Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUS BĘDZIE CHWALIŁ SIĘ LTEDrukuj

Plus
W trakcie sopockiego Sopot Top of the Top Festival, Plus zaprezentuje LTE z zawrotną szybkością do 150 Mb/s, czyli aż o połowę szybciej niż w dostępnej obecnie na rynku ofercie komercyjnej.

W technologii LTE na częstotliwości 1800 Mhz, dzięki terminalom Huawei IV kategorii, Plus może pochwalić się prędkością 150 Mb/s jako pierwszy operator na świecie.

Podczas trwania festiwalu odbędzie się także Koncert „Muzodajnia Gwiazd” - sobota 25 sierpnia 2012 roku transmisja od 21:30 na antenie Polsatu.

„Koncert „Muzodajnia Gwiazd” na czwarte urodziny serwisu Muzodajnia.pl zaprezentuje publiczności zgromadzonej w Operze Leśnej w Sopocie oraz widzom telewizji Polsat hity popularne wśród osób korzystających z mobilnego dostępu do muzyki” – powiedział Piotr Turek, szef portalu Muzodajnia.pl. – „Muzodajnia.pl daje dostęp do cyfrowej muzyki najwyższej jakości na dowolne urządzenie muzyczne, w szczególności telefon i komputer.”

Muzodajnia.pl to uruchomiony w lipcu 2008 roku przez operatora sieci Plus portal z najtańszą muzyką w sieci, który pozwala na legalne „ściąganie” utworów muzycznych zarówno na komputer, jak i bezpośrednio na telefon. W ciągu czterech lat funkcjonowania portalu założyło na nim konto blisko 700 tysięcy osób, z czego do tej pory około 350 tysięcy było użytkownikami płacącymi za dostęp do legalnej muzyki. W tym okresie pobrano z Muzodajni ok. 26 mln utworów.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający