Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

T-MOBILE EKSTRAKLASA W IPLASPORTDrukuj

IPLA
Już dziś rusza nowy sezon rozgrywek T-Mobile Ekstraklasa, które będą transmitowane na internetowej platformie ipla.

Nadawanych na żywo online będzie cztery lub pięć meczów w każdej z 30 kolejek w tym sezonie. Klienci mogą aktywować dostęp do pojedynczego meczu lub całych rozgrywek w ramach pakietu specjalnego sezonEkstraklasa. Transmisje oferowane będą także w ramach pakietu iplaSPORT.

Transmisje oraz mecze w modelu VOD oglądać można za pomocą strony www.ipla.tv lub aplikacji ipla na komputery PC. Cztery lub pięć meczów z każdej kolejki będzie dostępnych na żywo. Z myślą o wygodzie widzów dostęp do poszczególnych meczów można aktywować pojedynczo lub w pakietach. Koszt dostępu do pojedynczej relacji wynosi od 4,90 zł. Wszystkie transmisje i powtórki dostępne będą także w ramach pakietu iplaSPORT, którego aktywacja na 30 dni kosztuje 19,90 zł, na 90 dni: 39,90 zł. Poza rozgrywkami T-Mobile Ekstraklasa na użytkowników iplaSPORT czekają także spotkania w ramach PlusLigi (siatkówka), PGNiG Superligi (piłka ręczna), transmisje z wyścigów F1 oraz turniejów tenisowych z cyklu ATP Masters.

Dla fanów piłki nożnej przygotowano także specjalną ofertę – jednorazową roczną aktywację dostępu do całego sezonu T-Mobile Ekstraklasa w cenie 99,90 zł. Ceny podane są dla płatności kartą lub przelewem.

Pierwszym spotkaniem w ramach T-Mobile Ekstraklasa będzie piątkowy mecz o 17:55 między Pogonią Szczecin a Zagłębiem Lubin. Harmonogram najbliższych meczów transmitowanych w ipla śledzić można na stronie http://www.ipla.tv/program-tv/transmisje/37-t-mobile-ekstraklasa. Transmisje realizowane będą w czterech jakościach obrazu dostosowanych do przepustowości łącza odbiorcy (HD, extra, STD oraz Eco). Wszystkie relacje dostępne są tylko z terytorium Polski.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający