyć‡ o godz. 17.00, od poniedział‚ku do pią…tku. „Trudne sprawy” o godz. 14.45. a o 16.30 kolejny sezon serialu „Malanowski i partnerzy”.

Historie, które znamy tylko z opowiadań. „Niemożliwe! Naprawdę™?!” – sł‚ychać‡ komentarze. A jednak! Wydarzenia, które wydają… się™ być‡ tylko literacką… fikcją… mogą… mieć‡ miejsce naprawdę. Niezwykle zawił‚e ludzkie relacje, puł‚apki prawne, pomył‚ki medyczne to tylko niektóre tematy nowego serialu paradokumentalnego „Nieprawdopodobne a jednak” – nowo›ść‡ na antenie Telewizji Polsat. Serial „Nieprawdopodobne, a jednak”można oglą…dać‡ na antenie Polsatu od wrześ›nia, w soboty i niedziele. Producentem serialu jest firma Tako Media Sp. z o.o. Reżyserem nadzorującym tę™ produkcję™ jest Okił‚ Khamidow, znany z takich flagowych produkcji Telewizji Polsat jak: „Śšwiat wedł‚ug Kiepskich”, „Fala zbrodni”, „Pierwsza miłość‡” oraz innych seriali gatunku scripted docu: "Dlaczego ja?" i "Trudne sprawy".

Absolutną… nowoś›cią… bę™dzie sobotni program lifestylowy pod roboczym tytuł‚em „Studio Weekend”. Bę™dzie to bardzo ekscytują…ce dziewięć‡dziesią…t minut wypeł‚nione niecodziennymi spotkaniami, rozmowami, relacjami z wydarzeń ze wszystkich dziedzin życia, które interesują… ciekawego ś›wiata współ‚czesnego czł‚owieka – swoisty przewodnik kulturalny i towarzyski. Wciąż trwają… prace nad ostatecznym kształ‚tem „Studia Weekend”, który z pewnoś›cią… zaskoczy widzów Polsatu.

W poniedział‚kowe i wtorkowe wieczory Telewizja Polsat pokaże wielkie przeboje kinowe ostatnich lat, m.in. „2012”, „Niezniszczalni”, „Julie i Julia”, „Metro strachu”, „Sł‚yszeliś›cie o Morganach?”, „Opancerzony”, „Michel Jackson’s This is it”.

„Pań„stwo w Pań„stwie” to program publicystyczny, nadawany na antenie Telewizji Polsat co niedziela o godz. 19.30. Program pokazuje historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę™ z powszechnym w klasie urzę™dniczej przekonaniem, że wszyscy prowadzą…cy dział‚alność‡ gospodarczą… to potencjalni przestę™pcy. Scenariusz każdego z programów osnuty bę™dzie wokół szczególnie jaskrawego przypadku samowoli urzędniczej, skutkiem której jest bankructwo przedsiębiorstwa, ruina przedsię™biorcy i utrata pracy przez pracowników. Dziennikarze „Pań„stwa w państwie” ś›cigają… takie przypadki, pię™tnują… nieuczciwych urzę™dników i upominają… się™ o sprawiedliwość‡ dla pokrzywdzonych. Program prowadzi Przemysław Talkowski, dziennikarz i prawnik znany z anteny kanał‚u Polsat News, gdzie prowadzi magazyn „Nie daj się™ fiskusowi”.

Zacię™ty finisz sezonu w Formule 1 oraz sporty walki, to najważniejsze wydarzenia sportowe, które pojawią… się™ na antenie Telewizji Polsat. Telewizja Polsat najbliższą… relację™ z toru F1 przeprowadzi z GP Wł‚och (9 wrześ›nia). Rok temu triumfował‚ tu Sebastian Vettel z Red Bulla. Sezon zakoń„czy tradycyjnie wyś›cig o GP Brazylii 25 listopada.

22 wrześ›nia dojdzie do rewanżowej walki pomię™dzy naszym mistrzem Świata WBC w kategorii junior ciężkiej Krzysztofem Włodarczykiem, a Francisco Palaciosem. Portorykańczyk jest najwyżej notowanym bokserem tej kategorii wagowej w rankingu World Boxing Council. W pierwszej kwietniowej walce obu bokserów na punkty wygrał‚ Wł‚odarczyk, broniąc tytuł‚ mistrza Ś›wiata. Rewanżowa walka, którą… pokaże Telewizja Polsat odbę™dzie się™ we Wrocł‚awiu.

Na antenie Polsatu nie zabraknie również gal boksu zawodowego zarówno polskich, jak i mię™dzynarodowych. W grudniu na naszej antenie pojawi się™ kolejna gala KSW 21, z udział‚em m. in Mameda Khalidova i Michał‚a Materli.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający